Przyczepa kontener, furgon, cargo

Sortowanie:
Znaleziony: 17 ogłoszenie w kategorii Przyczepy i Pojazdy użytkowe Polska: Wszystkie miasta
Przyczepa Kontener Furgon Cargo C 300
Przyczepa Kontener Furgon Cargo C 300
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 190 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Taka duża rozpiętość w DMC pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych ETOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i podłoga wykonane ze sklejki wodoodpornej - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła - oświetlenie wewnętrzne - niezależne zawieszenie na sprężynach, wahaczach i amortyzatorach - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy - dostępna kolorystyka biały lub szary Dostępne są również wersje przyczepy z otwieraną boczną ścianą. W sprawie takiego rozwiązania prosimy o kontakt telefoniczny. Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulacji szczęk hamulcowych - Stabilizator toru jazdy przyczepy - Zamykane na kluczyk, dodatkowe drzwiczki w przedniej części przyczepy, pozwalające uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Koło zapasowe - Podłogowy system szybko przestawnego mocowania ładunku Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie: www.**************** www.************ lub pod podanymi numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa kontener, furgon, cargo C 500
Przyczepa kontener, furgon, cargo C 500
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dopuszczalną Masę Całkowitą ( DMC ) można ustawić w zakresie od 1100 - 2600 kg Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL lub też dopasować do możliwości auta, które ciągnie przyczepę Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - Drzwi z przodu przyczepy, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Drzwi w przedniej części, z prawej lub z lewej strony, lub z obu stron jednocześnie - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Podwyższenie DMC w zakresie od 2000 do 2600 kg - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie: www.************ www.**************** lub pod podanymi numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się zmiany i błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa Kontener Furgon Cargo. C 700 Przyczepa aluminiowa zabudowana
Przyczepa Kontener Furgon Cargo. C 700 Przyczepa aluminiowa zabudowana
45900 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo Model C 700 KUPUJ TAK, JAK W FABRYCE - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Przyczepa aluminiowa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 370 cm Szerokość wewnętrzna 180 cm Wysokość wewnętrzna 200 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1400 kg do 2600 kg. Taka duża rozpiętość w DMC pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Opony 185/65 R 14 - Kliny pod koła - oświetlenie wewnętrzne - niezależne zawieszenie na sprężynach, wahaczach i amortyzatorach - rampa tylna aluminiowa - dostępna kolorystyka dachu i przodu poliestrowego to: biały, jasnoszary, ciemnoszary, czarny - przednie drzwi boczne, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - wzmocnienie tylnej rampy Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Profesjonalny uchwyt ( mocowanie ) przedniego koła motocykla - Stabilizator toru jazdy przyczepy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybko przestawnego mocowania ładunku Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronach : www.Debon.com.pl www.Przyczepy.com.pl lub pod podanymi numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa Zabudowana Kontener Furgon Cargo, Aerodynamiczna
Przyczepa Zabudowana Kontener Furgon Cargo, Aerodynamiczna
65300 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Stan technicznyNieuszkodzony
Rok produkcji2023
Liczba osi2

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo, model C 900 Długość wewnętrzna 509 cm Szerokość wewnętrzna 206 cm Wysokość wewnętrzna 206 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 2700 kg do 3500 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 2700 kg lub wyższym aż do 3500 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do możliwości technicznych samochodu, który ma taką przyczepę ciągnąć. Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Drzwi boczne z przodu przyczepy po stronie prawej, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła - dostępne kolory dachu i przodu przyczepy, wykonanego z żywicy poliestrowej : biały, szary stalowy, ciemnoszary, ciemnoniebieski i czarny. - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Dodatkowe drzwi boczne z lewej strony ( z prawej są w standardzie ) - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku. - Dodatkowe bardzo duże drzwi boczne, na prawej lub na lewej bocznej ścianie przyczepy. - Dodatkowe wewnętrzne rampy, pozwalające mocować przewożone wewnątrz samochody. Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie : "debon.com.pl" "przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa furgon kontener cargo aluminiowa C 500
Przyczepa furgon kontener cargo aluminiowa C 500
34300 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Stan technicznyNieuszkodzony
Rok produkcji2022

