Fajne autko
Witam sprzedam Renault Laguna 1.9 Dci 2004r technicznie autko jezdzi bardzo fajnie nie jest jakieś wybite itp jezdzi super ! a wizualnie też ładnie wygląda jak na swoje lata zero rdzy !! Opłacony z ważnymi opłatami do 2026!! Posiada Wspomaganie kierownicy Abs Komputer Radio Czujnik deszczu oraz zmierzchu Centralny zamek Elektryczne szyby Nawigacja Grzane lusterka Klimatyzacja Skladane lusterka Halogeny Esp Itp Polecam autko jak na swoje lata jest fajne i w atrakcyjnej cenie Pozdrawiam OTWARTE 7 DNI W TYGODNIU !! 24H NA DOBĘ!!
Witam posiadam mini cantryman r60 silnik 1.6 diesel w super stanie auto lekko uszkodzone silnik pali auto jeździ. Auto po opłatach. Wszystko działa. Więcej info pod nr tel 6''6;;;9;;4''2;;;9::5""0::5
Auto godne polecenia. Idealne na dojazdy do pracy zrywne ekonomiczne. Klima, hak, wszystko sprawne. Dwa komplety kół. Sprzedaję z powodu zmiany na większe auto. Więcej info proszę dzwonić.
Witam Volkswagen T-Roc sprowadzony z zagranicy, rok produkcji 2022, zadbany SUV z dynamicznym silnikiem diesla 2.0 TDI o mocy 149 KM. Auto gotowe do jazdy, wszystko sprawne, pierwszy właściciel za granicą. Przestronne wnętrze, 5 miejsc, bardzo dobry stan lakieru i tapicerki. Automat , napęd na przednią oś. Wyposażenie: *) Klimatyzacja *) Światła LED do jazdy dziennej *) Tempomat *) System Start-Stop *) Radio z ekranem dotykowym, USB *) Komplet poduszek powietrznych (przód, boczne, kurtyny) *) Systemy bezpieczeństwa: ABS, ESP, asystent pasa ruchu, kontrola trakcji *) Isofix *) Elektryczne szyby *) Podgrzewane lusterka *) Automatyczne świat Kamera cofania Siedzenie z masarzem Wszystkie informacje zawarte w tym ogłoszeniu należy potwierdzić u sprzedawcy.
Mam na sprzedaż Opla Agila z silnikiem 1.0 który jest uniwersalnym autkiem na każdą okazję Idealne na miasto jak i dalekie trasy też sobie świetnie radzi . Bardzo ekonomiczne spalanie ok 5-6 litrów oraz bardzo tanie w utrzymaniu Silnik suchy bez wycieków pracuje bardzo dobrze Zawieszenie w bardzo dobrym stanie nic nie stuka nie puka prowadzi się bardzo dobrze w ostatnim czasie dużo nowych częsci Blacharsko bardzo ładnie wygląda nie ma korozji Środek auta bardzo ładny Jeżeli szukasz taniego autka na dojazdy czy też w innym celu to jest idealne właśnie autko
Sprzedam Citroena C4 aircros 2012rok 1.8 Diesel , przebieg 200 tys moc silnika 150km , opłaty ważne do lutego 2027 roku , auto w moim posiadaniu od dwóch lat , jestem pierwszym właścicielem w Polsce . Auto w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym ,
Dzień dobry sprzedam fajną Mazdę więcej informacji udzielę telefonicznie.
Witam na sprzedaż posiadam VW Polo rok produkcji 2008 silnik 1.4 TDI bardzo ekonomiczny oraz dynamiczny , samochód użytkowany przez kobietę od nowości w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym na bieżąco serwisowany nie wymaga nakładów finansowych. Przebieg oryginalny udokumentowany , klimatyzacja działa , posiada podgrzewane fotele. Samochód naprawdę w fajnym stanie bez niespodzianek. OC oraz przegląd ważne. Zapraszam do kontaktu
Mam do sprzedania samochód marki Ford Escape 1.5 eco boost 182 KM. Data pierwszej rejestracji styczeń 2017. Do Polski sprowadzony w 2019 roku, a w moim posiadaniu od wrzesień 2020. Samochód jest bardzo przestronny i dynamiczny zarówno do jazdy miejskiej jak i w trasę (bardzo fajne rodzinne autko). Wyposażenie (, Światła przeciwmgielne, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, kierownica wielofunkcyjna, zestaw głośnomówiący, tempomat, kamera cofania, klimatyzacja dwustrefowa, ISOFIX. Otwieranie i zamykanie kodem na drzwiach kierowcy). Skrzynia automatyczna działa bez zarzutu, płynnie zmienia biegi. Autko było regularnie serwisowane (olej silnikowy Valvoline wraz z filtrami wymieniany co 10000 km) niedawno został wymieniony komplet tarcz i klocków, dlatego proszę o wcześniejszy kontakt. Wszelkich innych informacji dla osób zainteresowanych chętnie udzielę przez telefon.
