Przyczepa kontener, furgon, cargo

Sortowanie:
Znaleziony: 59 ogłoszenie w kategorii Przyczepy i Pojazdy użytkowe Polska: Wszystkie miasta
Przyczepa kontener furgon cargo
Przyczepa kontener furgon cargo
29650 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1100 kg do 2000 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 1100 kg lub wyższym aż do 2000 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Drzwi z przodu przyczepy, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk) pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Można podwyższyć Dopuszczalną Masę Całkowitą do 2600 kg - wzmocnienie tylnej rampy Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie debon.com.pl przyczepy.com.pl lub pod podanym poniżej numerem telefonu Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Debon Przyczepa kontener, furgon, cargo C500 Przyczepy Cheval Liberte Debon Kontener, Furgon. Przyczepy Aluminiowe
Debon Przyczepa kontener, furgon, cargo C500 Przyczepy Cheval Liberte Debon Kontener, Furgon. Przyczepy Aluminiowe
29650 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK, JAK W FABRYCE - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Przyczepa aluminiowa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1100 kg do 2000 kg, lub od 1600 kg do 2600 kg. Taka duża rozpiętość w DMC pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Opony w zależności od wersji również z literą C - Kliny pod koła - oświetlenie wewnętrzne - niezależne zawieszenie na sprężynach, wahaczach i amortyzatorach - rampa tylna aluminiowa - dostępna kolorystyka dachu i przodu poliestrowego to: biały, jasnoszary, ciemnoszary, czarny Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - Drzwi z przodu przyczepy, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Profesjonalny uchwyt ( mocowanie ) przedniego koła motocykla - Stabilizator toru jazdy przyczepy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podwyższenie DMC do 2600 kg - Podłogowy system szybko przestawnego mocowania ładunku Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 + 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronach : www.Debon.com.pl www.Przyczepy.com.pl lub pod podanymi numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa Furgon Cargo Kontener
Przyczepa Furgon Cargo Kontener
20600 zł
30+ kilka dni temu

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 155 cm Wysokość wewnętrzna 190 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Taka duża rozpiętość w DMC pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i podłoga wykonane ze sklejki wodoodpornej - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła - oświetlenie wewnętrzne - niezależne zawieszenie na sprężynach, wahaczach i amortyzatorach - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy - dostępna kolorystyka biały lub szary Dostępne są również wersje przyczepy z otwieraną boczną ścianą. W sprawie takiego rozwiązania prosimy o kontakt telefoniczny. Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulacji szczęk hamulcowych - Stabilizator toru jazdy przyczepy - Zamykane na kluczyk, dodatkowe drzwiczki w przedniej części przyczepy, pozwalające uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Koło zapasowe - Podłogowy system szybko przestawnego mocowania ładunku Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „ lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa furgon kontener cargo aluminiowa
Przyczepa furgon kontener cargo aluminiowa
27850 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2017
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1100 kg do 2000 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 1100 kg lub wyższym aż do 2000 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Drzwi z przodu przyczepy, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Podwyższenie DMC w zakresie od 2000 do 2600 kg - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa zabudowana Kontener Furgon Cargo C500
Przyczepa zabudowana Kontener Furgon Cargo C500
26000 zł
30+ kilka dni temu

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1100 kg do 2000 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 1100 kg lub wyższym aż do 2000 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany wykonane ze sklejki wodoodpornej - Podłoga wykonana ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk) pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Drzwi w przedniej części możliwe są z prawej lub z lewej strony, lub z obu stron jednocześnie - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Można podwyższyć Dopuszczalną Masę Całkowitą nawet do 2600 kg Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa zabudowana furgon, kontener, cargo C 500XL
Przyczepa zabudowana furgon, kontener, cargo C 500XL
36850 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo model C 500XL Długość wewnętrzna 368 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 200 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1400 kg do 2600 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 1400 kg lub wyższym aż do 2600 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Drzwi boczne z przodu przyczepy po stronie prawej, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła - dostępne kolory dachu i przodu z żywicy poliestrowej : biały, jasnoszary, ciemnoszary, ciemnoczerwony i czarny. Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Dodatkowe drzwi boczne z lewej strony (widoczne na zdjęciach) - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie : "debon.com.pl" "przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa furgon kontener cargo aluminiowa C 500
Przyczepa furgon kontener cargo aluminiowa C 500
27850 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2017
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 310 cm Szerokość wewnętrzna 165 cm Wysokość wewnętrzna 195 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 1100 kg do 2000 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 1100 kg lub wyższym aż do 2000 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Stalowa ocynkowana rama - Ściany i podłoga wykonane ze specjalnych paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Zawieszenie na wahaczach, sprężynach i amortyzatorach - Kliny pod koła Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Drzwi z przodu przyczepy, zamykane na kluczyk, pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy (widoczne na zdjęciach) - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Podwyższenie DMC w zakresie od 2000 do 2600 kg - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy najazdowej Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 paragraf 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa zabudowana, kontener, furgon, cargo aluminiowa C 300
Przyczepa zabudowana, kontener, furgon, cargo aluminiowa C 300
23350 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2017
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo model C 300 Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 155 cm Wysokość wewnętrzna 190 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Taka duża rozpiętość w DMC pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy, lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej - Ściany wykonane z paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła - oświetlenie wewnętrzne - niezależne zawieszenie na sprężynach, wahaczach i amortyzatorach - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy - dostępna kolorystyka poliestru: biały, czarny, czerwony, jasnoszary, ciemnoszary. Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulacji hamulców - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Dodatkowe drzwiczki boczne w przedniej części przyczepy zamykane na kluczyk, pozwalające uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybko przestawnego mocowania ładunku - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie internetowej lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa Multi Trailer Kontener Furgon cargo poliestrowa
Przyczepa Multi Trailer Kontener Furgon cargo poliestrowa
22400 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2017
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo model Multi-Trailer KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji całkowicie zabudowanej model Multi-Trailer Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 170 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i dach wykonane z profilowanej żywicy poliestrowej z aerodynamicznym kształtem w części przedniej, w celu zmniejszenia oporów powietrza, oraz zdecydowanego zmniejszenia zużycia paliwa. - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Wewnętrzne podłogowe, punkty mocowania ładunku - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła KOLOR PRZYCZEPY BIAŁY cena wyjściowa 22 400,- zł KOLORY PRZYCZEP : JASNOSZARY, CIEMNOSZARY, CZARNY i CIEMNOCZERWONY cena wyjściowa 23 350,- zł Za dopłatą przyczepę można wyposażyć w następujące dodatki: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk), które pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Felgi aluminiowe - Mocowanie przedniego koła motocykla Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych, które potrzebne są do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
22400 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo model Multi-Trailer KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji całkowicie zabudowanej model Multi-Trailer Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 170 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i dach wykonane z profilowanej żywicy poliestrowej z aerodynamicznym kształtem w części przedniej, w celu zmniejszenia oporów powietrza, oraz zdecydowanego zmniejszenia zużycia paliwa. - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Wewnętrzne podłogowe, punkty mocowania ładunku - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła KOLOR PRZYCZEPY BIAŁY cena wyjściowa 22 400,- zł KOLORY PRZYCZEP : JASNOSZARY, CIEMNOSZARY, CZARNY i CIEMNOCZERWONY cena wyjściowa 23 350,- zł Za dopłatą przyczepę można wyposażyć w następujące dodatki: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk), które pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Felgi aluminiowe - Mocowanie przedniego koła motocykla Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych, które potrzebne są do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
Przyczepa poliestrowa, Furgon, Kontener, Cargo, Multi-Trailer
25500 zł
Warszawa 4 kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo model Multi-Trailer KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji całkowicie zabudowanej model Multi-Trailer Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 170 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Możliwość ta pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Ściany i dach wykonane z profilowanej żywicy poliestrowej z aerodynamicznym kształtem w części przedniej, w celu zmniejszenia oporów powietrza, oraz zdecydowanego zmniejszenia zużycia paliwa. - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Wewnętrzne podłogowe, punkty mocowania ładunku - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła KOLOR PRZYCZEPY BIAŁY cena wyjściowa 25 500,- zł KOLORY PRZYCZEP : JASNOSZARY, CIEMNOSZARY, CZARNY i CIEMNOCZERWONY cena wyjściowa 26 550,- zł Za dopłatą przyczepę można wyposażyć w następujące dodatki: - System samoregulujących się szczęk hamulcowych - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Koło zapasowe - Drzwi w przedniej części (zamykane na kluczyk), które pozwalają uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Podłogowy system szybkiego przestawnego mocowania ładunku - Felgi aluminiowe - Mocowanie przedniego koła motocykla Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet europejskich dokumentów homologacyjnych, które potrzebne są do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 +48 22 868 30 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronie „przyczepy.com.pl” lub pod podanymi poniżej numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Debon Przyczepa zabudowana aluminiowa poliestrowa kontener furgon cargo Cheval Liberte Debon Przyczepa aluminiowa kontener, furgon. Przyczepy Cheval Liberte Debon
Debon Przyczepa zabudowana aluminiowa poliestrowa kontener furgon cargo Cheval Liberte Debon Przyczepa aluminiowa kontener, furgon. Przyczepy Cheval Liberte Debon
23350 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa Kontener Furgon Cargo KUPUJ TAK JAK Z FABRYKI - CENY PRODUCENTA. www_debon_com_pl Nowa przyczepa z hamulcem w wersji kontener, furgon, cargo. Długość wewnętrzna 300 cm Szerokość wewnętrzna 150 cm Wysokość wewnętrzna 190 cm Dostępny zakres Dopuszczalnej Masy Całkowitej (DMC) od 750 kg do 1300 kg, to znaczy, że przyczepa może być kupiona z DMC 750 kg lub wyższym aż do 1300 kg. Taka duża rozpiętość w DMC pozwala na dopasowanie przyczepy do posiadanego przez użytkownika prawa jazdy, lub dopasowanie DMC przyczepy tak żeby nie trzeba było płacić opłat drogowych VIATOLL Wykonanie standardowe: - Podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej - Ściany wykonane z paneli aluminiowych - Dach i przód przyczepy wykonane z żywicy poliestrowej - Dodatkowo przód lekko zaokrąglony, co powoduje dużo lepszą aerodynamikę przyczepy, dając zdecydowane zmniejszenie zużycia paliwa - Opony w wersji wzmocnionej z literą C - Tylne podpory stabilizujące - Kliny pod koła - oświetlenie wewnętrzne - niezależne zawieszenie na sprężynach, wahaczach i amortyzatorach - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy - dostępna kolorystyka poliestru: biały, czarny, czerwony, jasnoszary, ciemnoszary. Za dopłatą można wyposażyć przyczepę w: - System samoregulacji hamulców - Urządzenie hamulcowe wyposażone w stabilizator toru jazdy - Dodatkowe drzwiczki boczne w przedniej części przyczepy zamykane na kluczyk, pozwalające uzyskać dostęp do ładunku, do którego nie ma akurat dostępu z tyłu przyczepy - Koło zapasowe - Felgi aluminiowe - Podłogowy system szybko przestawnego mocowania ładunku - Dodatkowe wzmocnienie tylnej rampy Firma nasza jako autoryzowany dystrybutor sprzedaje przyczepy w cenach fabrycznych i na każdą zakupioną przyczepę wystawia zawsze fakturę VAT. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę przyczepy posiadają komplet dokumentów homologacyjnych potrzebnych do ich rejestracji. Dla zainteresowanych osób lub firm istnieje możliwość leasingu. Sprzedaż przyczep realizujemy na bieżąco, w kolejności zamówień wpływających od klientów. Kontakt do firmy w godz. Pon.- Pt. 8 - 19 Sob. 8 -15 + 88 Informacje dotyczące przyczep dostępne również na stronach : Przyczepy.com.pl Debon.com.pl lub pod podanymi numerami telefonów. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, a firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