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. DOSTĘPNA NA PLACU. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1100 kg do 2000 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 1100 kg lub wyższym aż do 2000 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Drzwi z przodu przyczepy, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Podwyższenie DMC w zakresie od 2000 do 2600 kg - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa zabudowana, kontener, furgon, cargo, model C 900
Przyczepa zabudowana, kontener, furgon, cargo, model C 900
65300 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Stan technicznyNieuszkodzony
Rok produkcji2022

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo model C 900 Długość wewnętrzna 509 cm Szerokość wewnętrzna 206 cm Wysokość wewnętrzna 206 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 2700 kg do 3500 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 2700 kg lub wyższym aż do 3500 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do możliwości technicznych samochodu, który ma taką przyczepę ciągnąć. Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Drzwi boczne z przodu przyczepy po stronie prawej, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła - dostępne kolory dachu i przodu z żywicy poliestrowej : biały, jasnoszary, ciemnoszary, ciemnoniebieski i czarny. - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Dodatkowe drzwi boczne z lewej strony - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Dodatkowe duże drzwi boczne, pośrodku przyczepy, z prawej lub lewej strony Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie : "debon.com.pl" "przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
23400 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo model Multi-Trailer KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji całkowicie zabudowanej model Multi-Trailer Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 170 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i dach wykonane z profilowanej żywicy poliestrowej z aerodynamicznym kształtem w części przedniej, w celu zmniejszenia oporów powietrza, oraz zdecydowanego zmniejszenia zużycia paliwa. - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Wewnętrzne podłogowe, punkty mocowania ładunku - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła KOLOR PRZYCZEPY BIAŁY cena wyjściowa 22 400,- zł KOLORY PRZYCZEP : JASNOSZARY, CIEMNOSZARY, CZARNY i CIEMNOCZERWONY cena wyjściowa 23 350,- zł Za dopłatą przyczepę można wyposażyć w następujące dodatki: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk), które pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Felgi aluminiowe - Mocowanie przedniego koła motocykla Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych, które potrzebne są do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
23400 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo model Multi-Trailer KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji całkowicie zabudowanej model Multi-Trailer Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 170 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i dach wykonane z profilowanej żywicy poliestrowej z aerodynamicznym kształtem w części przedniej, w celu zmniejszenia oporów powietrza, oraz zdecydowanego zmniejszenia zużycia paliwa. - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Wewnętrzne podłogowe, punkty mocowania ładunku - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła KOLOR PRZYCZEPY BIAŁY cena wyjściowa 25 500,- zł KOLORY PRZYCZEP : JASNOSZARY, CIEMNOSZARY, CZARNY i CIEMNOCZERWONY cena wyjściowa 26 550,- zł Za dopłatą przyczepę można wyposażyć w następujące dodatki: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk), które pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Felgi aluminiowe - Mocowanie przedniego koła motocykla Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych, które potrzebne są do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

przyczepa cargo kontener furgon turystyczna motor za busa
przyczepa cargo kontener furgon turystyczna motor za busa
Wrocław 30+ kilka dni temu