Mam do sprzedania bardzo ładne Opel Tigra, auto czyste i zadbane . Pod maską silnik, który ciągnie równo i zdecydowanie, skrzynia zmienia biegi płynnie, a zawieszenie pewnie trzyma drogę, nie rezygnując z komfortu. Idealne na miasto i w trasę. !!! PROWADZIMY SKUP SAMOCHODÓW !!! ….PRZYJMUJEMY SAMOCHODY W ROZLICZENIU…. Samochód w fajnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym – gotowy do jazdy. Cena adekwatna do stanu pojazdu . Zapraszam do kontaktu i na jazdę próbną! Godziny Otwarcia: Pon-Pt 10-18 Sob-Nie 10-16 tel * NINIEJSZE OGŁOSZENIE JEST WYŁĄCZNIE INFORMACJĄ HANDLOWĄ I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART.66 §1KODEKSU CYWILNEGO. *SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA. * ZAPIS TEN ZOSTAŁ ZAWARTY ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ DROBNYCH, LUDZKICH POMYŁEK. JEŻELI ZAUWAŻYSZ NIEŚCISŁOŚCI, BŁĘDY NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS A NIEZWŁOCZNIE JE POPRAWIMY. Informacje umieszczone w ogłoszeniu służą wyłącznie celom informacyjnym!!
SEAT Leon – Kompaktowy samochód z 2007 roku, idealny do codziennego użytkowania. Auto w wersji 2.0 TSI FR oferuje dynamiczną jazdę i praktyczne rozwiązania dla kierowcy oraz pasażerów. Posiada 5 drzwi i wygodne, sportowe fotele, co zapewnia komfort zarówno w mieście, jak i na trasie. Pierwsza rejestracja: 12.01.2007Kolor: czarnyAutomatyczna klimatyzacjaTempomatABS, ESP oraz kontrola trakcjiPoduszki powietrzne przednie, boczne i kurtynoweISOFIX – mocowania fotelików dziecięcychElektrycznie sterowane i podgrzewane lusterkaElektryczne szyby przód i tyłSportowe fotele przednie i skórzana kierownica Wszystkie informacje zawarte w tym ogłoszeniu należy potwierdzić u sprzedawcy.
Mam do sprzedania bardzo ładne Volkswagen Polo, auto czyste i zadbane . Pod maską silnik, który ciągnie równo i zdecydowanie, skrzynia zmienia biegi płynnie, a zawieszenie pewnie trzyma drogę, nie rezygnując z komfortu. Idealne na miasto i w trasę. !!! PROWADZIMY SKUP SAMOCHODÓW !!! ….PRZYJMUJEMY SAMOCHODY W ROZLICZENIU…. Samochód w fajnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym – gotowy do jazdy. Cena adekwatna do stanu pojazdu . Zapraszam do kontaktu i na jazdę próbną! tel * NINIEJSZE OGŁOSZENIE JEST WYŁĄCZNIE INFORMACJĄ HANDLOWĄ I NIE STANOWI OFERTY W MYŚL ART.66 §1KODEKSU CYWILNEGO. *SPRZEDAJĄCY NIE ODPOWIADA ZA EWENTUALNE BŁĘDY LUB NIEAKTUALNOŚĆ OGŁOSZENIA.
Mam do sprzedania Volkswagena Passata 1.9 TDI 130KM, rocznik 2000, wersja sedan 4-drzwiowa Auto technicznie sprawne, silnik 1.9 TDI pracuje równo, odpala bez problemu. Skrzynia manualna 6 biegowa działa prawidłowo. Sprzęgło również. Tylne klocki powoli do wymiany - zaczyna je być słychać przy hamowaniu. Przebieg 445 000 km. Wnętrze czyste, zadbane, tapicerka materiałowa. Wyposażenie obejmuje m.in.: wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby , ABS, ESP, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, centralny zamek, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane i elektrycznie regulowane lusterka, tylni podłokietnik. Spalanie średnie ok. 5,6 l/100km (miasto 7,5 l, trasa 4,5 l). Wizualnie do poprawek z racji wieku. Cena 3299zł
Do sprzedania fajna honda jazz z najlepszym ekonomicznym silnikiem 1.4 auto ogolnie wygląda dobrze technicznie jezdzi bardzo dobrze wizualnie wyglada dobrze wnetrze czyste zadbane klimatyzacja sprawna auto do jazdy wazne oplaty do drobnej poprawki wizualnej tylny zderzak z lewej strony odpryski lakieru fajne miejskie auto
Autko jak na zdjecia bardzo leciutko uszkodzone fajne autko i fajnie wyposażone godne polecenia.