Debon 17.157 Nowim przyczepa kontener furgon cargo 1300 bez drzwi przyczepka kontenerowa Przyczepka turystyczna do quadów motocykli sprzętu muzycznego Pullman
Debon 17.157 Nowim przyczepa kontener furgon cargo 1300 bez drzwi przyczepka kontenerowa Przyczepka turystyczna do quadów motocykli sprzętu muzycznego Pullman
18100 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 17.157 Prezentowana przyczepa to furgon kontener CARGO 1300 bez drzwi bocznych. Dedykowana do przewozu sprzętu muzycznego, estradowego dzięki wyposażeniu w niezależne zawieszenie Pullman 2, które niweluje drgania powstałe podczas jazdy. Wykorzystywana również do transportu motorów, quadów, mini pojazdów, maszyn, a także różnego typu towarów i bagaży. Przyczepa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością a także lekkością. Posiada zastosowanie w budownictwie, ogrodnictwie i innych gałęziach gospodarki. Producent poleca przyczepę jako produkt profesjonalny i prestiżowy. Produkujemy przyczepy na zamówienie, więc istnieje możliwość dostosowania przyczepy pod wymogi klienta. WYMIARY wewnętrzne: 3000 mm x 1500 mm x 1700 mm DMC kg DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę. UWAGI - PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne. - W przypadku braku asortymentu, czas realizacji może wydłużyć się do 8 tygodni. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowego. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto (W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu). oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.

Debon 17.172 Nowim przyczepa furgon C300 kontener cargo uniwersalna bagażowa Przyczepka kontenerowa C 300 furgon do quadów sprzętu muzycznego ALU
Debon 17.172 Nowim przyczepa furgon C300 kontener cargo uniwersalna bagażowa Przyczepka kontenerowa C 300 furgon do quadów sprzętu muzycznego ALU
21175 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 17.172 DOSTĘPNA OD RĘKI! Nowim przyczepa towarowa bagażowa furgon kontener C 300 ALU DMC 1300 kg W swojej ofercie posiadamy większe i mniejsze kontenery w sklejce i aluminiowe. NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU! DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM W CAŁEJ POLSCE! Nowa przyczepa uniwersalna typu kontener, furgon, cargo. Model Debon C300. Furgon w wersji aluminiowej z drzwiami bocznymi. Jest to przyczepa ciężarowa, bagażowa, towarowa, służąca również do przewozu sprzętu estradowego, nagłośnienia, rowerów, motocykli, quadów, a także innych maszyn i urządzeń. Kolor poliestru szary ciemny. Producent Debon / Cheval Liberte. Furgon Debon C300 do quadów aerodynamik kontener Typ kontener WYMIARY - wewnętrzne: 3000 mm x 1550 mm x 1900 mm - zewnętrzne: 4200 mm x 1980 mm x 2290 mm DMC 1300 kg (możliwość zmiany 750 kg -1300 kg co 100 kg) MASA 500 kg WYPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE Dopytaj sprzedawcę UWAGI Zdjęcia poglądowe, mogą zawierać wyposażenie dodatkowo płatne. PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.

Debon 17.172 Nowim przyczepa furgon C300 kontener cargo uniwersalna bagażowa Przyczepka kontenerowa C 300 furgon do quadów sprzętu muzycznego ALU
Debon 17.172 Nowim przyczepa furgon C300 kontener cargo uniwersalna bagażowa Przyczepka kontenerowa C 300 furgon do quadów sprzętu muzycznego ALU
21175 zł
Jarocin 13 dnia plecy
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 17.172 Nowim przyczepa towarowa bagażowa furgon kontener C 300 ALU DMC 1300 kg W swojej ofercie posiadamy większe i mniejsze kontenery w sklejce i aluminiowe. NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU! DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM W CAŁEJ POLSCE! Nowa przyczepa uniwersalna typu kontener, furgon, cargo. Model Debon C300. Furgon w wersji aluminiowej z drzwiami bocznymi. Jest to przyczepa ciężarowa, bagażowa, towarowa, służąca również do przewozu sprzętu estradowego, nagłośnienia, rowerów, motocykli, quadów, a także innych maszyn i urządzeń. Kolor poliestru szary ciemny. Producent Debon / Cheval Liberte. Furgon Debon C300 do quadów aerodynamik kontener Typ kontener WYMIARY - wewnętrzne: 3000 mm x 1550 mm x 1900 mm - zewnętrzne: 4200 mm x 1980 mm x 2290 mm DMC 1300 kg (możliwość zmiany 750 kg -1300 kg co 100 kg) MASA 500 kg WYPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE Dopytaj sprzedawcę UWAGI Zdjęcia poglądowe, mogą zawierać wyposażenie dodatkowo płatne. PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.

przyczepa chłodnia cargo kontener izoterma furgon
przyczepa chłodnia cargo kontener izoterma furgon
34880 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