MODEL PRZYCZEPY: S.26.17.0528 - SZUKASZ PRZYCZEPY? DZWOŃ! POSIADAMY BARDZO BOGATY WYBÓR PRZYCZEP OD RĘKI! - PRODUKUJEMY PRZYCZEPY NA ZAMÓWIENIE - ZOSTAŃ W DOMU, A MY DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM. Przyczepa do rowerów kontener quad motocykl 3 x 1,55 m debon nowim góry MODEL PRZYCZEPY: A.26.17.0528/2067 EDYCJA LIMITOWANA! PRZYCZEPA DO PIERWSZEJ REJESTRACJI MODEL Z DRZWIAMI BOCZNYMI MODEL PRZYCZEPY: 26.17.0528/2067 CARGO 1300 o wymiarach wewnętrznych: dł 3000 x szer 1500 x wys 1700 mm kolor: czarny + naklejki góry - GRATIS! Model posiada doposażenie dodatkowo płatne wliczone w cenę: - 98-0017 - alufelgi 2 szt - 2 x 980 zł netto = 1960 zł netto / 2410,80 zł brutto - 98-0127 - drzwi boczne obsługowe - 1382,21 zł netto / 1700,12 zł brutto UWAGA! Spytaj o możliwość zdemontowania doposażenia - Zapłacisz mniej! SZUKASZ INNEJ? DZWOŃ! POSIADAMY BARDZO BOGATY WYBÓR PRZYCZEP! ZOSTAŃ W DOMU, A MY DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8-17, w soboty 8-13. Jeśli znaleźliście nasze ogłoszenie poza godzinami naszej pracy - prosimy o pozostawienie wiadomości. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Przyczepa typu Furgon Cargo 1300 KOLOR. Posiada standardowe DMC 1300 kg z możliwością zmiany przed pierwszą rejestracją wg potrzeb klienta w zakresie 750-1300 kg (co 100 kg). Możliwość wyboru jednego z 4 kolorów do wyboru: jasnoszary (szary stalowy), ciemnoszary, czarny, niebieski. Przyczepa poliestrowa uniwersalna dedykowana zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystana do przewozu rowerów, quadów, motocykli, maszyn, kajaków, sprzętu wodnego, jeździeckiego, balonu, sprzętu muzycznego, nagłośnienia, a także może posłużyć jako przyczepka turystyczna, mobilny warsztat i wielu wielu innych! Posiada niezależne zawieszenie Pullman 2, które idealnie sprawdzi się w transporcie różnych rzeczy, a także na różnym terenie. WYMIARY - wewnętrzne: dł 3000 mm x szer 1500 mm x wys 1700 mm - zewnętrzne: dł 4250 mm x szer 1950 mm x wys 2030 mm UWAGA Autentyczność wymiarów potwierdza homologacja COC. DMC 1300 kg (możliwość zmiany 750 kg -1300 kg co 100 kg) MASA 430 kg UWAGA Autentyczność masy potwierdza homologacja COC. ZAŁADUNEK przy maksymalnym DMC z danej kategorii, jest możliwość przeładunku do 15%, więc może być 1300 kg x 15% = 1495 kg, odjąć masa własna przyczepy, w tym przypadku 430 kg = 1065 kg ładunku. WYPOSAŻENIE DODATKOWE Dopytaj sprzedawcę UWAGI Zdjęcia poglądowe, mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne. PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.

Przyczepa kontener cargo furgon  Brenderup 750kg
Przyczepa kontener cargo furgon Brenderup 750kg
8700 zł
Konstantynów Łódzki 30+ kilka dni temu

Przyczepa lekka BRENDERUP 750kg na kat.B. Wymiary 260 dł. 130 szer. 150 wys. Przyczepa mało używana w stanie idealnym. Wykorzystywana kilka razy w roku jako dodatkowy bagażnik do busa autobusu.W 2021r. założona nowa oś /do 1500kg/ nowy dyszel,nowa instalacja elektryczna wiązka i lampy,nowe koła i dach. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.Kontakt Darek tel.*********.

Niki Aero Furgon Kontener cargo towarowa przyczepa
Niki Aero Furgon Kontener cargo towarowa przyczepa
27930 zł
Leszno 30+ kilka dni temu

Nowa przyczepa Aero Niki to krok naprzód w stronę tych którzy cenią sobie wygląd i funkcjonalność. Przyczepa zaprojektowana została w taki sposób, aby zapewnić oszczędność paliwa oraz zwiększoną stabilność przy wyższych prędkościach. Opływowy kształt i efektowny charakter zewnętrzny przyczepy pozwolił uzyskać zaskakująco dużą przestrzeń ładunkową. Ściany przyczepy wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu masa przyczepy wynosi 510 kg, umożliwiając załadunek 790 kg. Dodatkową zaletą jest tylna klapa najazdowa na amortyzatorach gazowych, która idealnie sprawdzi się w transporcie pojazdów. Ale to nie wszystko czym może nas zaskoczyć Aero Niki. Dla bardziej wymagających istnieje możliwość montażu kół 13" na feldze aluminiowej. Kolor CZARNY WYMIARY 339 × 151 × 185 cm PRODUCENT NIEWIADÓW model AERO Dynamic NIKI DMC DO 1300kg od 1000kg. ŁADOWNOŚĆ DO 790kg DŁUGOŚĆ 339cm - przestrzeń ładunkowa SZEROKOŚĆ 151 cm - wnętrze WYSOKOŚĆ 185 cm wnętrze Na zamówienie Przyczepa Aero NIKI w wersji z kołami na feldze aluminiowej Klapa najazdowa na amortyzatorach gazowych. Uchwyty do mocowania towaru-4 szt. w podłodze. Podłoga-płyta Multiplex. Zabudowa wytrzymałe tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym. Rama-stalowa, w pełni cynkowana ogniowo. Elektryka-13 pin, 12V. Opony-165R13C 96N. Producent osi-AL-KO lub KNOTT. Liczba osi-1. Hamowana-Tak. Tylne podpory-2 szt. Klient otrzymuje FAKTURĘ VAT. Cena z ogłoszenia jest ceną netto. Koszt rejestracji tylko 120 zł. Wysyłamy dokumenty do rejstracji. Możliwy transport do klienta. Odbiór LESZNO Wielkopolskie.

