Renault kangoo

Renault Kangoo 1.4E 8V; wszystkie części z demontażu; blacharskie i mechaniczne;

Witam sprzedam renault Kangoo z silnikiem 1.4 LPG Stan oceniam na dobry Silnik pracuje równo i cicho Na dwóch paliwach Do wymiany są progi które posiadam Auto odpala jeździ skręca i hamuje Auto jest 2 osobowe z tyłu zrobiona jest duża i pojemna paka Silnik został przełożony z renault Thalia z przebiegiem 90tys Wyposażenie. Elektryczne szyby Dach panorama Podgrzewane fotele Radio Przegląd do lutego 2023 Oc do maja 2022 Gaz sekwencyjny ważny do 2027r Zapraszam

RENAULT KANGOO 1.5 MR"03 2005 Auto w bardzo dobrym stanie Zainteresowani kontakt telefoniczny

Sprzedam ew Zamienię Zamiana Renault Kangoo 1.5dci w aucie problem czujnikiem ciśnienia na pompie wtryskowej pali z płaka ale normalnie jeździ bogate wyposażenie e.szyby klimatyzacja podgrzewane fotel brak OC

Sprzedam Renault Kangoo rok 1998 Diesel auto sprawne technicznie nigdy mnie nie zawiodło stan widoczny na zdjęciach zarejestrowany ubezpieczony więcej informacji telefonicznie nie odpowiadam na SMS cena do negocjacji na miejscu

Renault kangoo 1.5dci Diesel 2004r. 5osobowy hak vat 1 w dowodzie Sprawny nowe wtryski i pompa Cena 4800 do negocjacji

renault kangoo szrot auto szrot nie odpowiadam na maile ani sms tylko kontakt telefoniczny nie mam wiecej zdjec, trzeba przyjechac i ogladac na zywo

Sprzedam Renault Kangoo z silnikiem 1.2 z gazem. Spalanie w cenie 27zl za 100km. Blacharsko jak na Renault jest w stanie dobrym (wiadomo coś się zawsze znajdzie ) . Po wymianie hamulcy i oleju. Silnik w stanie bardzo dobrym. Chodzi na benzynie i na gazie. Zawieszenie nie wybite (nic nie puka czy trzaska) Opłaty aktualne. Wersja 5 osobowa. Sprzedam a najlepiej zamienię na dostawcze (może być coś do napraw) kwestia dogadania.

Sprzedam Renault Kangoo 2003r, 1,2 16V, benzyna. Posiada pawlacze , hak , środek czysty . Przebieg 254888 w ciągłej eksploatacji. Ubezpieczenie do 07.11.2022r., badanie techniczne do 18.05.2023r. Więcej info po nr telefonu.

Sprzedam Renault Kangoo 2007 Stan jak na zdjęciu Cena netto plus VAT od faktury Samochody z licytacji komorniczej Zapraszam zainteresowanych
Renault Kangoo 1.5 dci wersja osobowa, klimatronic, pełna elektryka,radio CD, bogate wyposażenie i bardzo mały przebieg Auto świeżo sprowadzone w stanie bardzo dobrym bez wkładu finansowego. Wymienione zostało - sprzęgło - oleje i filtry - rozrząd Więcej informacji pod nr.
Na sprzedaż Renault Kangoo 1.9. Prosty, ekonomiczny i niezawodny diesel bez turbiny. Auto jeździ, skręca, hamuje. Kangoo od ponad dziesięciu lat u nas. W tym sezonie zamontowane nowe opony zimowe. Auto znajduje się w miejscowości Zwierzyn 66-542 . Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego, jeżeli nie odbieram proszę o SMS, oddzwonie.
Mam na sprzedaż Renault Kangoo z 2013 roku. Stan bardzo dobry, samochód w ciągłym użytkowaniu bez zarzutów. Zaletami jest : -niski przebieg, -opony zimowe, -ściana grodziowa, -bagażnik dachowy, -klimatyzacja, -tempomat, -połączenie Bluetooth, -elektryczne szyby, -elektryczne lusterka, -skórzana kierownica, -czujniki parkowania tył, -światła dzienne LED, -komfort jazdy, -faktura VAT, -książka serwisowa, -drugi kluczyk, -niskie spalanie.
Sprzedam Renault Kangoo w bardzo dobrym stanie. Samochód posiada w pełni sprawną klimatyzację, koła letnie, oraz hak holowniczy. Samochód po przeglądzie (marzec 2024 następny). Zapraszam do kontaktu Proszę o kontakt TELEFONICZNY - 69*******74, Stanisław.