Prezentowany model FT5 : Wymiary wewnętrzne: 3,4 x 1,82 x 1,94 m DMC : 2700 kg Masa własna: 1100 kg Koła: 185 R 14 C Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur Isotherm (dach, ściany ) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Jest to przyczepa, która posiada w standardzie : -układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – profesjonalne rozwiązanie – żaden Monoblock! -moc chłodzenia 1545 Watt przy temperaturze parownika -4°C i temperaturze otoczenia +32 °C, standardowe chłodzenie: zakres temperatur 3-10 °C -elektroniczna regulacji chłodzenia -elektryczne odtajanie parownika -praktyczny stopień ułatwiający wchodzenie do komory chłodniczej -masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej -profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur Isotherm (80 mm) -wystarczająca ilość miejsca nawet dla skrzynek niezgodnych z normą Euro -sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 12 mm -zabezpieczenie przed 30cm/12mm (boki, drzwi, ściana czołowa) -masywna rama ocynkowana ogniowo (Stal 355) -urządzenie najazdowe AL-KO 2700kg -dyszel V AL-KO 3500kg -koła 185 R14 C (łączna nośność 3500 kg ) -koło podporowe AL-KO Premium 500kg automat z masywnym drążkiem stabilizującym -podpory boczne (łączna nośność 3500kg) -zamknięcie ryglujące Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz -zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych – ocynkowany Jeżeli będą mieli Państwo jakieś wątpliwości, pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! Sporządzamy również indywidualne oferty na życzenie klienta! Przyczepa jest objęta dwuletnią gwarancją. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy: dokument zakupu, homologację oraz oświadczenie. Cena podana w ogłoszeniu jest kwotą netto i dotyczy standardowej przyczepy bez wyposażenia dodatkowego ( np. zaczep typu bocian ), które może znajdować się na zdjęciach.

przyczepa chłodnia furgon izolowany cargo kontener
przyczepa chłodnia furgon izolowany cargo kontener
34880 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

Podany w ogłoszeniu model jest wersją exportową. Przyczepa typu chłodnia znanego i cenionego niemieckiego producenta Esselmann, który ma 75 lat doświadczenia i oferuje profesjonalne rozwiązania do gastronomii i eventów. Podany model FT5 w podstawowej wersji posiada: *Układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – przyjazny w obsłudze i serwisie system chłodzenia– profesjonalne rozwiązanie * Moc chłodzenia 1545 Watt: - przy temperaturze parownika -4°C - temperaturze otoczenia +32 °C - zakres temperatur przy standardowym chłodzeniu 0-12 °C * Elektroniczna regulacji chłodzenia * Elektryczne odtajanie parownika * Praktyczny stopień ułatwiający wchodzenie do komory chłodniczej * Masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej * Zabudowa w pełni Izolowana (ściany, dach, podłoga): - ESSELMANN FePur Isotherm (60 mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m2K], - wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium - portal drzwiowy ze stali nierdzewnej (INOX), szczotkowanej - uchwyty manewrujące - profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur Isotherm (80 mm): - podłoga sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 12 mm - Zabezpieczenie komory przed uszkodzeniem - sklejka 30cm/12mm (boki, drzwi, ściana czołowa) - Masywna rama ocynkowana ogniowo (Stal 355) – masa własna ramy 147 kg (bez dyszla) * Urządzenie najazdowe AL-KO 251S * Dyszel V AL-KO – 351T (3500kg) * Koła 185 R14 C (łączna nośność 3500kg) * Koło podporowe AL-KO Premium (automat z masywnym drążkiem stabilizującym) – 500kg * Podpory boczne (łączna nośność 6.000kg) * Zamknięcie ryglujące Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz * Zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych – ocynkowany ale co ważne izoterma posiada 5 miejsc paletowych, które pomieszczą nie tylko skrzynki zgodne z normą EURO. Wymiary wewnętrzne przyczepy : 3,4 m x 1,82 m x 1,94 m DMC : 2700 kg Każda przyczepa posiada zestaw dokumentów potrzebnych do jej zarejestrowania, w tym odpowiednią homologację dedykowaną do tego rodzaju przyczep. Wszystkie szczegóły związane z ofertą przedstawimy podczas rozmowy z nami drogą telefoniczną a także poprzez wiadomości e-mail. Podana w ogłoszeniu cena nie obejmuje podatku VAT w wysokości 23%. Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie. 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. , kontaktując się z Naszą firmą wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ( m.in. Imię , Nazwisko, telefon kontaktowy itp. ) przez firmę ESSELMANN Technika Pojazdowa Sp. z O.O. Sp. K

Przyczepa kontener cargo furgon Brenderup 750kg
Przyczepa kontener cargo furgon Brenderup 750kg
8700 zł
Konstantynów Łódzki 30+ kilka dni temu

Przyczepa lekka BRENDERUP 750kg na kat.B. Wymiary 260 dł. 130 szer. 150 wys. Przyczepa mało używana w stanie idealnym. Wykorzystywana kilka razy w roku jako dodatkowy bagażnik do busa autobusu.W 2021r. założona nowa oś /do 1500kg/ nowy dyszel,nowa instalacja elektryczna wiązka i lampy,nowe koła i dach. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.Kontakt Darek tel.*********.

Wiola 27.26.106 WIOLA WIOLA Przyczepa kontener cargo furgon ciężarowa towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń Kontener cargo przyczepa bagażowa turystyczna niehamowana hobbystyczna
Wiola 27.26.106 WIOLA WIOLA Przyczepa kontener cargo furgon ciężarowa towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń Kontener cargo przyczepa bagażowa turystyczna niehamowana hobbystyczna
27180 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 27.26.106 WIOLA WIOLA Przyczepa kontener cargo furgon ciężarowa towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń 4000 x 1800 mm Przyczepa kontenerowa Cargo 400, dwuosiowa hamowana o dopuszczalnej masie całkowitej 2000 kg. Rama dolna wykonana ze stali Domex 420. Rama górna wykonana z profili aluminiowych anodowanych. Ściany z płyty typu sandwich 24 mm – laminat poliestrowo-szklany, wypełniony pianką XPS . Wyposażona w trap tylny zamykany zamkiem na klucz. Przyczepa posiada także drzwi boczne. Furgon idealnie sprawdzi się do transportu quadów, motocykli, traktorków, kosiarek, rowerów, czy też może być jako przyczepka towarowa, hobbystyczna, do przewozu sprzętu muzycznego. WYMIARY -wewnętrzne: 4000 mm x 1800 mm x 1850 mm DMC 2000 kg (z możliwością zmiany) MASA dopytaj sprzedawcę WYPOSAŻENIE - nadbudowa poliestrowa - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - uchwyty podłogowe 4 sztuk - podłoga sklejkowa wzmacniana, wodoodporna i antypoślizgowa - podpory przyczepy 2 sztuki - tylny trap wjazdowy na siłownikach gazowych - drzwi boczne obsługowe - koło podporowe standard - etykiety reklamowe DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - dopytaj sprzedawcę - Dostawa pod dom za 350 zł netto ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Wiola 27.26.105 Nowim Przyczepa kontener cargo furgon lekka towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń Kontener cargo przyczepa bagażowa turystyczna niehamowana hobbystyczna
Wiola 27.26.105 Nowim Przyczepa kontener cargo furgon lekka towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń Kontener cargo przyczepa bagażowa turystyczna niehamowana hobbystyczna
11490 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 27.26.105 WIOLA Przyczepa kontener cargo furgon lekka towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń 2970 x 1500 mm 1 oś Przyczepka Kontener- lekka, jednoosiowa hamowana o dopuszczalnej masie całkowitej od 350 do 750kg. Rama dolna wykonana ze stali Domex 420. Rama górna wykonana z profili aluminiowych anodowanych. Ściany z płyty PVC 23 mm wypełnione pianką z XPS. W standardzie drzwi dwuskrzydłowe w części tylnej, zamykane zamkiem ryglowym na klucz. Furgon idealnie sprawdzi się do transportu quadów, motocykli, traktorków, kosiarek, rowerów, czy też może być jako przyczepka towarowa, hobbystyczna, do przewozu sprzętu muzycznego. WYMIARY -wewnętrzne: 2970 x 1500 x 1650 mm DMC 750 kg (zakres zmian 600 - 750 kg) MASA 370 kg WYPOSAŻENIE - nadbudowa poliestrowa - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - uchwyty podłogowe 4 sztuk - podłoga sklejkowa wzmacniana, wodoodporna i antypoślizgowa - podpory przyczepy 2 sztuki - koło podporowe standard - etykiety reklamowe DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - dopytaj sprzedawcę - Dostawa pod dom za 350 zł netto ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Wiola 27.26.104 Nowim Przyczepa kontener cargo furgon lekka towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń Kontener cargo przyczepa bagażowa turystyczna niehamowana hobbystyczna
Wiola 27.26.104 Nowim Przyczepa kontener cargo furgon lekka towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń Kontener cargo przyczepa bagażowa turystyczna niehamowana hobbystyczna
12040 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 27.26.104 WIOLA WIOLA Przyczepa kontener cargo furgon lekka towarowa uniwersalna bagażowa hobbystyczna do motorów quadów maszyn urządzeń 2800 x 1500 mm 1 oś Przyczepa lekka – jednoosiowa niehamowana o dopuszczalnej masie całkowitej od 350 do 750kg. Rama dolna wykonana ze stali Domex 420. Rama górna wykonana z profili aluminiowych anodowanych. Ściany z płyty PVC 23 mm wypełnione pianką z XPS. W standardzie drzwi dwuskrzydłowe w części tylnej, zamykane zamkiem ryglowym na klucz. Furgon idealnie sprawdzi się do transportu quadów, motocykli, traktorków, kosiarek, rowerów, czy też może być jako przyczepka towarowa, hobbystyczna, do przewozu sprzętu muzycznego. WYMIARY -wewnętrzne: 2800 x 1400 x 1550 mm DMC 750 kg (zakres zmian 600 - 750 kg) MASA ok .370 kg WYPOSAŻENIE - nadbudowa poliestrowa - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - uchwyty podłogowe 4 sztuk - podłoga sklejkowa wzmacniana, wodoodporna i antypoślizgowa - podpory przyczepy 2 sztuki - koło podporowe standard - etykiety reklamowe DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - dopytaj sprzedawcę - Dostawa pod dom za 350 zł netto ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