Nowy Furgon Kontener przyczepa Cargo Od ręki skrzynia
Nowy Furgon Kontener przyczepa Cargo Od ręki skrzynia
3690 zł
Leszno 30+ kilka dni temu

BARDZO WYTRZYMAŁA Solidna Przyczepa Kontener Furgon Zamykana. Bezpieczna. Solidna konstrukcja. NOWA rok produkcji 2022 - OUTLET cenowy. Wyprzedaż Magazynowa. Towar z ekspozycji. Amortyzatory stabilizujące poprawiają komfort i bezpieczeństwo Komplet dokumentów do rejestracji. Koszt rejestracji w Urzędzie Miasta około 120zł. Dopuszczalna Masa Całkowita 1300kg - Ładowność 700 KG Masa własna 600 kg Przestrzeń ładunkowa Długość: 260 cm Szerokość: 180 cm wysokość: 180 cm Wymiary zewnętrzne Długość: 380 cm, Szerokość: 180 cm, Wysokość: 220 cm Tylne drzwi otwierane na boki Uchwyty do mocowania towaru 6 szt. w podłodze i boczne na ścianach. GRATIS przyłącze elektryczne zewnętrzne Podłoga płyta Multiplex Ściany z grubych płyt warstwowych sklejka wodoodporna Rama stalowa, w pełni cynkowana ogniowo Elektryka 13 pin, 12V Opony Ciężarowe na felgach stalowych Producent osi AL-KO lub KNOTT Liczba osi 1 Hamowana TAK Koło podporowe mocne Tylne podpory 2 szt. Homologacja producenta Niewiadów z możliwością rejestracji na terenie całej EU. Przyczepa dostępna od ręki ta i wiele innych. Cena tylko 11.500 zł +VAT 23% . MEGA Przecena DOSTAWA do klienta = niski koszt. Cena netto obowiązuje przy sprzedaży na export. Znajdziesz Nas w Wielkopolskim Lesznie ul.Balonowa 53. Możliwa Dostawa do klienta. preferujemy BEZPIECZNE bezgotówkowe transakcje.

Przyczepa kontener furgon C500 Debon cargo magazyn sprzęt
Przyczepa kontener furgon C500 Debon cargo magazyn sprzęt
100 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

MODEL PRZYCZEPY: 17.239 Przyczepa Furgon C 500 C500 Aluminiowy z drzwiami bocznymi kolor bordowy DMC 2000 kg Debon Cheval Liberte Nowim Przyczepa typu Furgon C 500 (C500) Aluminiowy z drzwiami bocznymi. Prezentowany model jest koloru bordowy (możliwość wyboru jednego z 5 kolorów: czarny, biały, ciemnoszary, jasnoszary, niebieski). Posiada standardowe DMC 2000 kg z możliwością zmiany przed pierwszą rejestracją wg potrzeb klienta w zakresie 1400-2600 kg. Przyczepa uniwersalna dedykowana zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystana do przewozu rowerów, quadów, motocykli, maszyn, kajaków, sprzętu wodnego, jeździeckiego, balonu, sprzętu muzycznego, nagłośnienia, a także może posłużyć jako przyczepka turystyczna, mobilny warsztat i wielu wielu innych! Posiada niezależne zawieszenie Pullman 2, które idealnie sprawdzi się w transporcie różnych rzeczy, a także na różnym terenie. WYMIARY - wewnętrzne: 3130 mm x 1650 mm x 1950 mm - zewnętrzne: 4470 mm x 2150 mm x 2350 mm UWAGA Autentyczność wymiarów potwierdza homologacja COC DMC 2000 kg (możliwość zmiany 1100 kg -2000 kg) MASA 625 kg UWAGA Autentyczność masy potwierdza homologacja COC WYPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE Dopytaj sprzedawcę PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. UWAGI Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne. Zapraszamy do kontaktu: poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00 soboty 9.00 - 13.00 INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.