Sprzedam renault Kangoo kupiony w polskim salonie Auto w pełni sprawne serwisowane 2 komplety opon Relingi .belki hak, w pełni wyposażone Auto nasze rodzinne możliwa zamiana za busa 9 0sobowego z możliwością dopłaty z mojej strony Proszę dzwonić pytać ?
Sprzedam Renault Kangoo 2017r 1,5dci 76200km Wspomaganie Poduszki Klimatyzacja Radio z wyświetlaczem i nawigacją Centralny zamek ABS Elektryczne szyby i lusterka 5 osobowy sprowadzony z Francji w moich rękach od 2021r auto na bieżąco serwisowane Wystawiam Fakturę Vat 23%

Sprzedam renault kangoo Rok 1999 Silnik 1.4 8 zaworów Przebieg 266000 km Hak Oc i pt ważne Cena do negocjacji W razie pytań proszę o telefon. Gdybym nie odbierał proszę o wiadomość a oddzwonię.
Sprzedam Renault Kangoo. Więcej informacji sprawdzisz na OTOMOTO.

Samochód Renault Kangoo 1998, 1,2 l, 240 tkm, ubezpieczenie do 10.2018 2500 zł
Sprzedam Renault Kangoo, w ciągłej eksploatacji, stan bardzo dobry. Więcej informacji pod numerem telefonu
Renault Kangoo z 2005 roku. Stan auta widoczny na załączonych zdjęciach.
Sprzedam Renault kangoo 1.5 DCI . Przy przebiegu 241tyś został wymieniony silnik , zregenerowana skrzynia biegów i alternator. samochód 100% sprawny.
Sprzedam Renault kangoo 1.5 DCI . Przy przebiegu 241tyś został wymieniony silnik (został założony silnik z przebiegiem 120 tyś), zregenerowana skrzynia biegów i alternator. samochód 100% sprawny.
Witam mam na sprzedaż Renault Kangoo z silnikiem 1.5 dci 68KW Rok produkcji 2010r. Przebieg osobowy z blaszana paka idealnie sprawdzi się przy prowadzeniu małego biznesu. Drugi właściciel od nowości. Auto z polskiego salonu Samochód zadbany, na bieżąco wymienane wszystkie płyny ekspolatacyjne ( olej max co 10.000 km), Rorząd wymienany przy 107.000km Wymienione amortyzatory, klocki i inne sprawy serwisowe zawsze były robione na czas. Auto zadbane bez wad. Możliwości sprawdzenia auta na dowolnej stacji diagnostycznej. Aktualny przegląd i OC Możliwość odliczenia VAT - wystawiam fakture, kupujący zwolniony z opłaty PCC
Witam Sprzedam Renault Kangoo 1.5 td Samochód odpala jeździ Brak ubezpieczenia Brak badań technicznych Dowód rejestracyjny jest Brak 1 umowy Raczej samochód na części Cena 2000 zł Jeszcze są 3 samochody w podobnej cenie: *Audi 1.8 benzyna + gaz *Honda Accord 1.8 benzyna *Volkswagen New Beetle 2.0 benzyna.
Witam, Posiadam auto na sprzedaż marki Renault Kangoo, niestety pojazd ma uszkodzony silnik. Coś z układem paliwowym prawdopodobnie. Auto do końca jeździło i odpalali bez problemu. Przed awaria silnika przednie zawieszenie zostało wymienione na nowe. Z powodu braku czasu nie mogę doprowadzić auta do stanu użytkowania. Więcej informacji udziale telefonicznie. Pozdrawiam Mirosław
Witam, Sprzedam Renault Kangoo z 1999 roku. Silnik 1.4 benzyna, przebieg 266 tyś. OC ważne jest do września 2023r , zaś Przegląd technicznych ważny do marca 2024r. Gdyby pojawiły się pytania, proszę o kontakt telefoniczny : 66*******56 lub wiadomość SMS /WhatsApp.
Witam mamy do sprzedania Renault Kangoo 1.5 dci Silnik 1.5 90 km skrzynia biegów manualna 5 Auto krajowe salonowe na bieżąco serwisowane gotowe do jazdy Cena na export Bliższe info tel
Witam Sprzedam Renault Kangoo 1.5dci 2001r. Auto uszkodzone jak na zdjęciach, dodatkowo kilka części w tym 2 silniki z układem wtryskowym ( i kilka wtrysków luzem). Więcej informacji pod nr tel. . Cena do negocjacji
Renault Kangoo Polski Salon 2012r (1 właściciel) Przebieg 203tys Klimatyzacja Serwisowany Hak Bez wkładu finansowego więcej inf.
Witam, Mam do sprzedania Renault Kangoo, samochód w pełni sprawny technicznie, posiada sprawną klimatyzacje, centralny zamek, tryb ECO. Więcej informacji udzielę telefonicznie 79*****26
Renault kangoo Uszkodzony silnik Rok produkcji 2003 Kolor granatowy Diesel W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny

Sprzedam samochód marki Renault Kangoo II Mikrovan. Wersja 5-osobowa. Rok produkcji i rejestracji: 2012 Kupiony w polskim salonie. Bardzo oszczędny silnik. Sterowanie radiem przy kierownicy. Bardzo pakowny samochód. Alufelgi w bardzo dobrym stanie. Lekko uszkodzona klapa tylna. Pełna Faktura VAT 23%. W cenie pokrowce na fotele. Do obejrzenia w Łodzi. Zalet kultowego Kangoo nie trzeba wymieniać. Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Serdecznie polecam!
Renault Kangoo sprowadzone z Belgii gdzie miało 1 właściciela. Posiadam 2 kluczyki, ks serwisową i inne dokumenty. Samochód Sprowadzony w stanie jak na zdjęciach. Posiada nie groźne uszkodzenie karoserii widoczne na zdjęciu, które nie przeszkadza w jeździe. Poza tym samochód jest sprawny. Silnik pracuje cicho i ładnie. wnętrze jest zadbane i niezniszczone. Cena po opłatach rejestracyjnych. Zapraszam na jazdę próbną do Żydowa ( trasa Września - Gniezno) Możliwy transport po wcześniejszym ustaleniu.
Witam. Na sprzedaż posiadamy pojazd marki Renault. Jak na Kangoo posiada bogate wyposażenie. Klimatyzacja manualna + podgrzewane siedzenie kierowcy. Auto w bardzo dobrej kondycji, na bieżąco serwisowane. Podana cena jest ceną netto.
Witam przedstawiam państwu auto jakim jest Renault Kangoo 1.5 dCi. Auto jest przeznaczone na części i wyłącznie w całości w aucie jest zerwany pasek klinowy a silnik trzyma ciśnienie i moc ale są liczne z niego wycieki z tąd na części blacharka w dobrym stanie bez korozji lecz z kilkoma wgnieceniami delikatnymi
Sprzedam renault kangoo tel.5******33 przegląd ważny do stycznia 2024 idealny na dojazdy do pracy
Sprzedam Renault Kangoo Maxi 2017 rok. Auto sprowadzone z Holandii. Zarejestrowane w Polsce. Zapraszam do oglądania. Więcej informacji udzielam telefonicznie.
Posiadam na sprzedaż auto jakim jest Renault Kangoo. Samochód jest sprawny w ciągłym użytkowaniu gotowy do jazdy, wystarczy tankować i wymieniać elementy eksploatacyjne. Silnik chodzi bardzo dobrze. Auto w ciągłym użytku, zarysowania oraz przetarcie widoczne na zdjęciach, wnętrze ma oznaki przebiegu prawie 250 tys. km, natomiast jest utrzymane w dobrym stanie. Samochód użytkowany przeze mnie od 2008 roku nie miał nigdy żadnego wypadku ani kolizji. Samochód posiada następujące wyposażenie: Klimatyzacja, elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne przód kierowca oraz pasażer, hak. Więcej zdjęć mogę podesłać na maila a jeśli masz jakieś pytania to śmiało dzwoń !!!
Renault Kangoo 1.5DCi 2007r. 2 osobowy. Samochód w ciągłej eksploatacji. OC i przeglad ważny do końca września. Vat 1. Kupujacy bedzie zwolniony od opłaty Skarbowej.
Sprzedam Renault Kangoo. Więcej informacji sprawdzisz na OTOMOTO.
Witam posiadam na sprzedaż Renault Kangoo diesel 1.5 Auto w stanie jak nowym, 5 osobowy automatyczna klimatyzacja, niski przebieg, faktura, w razie pytań proszę dzwonić :)
Oferuję do sprzedania samochód marki Renault Kangoo. Rok produkcji 2007. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. cena netto: 5 800,00 + VAT

Sprzedam Renault Kangoo 1.9d, aktualny przegląd i OC.

Sprzedam renault Kangoo sprawne auto idealne na dojazdy do pracy lub do jakieś firmy proszę pisać wiadomości

Renault Kangoo 1.5 DCI 2003 rok. Przejechane ok. 133000km.

Sprzedam Renault Kangoo 1.2 z 1999 salon Polska. Stan dobry+
Renault Kangoo 1.5 Energy Zen Ekonomiczny i trwały silnik 1.5 dCi - diesel Tempomat, start-stop, elektryczne szyby / lusterka, klimatyzacja. W bardzo dobrym stanie. Opony letnie. FV - 23%
Renault Kangoo 1.5 Energy Zen Ekonomiczny i trwały silnik 1.5 dCi - diesel Tempomat, start-stop, elektryczne szyby / lusterka, klimatyzacja, hak, czujniki parkowania tylne. Opony letnie. FV - 23%
Renault Kangoo Auto w pełni sprawne jeżdżące stan jak na zdjęciach. Więcej Informacji Udzielę telefonicznie .