przyczepa chłodnia izoterma FT1 kontener furgon cargo
przyczepa chłodnia izoterma FT1 kontener furgon cargo
25970 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy typu izoterma / chłodnia. Prezentowany model FT1 jest z możliwością jazdy na kategorię B. Jest to przyczepa, która posiada w standardzie : - układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – profesjonalne rozwiązanie – żaden Monoblock - moc chłodzenia 740 Watt przy temperaturze parownika -4°C i temperaturze otoczenia +32 °C, standardowe chłodzenie: zakres temperatur 3-10 °C - elektroniczna regulacji chłodzenia - elektryczne odtajanie parownika - masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej - profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePurR Isotherm (60 mm) - podłoga sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 18 mm - zabezpieczenie boczne ze sklejki przed uszkodzeniem 30 cm / 12 mm (boki, drzwi, ściana czołowa) - koło podporowe AL-KO - podpory boczne (łączna nośność 800 kg) - zamknięcie hakowe ze stali nierdzewnej Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur Isotherm (dach, ściany, podłoga - 60 mm ) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! Sporządzamy również indywidualne oferty na życzenie klienta! Przyczepa jest objęta gwarancją. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy: fakturę VAT, homologację oraz oświadczenie. Podana w ogłoszeniu cena jest kwotą netto za chłodnię w standardowym wyposażeniu ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA INNE AUKCJE NASZEJ FIRMY ORAZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY PRZYCZEPY WYPRODUKOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ. ESSELMANN Technika Pojazdowa Sp. z o.o. Sp.k. ul. Kartuska 60 60-471 Poznań Telefon: +48 530 - pokaż numer telefonu - Internet: www.esselmann.pl

przyczepa chłodnia izoterma kontener cargo furgon producent
przyczepa chłodnia izoterma kontener cargo furgon producent
25970 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu

Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy typu izoterma / chłodnia. Prezentowany model FT1 jest z możliwością jazdy na kategorię B. Wymiary wewnętrzne przyczepy handlowej : 2 m x 1 m x 1,44 m DMC : 750 kg Rozmiar opon : 165 R13C Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur Isotherm (dach, ściany, podłoga - 60 mm ) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! Przyczepa jest objęta dwuletnią gwarancją. Podana w ogłoszeniu cena nie obejmuje podatku VAT w wysokości 23%. Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie. 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. , kontaktując się z Naszą firmą wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ( m.in. Imię , Nazwisko, telefon kontaktowy itp. ) przez firmę ESSELMANN Technika Pojazdowa Sp. z O.O. Sp. K

Debon DOSTAWA 300x150x170cm DEBON CARGO 1300 PRZYCZEPA / FURGON / KONTENER DMC 1300kg! Zawieszenie Pullman 2! PREMIUM!
Debon DOSTAWA 300x150x170cm DEBON CARGO 1300 PRZYCZEPA / FURGON / KONTENER DMC 1300kg! Zawieszenie Pullman 2! PREMIUM!
18211 zł
Gietrzwałd 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PRZYCZEPA / FURGON / KONTENER / KOFFER DEBON CARGO 1300- Dostawa pod DOM! DMC 1300kg! Zawieszenie Pullman 2! DOSTAWA TYLKO 349 zł - DOWOZIMY POD DOM, cała Polska!!! Cena przyczepy w kolorze BIAŁYM 22 400 zł brutto! Cały nasz asortyment można zobaczyć na stronie mazzo.pl Kontakt: NAZWA – CARGO 1300 WYMIARY WEWNĘTRZNE – 300 x 150 x 170 cm WYMIARY ZEWNĘTRZNE: 419 x 198 x 203 cm (długość x szerokość x wysokość) PRODUCENT – DEBON DMC Min: 800 kg DMC Max: 1300 kg ŁADOWNOŚĆ – 855 kg MASA WŁASNA – 445 kg GWARANCJA – 24 miesiące WYPOSAŻENIE STANDARDOWE * Nadbudowa poliestrowa - BIAŁA (kolory czarny, czerwony, jasnoszary lub ciemnoszary za dopłatą) * Rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy * Amortyzatory zawieszenia * Zawieszenie Pullman 2 * Koła 165R13C osłonięte plastikowymi błotnikami * Podłoga sklejkowa * Podpory przyczepy * Uchwyty przypodłogowe WYPOSAŻENIE DODATKOWE * Drzwi boczne CARGO – 1400zł brutto * Przyczepa w kolorze: czarnym, czerwony, jasnoszarym lub ciemnoszarym (dopłata) * Koło zapasowe * Stojak na motor Ten model jest dostępny również w wersji 750kg - dostępny na zamówienie! Opis produktu: Firma Debon prezentuje osobny segment przyczep nazwanych CARGO. Przyczepy przeznaczone są do przewozu wszelkiego rodzaju sprzętu samojezdnego typu kosiarka, maszyna czyszcząca, quad czy motocykl. Przyczepy typu CARGO wykonane są z żywicy poliestrowej ( kolor jasnoszary, ciemnoszary, czarny, czerwony lub biały). Podłoga jest z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki. Przyczepy CARGO wyposażone są w mocowania ładunku zainstalowane przy podłodze oraz rampę najazdową wykonaną z aluminiowych paneli (malowanych pod kolor przyczepy), otwieraną do dołu lub boku. Po zakupie przyczepy należy wpłacić ZALICZKĘ! Jeśli będą mieli państwo jakieś wątpliwości i pytania, nasi specjaliści zawsze udzielą fachowej odpowiedzi. Jeżeli nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! Sporządzamy również indywidualne oferty na życzenie klienta! Kontakt: Godziny otwarcia: pon. - piąt. 8:00 - 17:00 sob. 9:00 - 14:00 Informacje dodatkowe Homologacja 2 lata Gwarancja Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty potrzebne do rejestracji przyczepy: 1. Faktura VAT 2. Homologacja oraz oświadczenie o danych i informacjach niezbędnych do rejestracji i ewidencji pojazdów 3. Oświadczenie o autoryzacji dystrybutora KORZYŚCI PŁYNĄCE Z DOWOZU: · DOSTAWA TYLKO 349 zł - DOWOZIMY POD DOM, cała Polska!!! · WYGODA – DOWOZIMY POD DOM!!! · DOSTAWA NASZYM TRANSPORTEM TO UNIKNIĘCIE OTRZYMANIA MANDATU ZA JAZDĘ Z PRZYCZEPĄ NIEUBEZPIECZONĄ I NIEZAREJESTROWANĄ!!! · OSZCZĘDNOŚĆ CZASU · DOWÓZ NOWĄ PROFESJONALNĄ AUTO-LAWETĄ · DOSTARCZAMY UBEZPIECZONE PRZYCZEPY KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZAKUPU: · NAJNIŻSZA CENA · FACHOWA POMOC I OBSŁUGA · NAJWIĘKSZY ASORTYMENT · PONAD 6 TYSIĘCY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW · PRZYCZEPY TYLKO Z HOMOLOGACJĄ GOTOWE DO REJESTRACJI BEZ DODATKOWEGO PRZEGLĄDU!!! ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA INNE AUKCJE NASZEJ FIRMY LUB DO ODWIEDZENIA NAS W GIETRZWAŁDZIE! W OFERCIE POSIADAMY FABRYCZNIE NOWE PRZYCZEPY MAREK: TEMARED (TEMA, ŚWIDNIK), NIEWIADÓW (BORO), WIOLA, BRENDERUP, RYDWAN, TA-NO, LORRIES, ZASŁAW, DEBON, STOPEXIM. Posiadamy największy plac z największym wyborem przyczep w kraju. Nasza firma zajmuje najwyższe miejsca jeśli chodzi o ilość sprzedawanych przyczep. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wiele rodzajów przyczep i lawet. Gwarantujemy najwyższą jakość usługi oraz konkurencyjne ceny. W celu zagwarantowaniu Państwu kompleksowej usługi możemy zapewnić Państwu transport pod dom za jedyne 349zł. Kontakt:

Martz przyczepa chłodnia izoterma furgon kontener cargo box
Martz przyczepa chłodnia izoterma furgon kontener cargo box
8900 zł
Nowy Sącz 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Fabrycznie nowa, lekka przyczepa samochodowa firmy MARTZ wymiary: 250x125x150 cm. ROK PRODUKCJI 2021 ! CENA NETTO !!! FAKTURA VAT !!! HOMOLOGACJA EUROPEJSKA !!! BEZ PRZEGLĄDÓW !!! GOTOWA DO REJESTRACJI !!! KATEGORIA B !!! Seria przyczep zabudowanych KARGO przeznaczona do przewodu ładunków wymagających szczególnego zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi. Przyczepa KARGO 250 oferowana jest w bardzo bogatym wyposażeniu standardowym – dwa uchwyty z tworzywa, trzymacze drzwi, podpory wysuwane, koło manewrowe, listwy mocujące wewnątrz oraz cztery uchwyty podłogowe. OPCJE ZAKUPU PRZYCZEPY: 1. Odbiór osobisty w siedzibie firmy. NOWY SĄCZ Mała Wieś ul. Papieska 81B 39-395 Chełmiec GORLICE ul. Chopina 3 38-300 Gorlice 2. Wysyłka dokumentów do rejestracji na adres klienta - osobisty odbiór już z tablicą rej. 3. Dowóz przyczepy z kompletem dokumentów pod dom klienta Na terenie Nowego Sącza i Gorlic gratis. do 100 km - 150 zł do 150 km - 200 zł do 200 km - 300 zł Dostawa realizowana w ciągu 3 dni od zakupu przyczepki. Seria przyczep zabudowanych KARGO przeznaczona do przewodu ładunków wymagających szczególnego zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi. Przyczepa KARGO 250 oferowana jest w bardzo bogatym wyposażeniu standardowym – dwa uchwyty z tworzywa, trzymacze drzwi, podpory wysuwane, koło manewrowe, listwy mocujące wewnątrz oraz cztery uchwyty podłogowe.

Nowy Furgon Kontener przyczepa Cargo Od ręki skrzynia
Nowy Furgon Kontener przyczepa Cargo Od ręki skrzynia
3690 zł
Leszno 17 dni plecy

BARDZO WYTRZYMAŁA Solidna Przyczepa Kontener Furgon Zamykana. Bezpieczna. Solidna konstrukcja. NOWA rok produkcji 2022 - OUTLET cenowy. Wyprzedaż Magazynowa. Towar z ekspozycji. Amortyzatory stabilizujące poprawiają komfort i bezpieczeństwo Komplet dokumentów do rejestracji. Koszt rejestracji w Urzędzie Miasta około 120zł. Dopuszczalna Masa Całkowita 1300kg - Ładowność 700 KG Masa własna 600 kg Przestrzeń ładunkowa Długość: 260 cm Szerokość: 180 cm wysokość: 180 cm Wymiary zewnętrzne Długość: 380 cm, Szerokość: 180 cm, Wysokość: 220 cm Tylne drzwi otwierane na boki Uchwyty do mocowania towaru 6 szt. w podłodze i boczne na ścianach. GRATIS przyłącze elektryczne zewnętrzne Podłoga płyta Multiplex Ściany z grubych płyt warstwowych sklejka wodoodporna Rama stalowa, w pełni cynkowana ogniowo Elektryka 13 pin, 12V Opony Ciężarowe na felgach stalowych Producent osi AL-KO lub KNOTT Liczba osi 1 Hamowana TAK Koło podporowe mocne Tylne podpory 2 szt. Homologacja producenta Niewiadów z możliwością rejestracji na terenie całej EU. Przyczepa dostępna od ręki ta i wiele innych. Cena tylko 11.500 zł +VAT 23% . MEGA Przecena DOSTAWA do klienta = niski koszt. Cena netto obowiązuje przy sprzedaży na export. Znajdziesz Nas w Wielkopolskim Lesznie ul.Balonowa 53. Możliwa Dostawa do klienta. preferujemy BEZPIECZNE bezgotówkowe transakcje.

Brenderup Brenderup Przyczepa kontener cargo furgon Brenderup 750kg
Brenderup Brenderup Przyczepa kontener cargo furgon Brenderup 750kg
7400 zł
Konstantynów Łódzki 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2008
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa lekka BRENDERUP 750kg na kat.B. Wymiary 260 dł. 130 szer. 150 wys. Przyczepa mało używana w stanie idealnym. Wykorzystywana kilka razy w roku jako dodatkowy bagażnik do busa autobusu.W 2021r. założona nowa oś /do 1500kg/ nowy dyszel,nowa instalacja elektryczna wiązka i lampy,nowe koła i dach. Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.Kontakt Darek .

Przyczepa Brenderup 7300TB cargo przyczepka kontener furgon izoterma
Przyczepa Brenderup 7300TB cargo przyczepka kontener furgon izoterma
10999 zł
Włocławek 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2010
Stan technicznyNieuszkodzony

Sprzedam bardzo porządną przyczepę ze wzmacnianą ramą Brenderup Cargo 7300TB + klapa boczna 2 osie skrętne hamowane KNOTT!! A hamulec najazdowy ALKO!! używana w stanie idealnym!!! rok produkcji 2010r Zarejestrowana w PL ubezpieczenie OC do 01.07.2022 przegląd do 05.06.2022 DMC 2000kg Ładowność 1400kg masa własna 600kg Dokładne wymiary Paki wewnątrz: długość całkowita 305cm, szerokość 155cm, wysokość 185cm Szczerze polecam bo przyczepka bardzo zadbana i cały czas garażowana wzmacniana konstrukcja ramy i solidny dyszel sprawdzą się w każdych warunkach!!podwozie i wszystkie elementy ocynkowane ogniowo zero korozji!! Dzielone drzwi tylne oświetlenie wewnątrz!! 8x uchwyty do zabezpieczenia ładunku!! Przyczepa towarowa uniwersalna i wielofunkcyjna ponieważ ma otwieraną klapę boczną super sprawa sprawdzi się również w handlu Paka pojemna mocna dużo pomieści sprawdzi się w każdej dziedzinie działalności super wyważona a na drodze stabilna ładnie hamuje opony stan bardzo dobry!! zarejestrowana z ważnym OC i przeglądem!! Gotowa w trasę i do pracy!! sprawna na 100% zgadzam się na przegląd w dowolnym serwisie na koszt kupującego!! naprawdę warto kupujący będzie bardzo zadowolony przyczepa będzie służyła długie lata!! Przed wystawieniem byłem u sprzedawcy aktualna cena nowej 21 tys i czeka się rok na odbiór!! Mile widziany odbiór osobisty jest możliwość dowiezienia w każde miejsce za koszty paliwa

Przyczepa towarowa kontener motocyklowa furgon cargo dł.450cm najazd
Przyczepa towarowa kontener motocyklowa furgon cargo dł.450cm najazd
11900 zł
Wieluń 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2008
Stan technicznyNieuszkodzony