Przyczepka kontener furgon turystyczna bagażowa na ryby 750
Przyczepka kontener furgon turystyczna bagażowa na ryby 750
432 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

MODEL PRZYCZEPY: 14.26.101 NOWOŚĆ! Przyczepa model 14.26.101 to najnowszy model kontenera. Furgon jest lekki, co ułatwia sprawne manewrowanie przyczepą. Posiada DMC 750 kg, które można zmienić według potrzeb klienta. Z tą przyczepą można jeździć na kat. B bez opłat viaTOLL. Dedykowana dla klientów wymagających! Dołącz do elity! Kup raz na lata! Ściana przyczepy pokryta białym gładkim laminatem z podłogą antypoślizgową imitującą panele. W wyposażeniu przyczepa posiada drzwi tylne. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy model przyczepy izolowanej z grupy przyczep Mini Cargo o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Przyczepa ta może służyć do przewożenia bagażu. Świetnie się sprawdzi jako bagażowa lub turystyczna. Dzięki dopuszczalnej masie całkowitej 750 kg oraz lekkiej konstrukcji jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników samochodów. Produkujemy przyczepy na zamówienie, więc istnieje możliwość dostosowania przyczepy do potrzeb klienta (długość, szerokość itd.) 1426101 / przyczepa / lekka / turystyczna / bagażowa / DMC 750 kg / furgon / kontener / izolowana / przyczepka / cargo / izoterma / WYMIARY - wewnętrzne: dł 2450 mm, szer 1200 mm, wys 1450 mm O szczegóły dopytaj sprzedawcę DMC - standard 750 kg (z możliwością zmiany) MASA 320 kg DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - Dostawa pod dom ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajem długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Przyczepa kontener furgon izolowany do quadów maszyn 4 m 2 T
Przyczepa kontener furgon izolowany do quadów maszyn 4 m 2 T
18000 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

MODEL PRZYCZEPY: 27.26.106 WIOLA WIOLA Przyczepa kontener cargo furgon ciężarowa towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń 4000 x 1800 mm Przyczepa kontenerowa Cargo 400, dwuosiowa hamowana o dopuszczalnej masie całkowitej 2000 kg. Rama dolna wykonana ze stali Domex 420. Rama górna wykonana z profili aluminiowych anodowanych. Ściany z płyty typu sandwich 24 mm – laminat poliestrowo-szklany, wypełniony pianką XPS . Wyposażona w trap tylny zamykany zamkiem na klucz. Przyczepa posiada także drzwi boczne. Furgon idealnie sprawdzi się do transportu quadów, motocykli, traktorków, kosiarek, rowerów, czy też może być jako przyczepka towarowa, hobbystyczna, do przewozu sprzętu muzycznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8-17, w soboty 8-13. Jeśli znaleźliście nasze ogłoszenie poza godzinami naszej pracy - prosimy o pozostawienie wiadomości. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. WYMIARY -wewnętrzne: 4000 mm x 1800 mm x 1850 mm DMC 2000 kg (z możliwością zmiany) MASA dopytaj sprzedawcę WYPOSAŻENIE - nadbudowa poliestrowa - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - uchwyty podłogowe 4 sztuk - podłoga sklejkowa wzmacniana, wodoodporna i antypoślizgowa - podpory przyczepy 2 sztuki - tylny trap wjazdowy na siłownikach gazowych - drzwi boczne obsługowe - koło podporowe standard - etykiety reklamowe DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - dopytaj sprzedawcę - Dostawa pod dom za 350 zł netto ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Przyczepa zabudowana poliestrowa Cargo Multi Trailer
Przyczepa zabudowana poliestrowa Cargo Multi Trailer
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przyczepa Kontener Furgon Cargo model Multi-Trailer KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji całkowicie zabudowanej model Multi-Trailer Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 170 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych ETOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i dach wykonane z profilowanej żywicy poliestrowej z aerodynamicznym kształtem w części przedniej, w celu zmniejszenia oporów powietrza, oraz zdecydowanego zmniejszenia zużycia paliwa. - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Wewnętrzne podłogowe, punkty mocowania ładunku - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła KOLOR PRZYCZEPY BIAŁY cena wyjściowa 23 400,- zł KOLORY PRZYCZEP : SZARY, CIEMNONIEBIESKI, CZARNY cena wyjściowa 24 800,- zł Za dopłatą przyczepę można wyposażyć w następujące dodatki: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk), które pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych, które potrzebne są do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie : www.************ www.**************** lub pod podanymi numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