witam sprzedam fajne dynamiczne autko 1.4 benzynka sluzy mi do tej pory bardzo gorąco polecam bez rudej fajne autkk naprawde warto. polecam.2 gi wlaciciel
Mam do sprzedania skoda octavia automat. 1.4 TSI. Autko bardzo fajne i dobrze się prowadzi. Zrywne przy tym ekonimiczne, Po mieście 9,8 l a w trasie 6,5 l. - Kamera cofania - Android - Zestaw głośnomówiący - Automat - Elektryczne szyby x 4 - Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa - Podgrzewane lusterka - Pół skóry - Hak - Podgrzewane fotele, przód tył 143 tysiące silnik { wymieniłem } Na liczniku 279 tysięcy Autko bardzo fajne Nowe opony zimowe i akumulator Jeśli potrzeba więcej zdjęć lub informacji zapraszam do kontaktu.
Witam mam na sprzedaż fajne i zadbane autko jakim jest Kia Picanto. Autko bardzo ekonomiczne a zarazem dynamiczne. Spalanie w okolicach 5 litrów na 100km. W ostatnim czasie zakupiłem komplet opon wielosezonowych, nowy akumulator i nowe amortyzatory. Kia na wyposażeniu posiada klimatyzację. Autko zadbane polecam. Kontakt 50*****28
Witam mam na sprzedaż fajne i zadbane autko jakim jest Kia Picanto. Autko bardzo ekonomiczne a zarazem dynamiczne. Spalanie w okolicach 5 litrów na 100km. W ostatnim czasie zakupiłem komplet opon wielosezonowych i nowy akumulator. Kia na wyposażeniu posiada elektryczne szyby i klimatyzację. Autko zadbane polecam. Kontakt 50*****66
Bardzo fajne autko Odpalać i jeździć Sprzedaję z wielkim żalem ponieważ syn wyjechał za granicę i szkoda żeby stało Naprawdę zadbane auto Ma włożone fajne radio i głośniki Przegląd ważny do 6.05.2026 OC 29.12.2025 Więcej info pod nr tel 50*****98
Witam do sprzedania fajne nietypowe autko 2.4 turbo benzyna. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu!!!
Witam . Posiadam na sprzedaż fajne autko jakim jest Dodge Journey z 2010r i 2.0 diesel 140 koni i przebiegiem 145000 km. Autko u mnie przez 3 lata zrobiło około 20 tys km . Sprzedaję z powodu kupna innego auta .
Do sprzedania fajne miejskie auto jakim jest toyota Aygo auto technicznie w dobrym stanie wizualnie rowniez wyglada ok wnetrze nie zniszczone auto posiada sprawna klimatyzacjie fajne bardzo ekonomiczne autko UWAGA cena jest polowe niższa niez giełdową więc proszę to wziasc pod uwagę
Opis ofertySPRZEDAM FAJNE AUTKO EKONOMICZNE I PRAKTYCZNE , NADAJE SIE NA DOJAZDY DO PRACY, CATERINGU, CZY DO WARSZTATU JAKOAŁTO ZASTĘPCZE, SAMOCHOD MAŁO PROBLEMOWY, CZEŚCI PASUJĄ OD TOYOTY YARIS ( TEN SAM SILNIK NIZNISZCZALNY !!!). POLECAM KONTAK 500- 650-702 Autko nie pucowane ;)
Opis ofertySprzedam fajne autko na dojazdy do pracy jakim jest Fabia 2. Sprzedaje ponieważ kupiłem inny .
Sprzedam fajne autko ekonomiczne z opłatami I przeglądem idealne do miasta i dojazdem do pracy. Stuka napinacz
Pięknie autko świeżo sprowadzone Silniczek mały i ekonomiczny 1.2 benzynka 2018 r Autko super się prowadzi w sam raz do miasta czy na rozjazdy do pracy Fajne wyposażenie duże dotykowe radio BT 4 el szyby Kamera cofania Czujniki parkowania Tempomat Polecam Cena do negocjacji
Fajne autko terenowe, nowe zawieszenie, hamulce, rozrząd, coś słychać w silniku przy dodaniu gazu. Do podszykowania albo na części.