Mam do sprzedania przyczepkę towarowa szwedzkiej firmy SAVSJO SLAPET widoczną na zdjęciach. Przyczepa zrobiona z laminatu jest bardzo lekka i aerodynamiczna,ma opływowe kształty i nie czuć jej oporu,prowadzi sie idealnie. -widoczne boczne karbowanie zastosowano fabrycznie by wzmocnić ścianki i żeby nie dochodziło do drgań. w środku posiada mocne stojaki i zaczepy na 4 motocykle Wymiary kontenera w środku/wewnętrzne/ dł. 450cm szer. 170cm wys. 190cm otwór drzwiowy 135x170 cm przyczepa posiada hamulec najazdowy- ostatnio wymieniony nowy amortyzator w zaczepie,prowadzi sie idealnie. DMC: 1100kg waga: 590kg-mozna przewozić duzo wiecej-posiada opony 195R14C-PRAWIE NOWE Przyczepa zarejestrowana i ubezpieczona w Polsce -na przyczepe wystawiam fakture vat-podana cena netto,kupujacy nie płaci PCC Zdjęcia Przedstawiają faktyczny stan produktu. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 60*******91 codziennie od 9-21 nie odp na mail i sms

Przyczepa Furgon z oknami kemping Nowa kontener Cargo camp motocyklowa
Przyczepa Furgon z oknami kemping Nowa kontener Cargo camp motocyklowa
15900 zł
Leszno 27 dni plecy
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

BARDZO WYTRZYMAŁA Solidna Przyczepa Kontener Furgon Zamykana. Bezpieczna. Solidna konstrukcja. NOWA rok produkcji 2022 - OUTLET cenowy. Wyprzedaż Magazynowa. Mini kempingowa do zabudowy. Cena tylko 15.900 zł +VAT 23% . MEGA Przecena DOSTAWA do klienta = niski koszt. Cena netto obowiązuje przy sprzedaży na export. Komplet dokumentów do rejestracji. Koszt rejestracji w Urzędzie Miasta około 120zł. Dopuszczalna masa całkowita 1000- 1300 KG Ładowność 790 KG Przestrzeń ładunkowa Długość: 305 cm Szerokość: 147 cm wysokość: 185 cm Wymiary zewnętrzne Długość: 440 cm, Szerokość: 202 cm, Wysokość: 235 cm Wyposażenie Okna przyciemniane i uchylne z roletami. Drzwi boczne Uchwyty do mocowania towaru 4 szt. w podłodze Podłoga płyta Multiplex Ściany z płyt warstwowych multiplex pokryte warstwą z tworzywa ABS w kolorze srebrny metalic Rama stalowa, w pełni cynkowana ogniowo Elektryka 13 pin, 12V Opony 165R13C na felgach stalowych Producent osi AL-KO lub KNOTT Liczba osi 1 Hamowana Tak Koło podporowe mocne Tylne podpory 2 szt. Homologacja producenta Niewiadów z możliwością rejestracji na terenie całej EU. Przyczepa dostępna od ręki ta i wiele innych. Na Export cena netto. Bardzo duża powierzchnia reklamowa. Bardzo komfortowe prowadzenie nawet niedużym pojazdem. Amortyzatory stabilizujące poprawiają komfort i bezpieczeństwo. Znajdziesz Nas w Wielkopolskim Lesznie ul.Balonowa 53 Możliwa Dostawa do klienta. preferujemy BEZPIECZNE bezgotówkowe transakcje.

PRZYCZEPA KONTENER FURGON Wiola CARGO 280 1 oś drzwi hamowana 750kg
PRZYCZEPA KONTENER FURGON Wiola CARGO 280 1 oś drzwi hamowana 750kg
15850 zł
30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MAMY DOSTĘPNE WIELE MODELI PRZYCZEP TOWAROWYCH! ZADZWOŃ LUB SPRAWDŹ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.sebik.pl Przedmiotem ogłoszenia jest: PRZYCZEPA KONTENEROWA Wiola Cargo 280 Kontener Zapraszamy do zakupu fabrycznie nowej jednoosiowej przyczepy kontenerowej, hamowanej z homologacją. Uniwersalna przyczepa idealna dla osób które chcą aby ich ładunek był zakryty i szczelnie zamknięty. Seria CARGO jest dostępna w wielu wymiarach i różnej ładowności. Wiola potrafi stworzyć kontener idealnie dopasowany pod klienta, z akcesoriami takimi jakie będą potrzebne. Spawana rama podwozia wykonana z kształtownika stalowego – ocynkowana ogniowo. Rama kontenera wykonana z profili aluminiowych – anodowanych. Na podłodze przyczepy znajduje się sklejka antypoślizgowa wodoodporna, natomiast boki wykonane są z płyty typu sandwich 24mm – laminat poliestrowo-szklany, wypełniony pianką XPS. W standardzie drzwi dwuskrzydłowe w części tylnej, zamykane zamkiem ryglowym na klucz oraz 4 szt. uchwytów do mocowania ładunku. Dopuszczalna masa całkowita do wyboru od 500 kg do 750 kg. Wyprodukowana jest na wytrzymałej osi skrętnej niemieckiej firmy. Na zamówienie możemy również wykonać instalację wodno-sanitarną, oświetlenie i instalację 230V czy niezależne ogrzewanie Webasto. Wiola stwarza możliwość malowania ramy przyczepy w dostępnych na zdjęciu kolorach! Przyczepa podlega trzyletniej gwarancji producenta. = DANE TECHNICZNE: Długość wewnątrz: 280 cm Szerokość wewnątrz: 140 cm Wysokość wewnątrz: 155 cm DMC od: 500 kg DMC do: 750 kg Zawieszenie: oś skrętna hamowana AL-KO 750 kg Koła: 13″ CENA: 15 850,00 zł / brutto = Wyposażenie standardowe: - osłona zaczepu - koło podporowe - dwa kliny pod koła - lampy obrysowe LED - uchwyt koła zapasowego - gumowy ochraniacz na zaczep - cztery uchwyty do mocowania ładunku - drzwi dwuskrzydłowe zamykane na klucz = PHU SEBIK SEBASTIAN KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI ul. Tucholska 2g 89-620 Pawłowo 555-115-13-12 PL +48**********21 EN +48**********70 GODZINY OTWARCIA Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 14:00 Niedziela: Nieczynne = PROMOCJA - DOSTAWA PRZYCZEPY GRATIS ! Dostawa w obrębie 150 km. od Chojnic odbywa się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty wpływu zadatku na nasze konto. (Oferta dostawy dotyczy przyczep stojących na placu i nie łączy się z innymi rabatami). Możliwa jest dostawa na terenie całego kraju za dopłatą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów dostawy. +48**********21 Po wpłacie zadatku istnieje możliwość wysyłki dokumentów w celu rejestracji przyczepy przed odbiorem. Przy zakupie fabrycznie nowej przyczepy otrzymujesz: – od roku do trzech lat gwarancji w zależności od producenta – fakturę VAT – świadectwo homologacji – oświadczenie o autoryzacji dealera – instrukcję obsługi i/lub kartę gwarancyjną DODATKOWE INFORMACJE: Istnieje możliwość kupna przyczepy na kredyt bądź leasing. Zajmie ci to tylko 10 minut! (w siedzibie firmy). Realizujemy zamówienia indywidualne na przyczepy niestandardowe. Posiadamy różne modele i wymiary przyczep na placu, około 200 sztuk dostępnych od ręki. Kupując w naszej firmie zyskujesz gwarancję na to, że w każdym momencie znajdziesz u nas części zamienne do twojej przyczepy oraz istnieje możliwość serwisu w profesjonalnym warsztacie. W przypadku zakupu przyczepy za granice Polski pomagamy we wszelkich formalnościach i odprawach. Przedstawione zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą prezentować dodatkowe wyposażenie. Podane ceny wyposażenia dodatkowego obowiązują tylko przy zakupie przyczepy. W razie braku przyczepy na stanie czas realizacji zamówienia to około 3-4 tyg. Zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia odpowiedzi na każde pytanie!