przyczepka kontenerowa do motocykli quadów maszyn sprzętu dj
przyczepka kontenerowa do motocykli quadów maszyn sprzętu dj
Kraków 30+ kilka dni temu

MODEL PRZYCZEPY: S.26.17.0528 - SZUKASZ PRZYCZEPY? DZWOŃ! POSIADAMY BARDZO BOGATY WYBÓR PRZYCZEP OD RĘKI! - PRODUKUJEMY PRZYCZEPY NA ZAMÓWIENIE - ZOSTAŃ W DOMU, A MY DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM. Przyczepa do rowerów kontener quad motocykl 3 x 1,55 m debon nowim góry MODEL PRZYCZEPY: A.26.17.0528/2067 EDYCJA LIMITOWANA! PRZYCZEPA DO PIERWSZEJ REJESTRACJI MODEL Z DRZWIAMI BOCZNYMI MODEL PRZYCZEPY: 26.17.0528/2067 CARGO 1300 o wymiarach wewnętrznych: dł 3000 x szer 1500 x wys 1700 mm kolor: czarny + naklejki góry - GRATIS! Model posiada doposażenie dodatkowo płatne wliczone w cenę: - 98-0017 - alufelgi 2 szt - 2 x 980 zł netto = 1960 zł netto / 2410,80 zł brutto - 98-0127 - drzwi boczne obsługowe - 1382,21 zł netto / 1700,12 zł brutto UWAGA! Spytaj o możliwość zdemontowania doposażenia - Zapłacisz mniej! SZUKASZ INNEJ? DZWOŃ! POSIADAMY BARDZO BOGATY WYBÓR PRZYCZEP! ZOSTAŃ W DOMU, A MY DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8-17, w soboty 8-13. Jeśli znaleźliście nasze ogłoszenie poza godzinami naszej pracy - prosimy o pozostawienie wiadomości. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Przyczepa typu Furgon Cargo 1300 KOLOR. Posiada standardowe DMC 1300 kg z możliwością zmiany przed pierwszą rejestracją wg potrzeb klienta w zakresie 750-1300 kg (co 100 kg). Możliwość wyboru jednego z 4 kolorów do wyboru: jasnoszary (szary stalowy), ciemnoszary, czarny, niebieski. Przyczepa poliestrowa uniwersalna dedykowana zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dzięki swojej uniwersalności może być wykorzystana do przewozu rowerów, quadów, motocykli, maszyn, kajaków, sprzętu wodnego, jeździeckiego, balonu, sprzętu muzycznego, nagłośnienia, a także może posłużyć jako przyczepka turystyczna, mobilny warsztat i wielu wielu innych! Posiada niezależne zawieszenie Pullman 2, które idealnie sprawdzi się w transporcie różnych rzeczy, a także na różnym terenie. WYMIARY - wewnętrzne: dł 3000 mm x szer 1500 mm x wys 1700 mm - zewnętrzne: dł 4250 mm x szer 1950 mm x wys 2030 mm UWAGA Autentyczność wymiarów potwierdza homologacja COC. DMC 1300 kg (możliwość zmiany 750 kg -1300 kg co 100 kg) MASA 430 kg UWAGA Autentyczność masy potwierdza homologacja COC. ZAŁADUNEK przy maksymalnym DMC z danej kategorii, jest możliwość przeładunku do 15%, więc może być 1300 kg x 15% = 1495 kg, odjąć masa własna przyczepy, w tym przypadku 430 kg = 1065 kg ładunku. WYPOSAŻENIE DODATKOWE Dopytaj sprzedawcę UWAGI Zdjęcia poglądowe, mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne. PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.