Sprzedam Hondę jazz do poprawek lakierniczych .do negocjacji fajne autko . Spalanie 5-6 l w mieście 2 komplety kół
Do sprzedania bardzo fajne auto jakim jest fiat 500 z najlepszym starym bez problemowym silnikiem 1200 do tego dochodzi instalacjia gazowa która czyni to auto bardzo oszczędnym pali około 9 litrow gazu wnatrze bardzo zadbane fajne połączenie kolorow czerwonego z białym,klimatyzacja sprawna technicznie jezdzi bardzo dobrze ogolnie fajne kultowe auto mozliwa zamiana na Quada Motocykl ewe inne autko przeglad wazny do 03.2027 roku rozrzad zrobiony przy przebiegu 170000km
Witam sprzedam fajne autko z silnikiem 1.9 tdi autko sprawne gotowe do jazdy rok 2004 bez rdzy silnik suchy klimatyzacja Webasto el szyby przód pali na widok klucza nic dodać nic ująć cena do negocjacji nr tel 5-3-5-1-8-1-0-6-8
Do sprzedania fajne oszczędne autko 2.0. Diesel D4D , po wymianie łań. rozrządu. Elektr.szyby przód, tył . 6 skrzynia wspomaganie, klimatyzacja .Cena do negocjacji.
Opis ofertySprzedam fajne autko użytkowane przez kobietę przez sześć lat 100% sprawne bezwypadkowe z bardzo małym przebiegiem aktualne opłaty czerwiec 2025 AC I OC
Mam do sprzedania fajne autko Ford Fiesta 1.3 trzydrzwiowe. Samochód posiada klimatyzację, regulowane lustra oraz manualną skrzynię biegów. Zapraszam do kontaktu Marta 60*****60
Sprzedam fajne miejskie autko z niedużym przebiegiem.posiadam dwa komplety kół,dwa kluczyki,przegląd i ubezpieczenie do czerwca przyszłego roku.autko jest bogato wyposażone.wiecej informacji udzielę telefonicznie
Witam mam na sprzedaż fajne rodzinne duże autko 7 osobowe. Stan bardzo dobry,nowy akumulator i opony wielosezonowe. Polecam i zapraszam do kontaktu 69*****30
WITAM VW GOLF R 2.0 BENZYNA 300 KM 4X4 DSG 2014 ROK W KRAJU OD 2026 ROKU SPROWADZONY Z HOLANDIJUZ ZAREJESTROWANY W POLSCE Autko Pięknie Się Prezentuje Wnętrze Czyste Ładnie Utrzymane Bardzo Dobrze Wyposażone Technicznie Bez Najmniejszych Zastrzeżeń Silnik Suchy Pracuje Pięknie Fajne Osiągi Fajne Brzmienie :) Komplet Kluczy ... Autko Do Obejrzenia W Nasielsku 40 Km Od Warszawy Kupujący Zwolniony Z Opłaty Skarbowej Możliwość Zostawienia Każdego Pojazdu W Rozliczeniu W Ofercie Dużo Innych Aut Zapraszam Do Zapoznania Się Z Pełną Ofertą Komisu https://autanasielsk.otomoto.pl Możliwość Sprawdzenia Auta Na Stacji Diagnostycznej Sprzedaż Ratalna Przez Bank Formalności Od Ręki Zapraszam Od Poniedziałku Do Piątku Od 9 Do 17 W Soboty Od 9 Do 13 !