PRZYCZEPA KONTENER FURGON Brenderup Cargo 7260 1 oś drzwi rampa 1300kg
PRZYCZEPA KONTENER FURGON Brenderup Cargo 7260 1 oś drzwi rampa 1300kg
13500 zł
30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MAMY DOSTĘPNE WIELE MODELI PRZYCZEP TOWAROWYCH! ZADZWOŃ LUB SPRAWDŹ NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.sebik.pl Przedmiotem ogłoszenia jest: PRZYCZEPA KONTENEROWA Brenderup Cargo 7260 BD Zapraszamy do zakupu fabrycznie nowej jednoosiowej przyczepy kontenerowej, hamowanej z homologacją. Uniwersalna przyczepa idealna dla osób które chcą aby ich ładunek był zakryty i szczelnie zamknięty. Seria 7000 jest dostępna w wielu wymiarach i różnej ładowności. Można również wybrać pomiędzy otwieranymi drzwiami lub uchylną rampą. Przyczepa w standardzie posiada półprzeźroczysty dach, który sprawia że wnętrze jest doskonale oświetlone za dnia, a w nocy wnętrze można doświetlić za pomocą wbudowanej lampy. Dopuszczalna masa całkowita wynosi 1300 kg. Dostępna jest również wersja tej przyczepy o DMC 750 kg i 1000 kg. Wyprodukowana jest na wytrzymałej osi skrętnej niemieckiego producenta. Solidna przyczepa wyposażona w dyszel w kształcie litery V zapewnia wysoką stabilność jazdy. Przyczepa wyposażona jest w dodatkowy ceownik stalowy wzmacniający podłogę oraz posiada w standardzie wewnętrzne uchwyty które zapewniają szerokie możliwości zabezpieczenia ładunku. Na podłodze znajduje się sklejka antypoślizgowa wodoodporna. Przyczepa podlega dwuletniej gwarancji producenta. = DANE TECHNICZNE: Długość wewnętrzna: 260 cm Szerokość wewnętrzna: 155 cm Wysokość wewnętrzna: 150 cm DMC: 1300 kg Masa własna: 464 kg Ładowność: 836 kg Zawieszenie: oś skrętna 1300 kg Koła: 13″ CENA: 13 500,00 zł / brutto = Wyposażenie standardowe: - koło podporowe - lampa wewnętrzna - otwierane tylne drzwi - zabezpieczenie otwartych drzwi - uchwyty do mocowania ładunku - boczne uchwyty do manewrowania przyczepą = PHU SEBIK SEBASTIAN KŁOPOTEK GŁÓWCZEWSKI ul. Tucholska 2g 89-620 Pawłowo 555-115-13-12 PL +48**********21 EN +48**********70 GODZINY OTWARCIA Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 14:00 Niedziela: Nieczynne = PROMOCJA - DOSTAWA PRZYCZEPY GRATIS ! Dostawa w obrębie 150 km. od Chojnic odbywa się najpóźniej w ciągu 30 dni od daty wpływu zadatku na nasze konto. (Oferta dostawy dotyczy przyczep stojących na placu i nie łączy się z innymi rabatami). Możliwa jest dostawa na terenie całego kraju za dopłatą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów dostawy. +48**********21 Po wpłacie zadatku istnieje możliwość wysyłki dokumentów w celu rejestracji przyczepy przed odbiorem. Przy zakupie fabrycznie nowej przyczepy otrzymujesz: – od roku do trzech lat gwarancji w zależności od producenta – fakturę VAT – świadectwo homologacji – oświadczenie o autoryzacji dealera – instrukcję obsługi i/lub kartę gwarancyjną DODATKOWE INFORMACJE: Istnieje możliwość kupna przyczepy na kredyt bądź leasing. Zajmie ci to tylko 10 minut! (w siedzibie firmy). Realizujemy zamówienia indywidualne na przyczepy niestandardowe. Posiadamy różne modele i wymiary przyczep na placu, około 200 sztuk dostępnych od ręki. Kupując w naszej firmie zyskujesz gwarancję na to, że w każdym momencie znajdziesz u nas części zamienne do twojej przyczepy oraz istnieje możliwość serwisu w profesjonalnym warsztacie. W przypadku zakupu przyczepy za granice Polski pomagamy we wszelkich formalnościach i odprawach. Przedstawione zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą prezentować dodatkowe wyposażenie. Podane ceny wyposażenia dodatkowego obowiązują tylko przy zakupie przyczepy. W razie braku przyczepy na stanie czas realizacji zamówienia to około 3-4 tyg. Zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia odpowiedzi na każde pytanie!

Esselmann FT 5 nowa przyczepa chłodnia izoterma cargo profesjonalny kontener furgon producent
Esselmann FT 5 nowa przyczepa chłodnia izoterma cargo profesjonalny kontener furgon producent
34880 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Szukasz przyczepy chłodni?? Dobrze trafiłeś - jesteśmy producentem izoterm, w których stosujemy profesjonalny układ chłodzenia, który jest prosty w obsłudze oraz serwisie. Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy typu chłodnie / izotermy, które uzyskały certyfikat ATP spełniając tym samym warunki umowy o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów. Kierowca przewożący takiego typu artykuły zobowiązany jest do posiadania takiego certyfikatu w innym razie, w przypadku kontroli mogą czekać go dotkliwe konsekwencje finansowe i kary rzędu nawet kilku tysięcy złotych. W tym ogłoszeniu przedstawiamy Państwu model FT 5. Wymiary wewnętrzne: 3.4 x 1,82 x 1,94 m DMC standardowe: 2700 kg Masa własna: 1035 kg Koła: 185 R 14 C Ładowność na postoju może wynieść nawet 6000 kg. Jest to przyczepa, która posiada w standardzie : *Układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – przyjazny w obsłudze i serwisie system chłodzenia– profesjonalne rozwiązanie * Moc chłodzenia 1545 Watt: - przy temperaturze parownika -4°C - temperaturze otoczenia +32 °C - zakres temperatur przy standardowym chłodzeniu 0-12 °C * Elektroniczna regulacji chłodzenia * Elektryczne odtajanie parownika * Praktyczny stopień ułatwiający wchodzenie do komory chłodniczej * Masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej * Zabudowa w pełni Izolowana (ściany, dach, podłoga): - ESSELMANN FePur® Isotherm (60 mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m2K], - wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium - portal drzwiowy ze stali nierdzewnej (INOX), szczotkowanej - uchwyty manewrujące - profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm (80 mm): - podłoga sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 12 mm - Zabezpieczenie komory przed uszkodzeniem - sklejka 30cm/12mm (boki, drzwi, ściana czołowa) - Masywna rama ocynkowana ogniowo (Stal 355) – masa własna ramy 147 kg (bez dyszla) * Urządzenie najazdowe AL-KO 251S * Dyszel V AL-KO – 351T (3500kg) * Koła 185 R14 C (łączna nośność 3500 kg ) * Koło podporowe AL-KO Premium (automat z masywnym drążkiem stabilizującym) – 500kg * Podpory boczne (łączna nośność 6.000 kg ) * Zamknięcie ryglujące Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz * Zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych – ocynkowany Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany, podłoga - 60mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA INNE AUKCJE NASZEJ FIRMY ORAZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY PRZYCZEPY WYPRODUKOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie. 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. .

Esselmann chłodnia FT 5 nowa przyczepa izoterma cargo profesjonalny kontener chłodniczy furgon producent
Esselmann chłodnia FT 5 nowa przyczepa izoterma cargo profesjonalny kontener chłodniczy furgon producent
34880 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Szukasz przyczepy chłodni?? Dobrze trafiłeś - jesteśmy producentem izoterm, w których stosujemy profesjonalny układ chłodzenia, który jest prosty w obsłudze oraz serwisie. Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy typu chłodnie / izotermy, które uzyskały certyfikat ATP spełniając tym samym warunki umowy o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów. Kierowca przewożący takiego typu artykuły zobowiązany jest do posiadania takiego certyfikatu w innym razie, w przypadku kontroli mogą czekać go dotkliwe konsekwencje finansowe i kary rzędu nawet kilku tysięcy złotych. W tym ogłoszeniu przedstawiamy Państwu model FT 5. Wymiary wewnętrzne: 3.4 x 1,82 x 1,94 m DMC standardowe: 2700 kg Masa własna: 1035 kg Koła: 185 R 14 C Ładowność na postoju może wynieść nawet 6000 kg. Jest to przyczepa, która posiada w standardzie : *Układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – przyjazny w obsłudze i serwisie system chłodzenia– profesjonalne rozwiązanie * Moc chłodzenia 1545 Watt: - przy temperaturze parownika -4°C - temperaturze otoczenia +32 °C - zakres temperatur przy standardowym chłodzeniu 0-12 °C * Elektroniczna regulacji chłodzenia * Elektryczne odtajanie parownika * Praktyczny stopień ułatwiający wchodzenie do komory chłodniczej * Masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej * Zabudowa w pełni Izolowana (ściany, dach, podłoga): - ESSELMANN FePur® Isotherm (60 mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m2K], - wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium - portal drzwiowy ze stali nierdzewnej (INOX), szczotkowanej - uchwyty manewrujące - profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm (80 mm): - podłoga sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 12 mm - Zabezpieczenie komory przed uszkodzeniem - sklejka 30cm/12mm (boki, drzwi, ściana czołowa) - Masywna rama ocynkowana ogniowo (Stal 355) – masa własna ramy 147 kg (bez dyszla) * Urządzenie najazdowe AL-KO 251S * Dyszel V AL-KO – 351T (3500kg) * Koła 185 R14 C (łączna nośność 3500 kg ) * Koło podporowe AL-KO Premium (automat z masywnym drążkiem stabilizującym) – 500kg * Podpory boczne (łączna nośność 6.000 kg ) * Zamknięcie ryglujące Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz * Zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych – ocynkowany Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany, podłoga - 60mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA INNE AUKCJE NASZEJ FIRMY ORAZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY PRZYCZEPY WYPRODUKOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie. 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. .