Opis ofertySprzedam fabię 2 fajne autko ale goła wersja idealne dla początkującego zdjęcia mogę wysłać jeśli ktoś za zainteresowany . Niema centralnego zamka ani klimatyzacji uboga wersja
Dzień dobry do sprzedania mam Fajne miejskie autko świeżo sprowadzony czysty zadbany samochód Klima Elekt szyby Czujniki cofania Wspomaganie kierownicy Grzana tylna szyba Auto do oplat
Sprzedam bardzo fajnego Opla astrę z 2007 roku z najlepszym silnikiem 1.9 120 KM autko w jednych rękach od 8 lat wszystko robione na bierzaca książki serwisowe z wszystkich napraw ostatnio w lutym robiony rozrząd w wraz z filtrami i olejem niedawno robione hamulce z tyłu kompletnie autko jest na oponach wielosezonowych naprawdę fajne autko na dojazdy do pracy lub na długie trasy po za miasto zapraszam chętnych na oględziny opłaty do października
Witam. Mam do sprzedania bardzo fajne autko z małym przebiegiem. Super nim się jeżdzi , przyspieszenie niesamowite, spalanie bardzo niskie między 15 - 20 l gazu . Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam na jazdę próbną . Nowe opony zimowe i letnie. Autko bez wkładu finansowego. Można sprawdzić czy na stacji diagnostycznej lub serwisie MB . Najbogatsza wersja , wszystko sprawne . Więcej informacji
Witam.Sprzedam fajne miejskie autko .Stan techniczny i blacharki bardzo dobry.Autko z gazem, przez co tanie w eksploatacji.Na wyposażeniu klimatyzacja, alufelgi itp.Butla ważna jeszcze osiem lat.Aktualne opłaty. Spełnia normy.
Cadillac Deville 7.2 benzyna 1978r Mam na sprzedaż fajne autko sprowadzone z USA Odpalia jedzie,do małych tapicerskie napraw. 6*0*6*8*9*1*4*7*0*
Sprzedam ładnego Opla w pełni sprawne autko. Wszystkie opłaty i przeglad. Bardzo ekonomiczne auto spalanie ok 5 litrów. Elektryka abs wspomaganie. Fajne po mieście i do pracy. Polecam.
Witam, do sprzedania Golf 1.4 benzyna prosty silnik wolnossący. Autko ogólnie w dobrym stanie technicznym, sprzedaję jako uszkodzone ze względu na purchle na prawym przednim nadkolu i tylnej klapie, zaczyna być słychać łożysko oporowe sprzęgła co sprawne ucho wychwyci, trzeba mieć to na uwadze w przyszłości. W moich rękach od końca 2023 roku jako drugie autko w rodzinie, małe przebiegi roczne w granicach 6-7tys. Przegląd do 06.08.2026 ubezpieczenie do 04.06.2026. Polecam fajne tanie w utrzymaniu autko.
Sprzedaje fajne miejskie i oszczędne autko do obejrzenia w miejscowości Leżajsk przegląd i ubezpieczenie ważne na rok auto w bardzo dobrej kondycji po więcej inf. Proszę dzwonić 51*******50.
Witam mam do sprzedania fajne autko z instalacją gazową auto w bardzo dobrym stanie mam drugi zestaw alufelg na lato auto w 100 %sprawne najbogatsza wersja wrazie pytań proszę dzwonić
Witam sprzedam Seat Leon 1.8 LPG aktualne opłaty 4 elektryczne szyby felgi aluminiowe z zimowymi oponami w bardzo dobrym stanie autko fajne zwinne i przedewszystkim ekonomiczne zapraszam do sprzedaży polecam
Sprzedam Audi a3 8p 2.0 Tfsi Quatrro z 2004 roku o przebiegu 297tys Przegląd świeży ważny do 25.11.2026r OC do 11.04.2026r Autko jest fajne zwinne wyposażone w Tempomat 6 biegowa skrzynia biegów 2-strefowa klima Światła ksenonowe Czujniki parkowania tył Światła automatyczne Dobre nagłośnienie Stoi aktualnie na zimowych oponach 16 Autko naprawiane na bieżąco Tak jak na zdjęciach trochę rdzy się znajdzie
Sprzedam zadbanego garażowanego Hultaya z 2014 roku od 5 lat w kraju , fajne autko o mocy 122kW ( 166KM ) z podtlenkiem dla ubogich (gaz) firmy STAG spalanie około 9 litrów gazu (zasięg około 650km) , dwa komplety kół , na bieżąco wymieniane filtry i olej ( co 10000 km ) . Autko aktualnie jest po przeglądzie i nie wymaga żadnego wkładu finansowego , posiadam komplet kluczyków . Zapraszam do kontaktu
Powiązane wyszukiwania
- Renault laguna 1.9 2004r kombik polecam okazja fajne autko!!
- Ford escape mam do sprzedania fajne rodzinne autko
- Fiat 500 1.2 z gazem fajne ladne oszczedne auto
- Opel agila fajne autko dla każdego
- Honda jazz 1.4 fajne miejskie autko sprawna klima
- Volkswagen fox 1.2 benzyna 2007r małe miejskie autko, klimatyzacja!
- Autko toyota yaris