Esselmann FT 5 przyczepa chłodnia izoterma cargo lodówka lodówa producent przyczep nowa profesjonalny układ chłodzenia kontener furgon cargo
Esselmann FT 5 przyczepa chłodnia izoterma cargo lodówka lodówa producent przyczep nowa profesjonalny układ chłodzenia kontener furgon cargo
34880 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Szukasz przyczepy chłodni?? Dobrze trafiłeś - jesteśmy producentem izoterm, w których stosujemy profesjonalny układ chłodzenia, który jest prosty w obsłudze oraz serwisie. Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy typu chłodnie / izotermy, które uzyskały certyfikat ATP spełniając tym samym warunki umowy o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów. Kierowca przewożący takiego typu artykuły zobowiązany jest do posiadania takiego certyfikatu w innym razie, w przypadku kontroli mogą czekać go dotkliwe konsekwencje finansowe i kary rzędu nawet kilku tysięcy złotych. W tym ogłoszeniu przedstawiamy Państwu model FT 5. Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany, podłoga - 60mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Wymiary wewnętrzne: 3.4 x 1,82 x 1,94 m DMC standardowe: 2700 kg Masa własna: 1035 kg Koła: 185 R 14 C Jest to przyczepa, która posiada w standardzie : *Układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – przyjazny w obsłudze i serwisie system chłodzenia– profesjonalne rozwiązanie * Moc chłodzenia 1545 Watt: - przy temperaturze parownika -4°C - temperaturze otoczenia +32 °C - zakres temperatur przy standardowym chłodzeniu 0-12 °C * Elektroniczna regulacji chłodzenia * Elektryczne odtajanie parownika * Praktyczny stopień ułatwiający wchodzenie do komory chłodniczej * Masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej * Zabudowa w pełni Izolowana (ściany, dach, podłoga): - ESSELMANN FePur® Isotherm (60 mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m2K], - wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium - portal drzwiowy ze stali nierdzewnej (INOX), szczotkowanej - uchwyty manewrujące - profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm (80 mm): - podłoga sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 12 mm - Zabezpieczenie komory przed uszkodzeniem - sklejka 30cm/12mm (boki, drzwi, ściana czołowa) - Masywna rama ocynkowana ogniowo (Stal 355) – masa własna ramy 147 kg (bez dyszla) * Urządzenie najazdowe AL-KO 251S * Dyszel V AL-KO – 351T (3500kg) * Koła 185 R14 C (łączna nośność 3500 kg ) * Koło podporowe AL-KO Premium (automat z masywnym drążkiem stabilizującym) – 500kg * Podpory boczne (łączna nośność 6.000 kg ) * Zamknięcie ryglujące Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz * Zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych – ocynkowany Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA INNE AUKCJE NASZEJ FIRMY ORAZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY PRZYCZEPY WYPRODUKOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie. 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. .

Esselmann FT 5 przyczepa chłodnia izoterma cargo lodówka lodówa producent przyczep nowa profesjonalny układ chłodzenia kontener furgon cargo
Esselmann FT 5 przyczepa chłodnia izoterma cargo lodówka lodówa producent przyczep nowa profesjonalny układ chłodzenia kontener furgon cargo
34880 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Szukasz przyczepy chłodni?? Dobrze trafiłeś - jesteśmy producentem izoterm, w których stosujemy profesjonalny układ chłodzenia, który jest prosty w obsłudze oraz serwisie. Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy typu chłodnie / izotermy, które uzyskały certyfikat ATP spełniając tym samym warunki umowy o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów. Kierowca przewożący takiego typu artykuły zobowiązany jest do posiadania takiego certyfikatu w innym razie, w przypadku kontroli mogą czekać go dotkliwe konsekwencje finansowe i kary rzędu nawet kilku tysięcy złotych. W tym ogłoszeniu przedstawiamy Państwu model FT 5. Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowa ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany, podłoga - 60mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K], wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium i uchwytami manewrującymi. Wymiary wewnętrzne: 3.4 x 1,82 x 1,94 m DMC standardowe: 2700 kg Masa własna: 1035 kg Koła: 185 R 14 C Jest to przyczepa, która posiada w standardzie : *Układ chłodzenia typu SPLITTCHILL – przyjazny w obsłudze i serwisie system chłodzenia– profesjonalne rozwiązanie * Moc chłodzenia 1545 Watt: - przy temperaturze parownika -4°C - temperaturze otoczenia +32 °C - zakres temperatur przy standardowym chłodzeniu 0-12 °C * Elektroniczna regulacji chłodzenia * Elektryczne odtajanie parownika * Praktyczny stopień ułatwiający wchodzenie do komory chłodniczej * Masywny portal drzwiowy ze stali nierdzewnej szczotkowanej * Zabudowa w pełni Izolowana (ściany, dach, podłoga): - ESSELMANN FePur® Isotherm (60 mm) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m2K], - wykończona masywnymi profilami anodowanego aluminium - portal drzwiowy ze stali nierdzewnej (INOX), szczotkowanej - uchwyty manewrujące - profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm (80 mm): - podłoga sklejka wodoodporna, antypoślizgowa 12 mm - Zabezpieczenie komory przed uszkodzeniem - sklejka 30cm/12mm (boki, drzwi, ściana czołowa) - Masywna rama ocynkowana ogniowo (Stal 355) – masa własna ramy 147 kg (bez dyszla) * Urządzenie najazdowe AL-KO 251S * Dyszel V AL-KO – 351T (3500kg) * Koła 185 R14 C (łączna nośność 3500 kg ) * Koło podporowe AL-KO Premium (automat z masywnym drążkiem stabilizującym) – 500kg * Podpory boczne (łączna nośność 6.000 kg ) * Zamknięcie ryglujące Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz * Zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych – ocynkowany Jeżeli będą mieli Państwo pytania bądź nie znaleźli Państwo oferty, która odpowiadałaby Państwa oczekiwaniom - prosimy o kontakt! ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA INNE AUKCJE NASZEJ FIRMY ORAZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ. W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY PRZYCZEPY WYPRODUKOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ Ważne: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie ( np. dodatkowe okna sprzedażowe, układ elektryczny itp. ) 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. 6. W ogłoszeniach przeważnie ujęta jest kwota netto standardowego modelu bez doposażenia - prosimy o dopytanie .

Debon 17.163 Nowim przyczepa furgon C255 kontener przyczepka bagażowa cargo aluminiowy NOWOŚĆ przyczepka Debon furgon do quadów motorów motocykli z trapem
Debon 17.163 Nowim przyczepa furgon C255 kontener przyczepka bagażowa cargo aluminiowy NOWOŚĆ przyczepka Debon furgon do quadów motorów motocykli z trapem
16785 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 17.163 NOWOŚĆ! Furgon Debon C255 po lifcie - przyczepka posiada solidny trap wjazdowy, gdzie wcześniej go nie miała. Dzięki tej zmianie ułatwi ona wjazd pojazdom na przyczepę. Trap jest z opcją drzwi. Przyczepka dostała lekko opływowy kształt na przodzie, dzięki temu jej aerodynamika podczas jazdy się polepszyła. Prezentowany model posiada aluminiowe ściany. DMC 750 kg WYMIARY - wewnętrzne: dł.: 2750 mm, szer.: 1250 mm, wys.: 1570 mm - zewnętrzne: dł.: 3690 mm, szer.: 1740 mm, wys.: 2010 mm WYPOSAŻENIE - dach i przód poliestrowy w kolorze ciemno szarym - ściany aluminiowe - drzwi boczne - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - podłoga sklejkowa, antypoślizgowa, wodoodporna - solidny trap wejściowy otwierany w dół i na boki, z amortyzatorami gazowymi - koło podporowe standard - ramka na tablicę rejestracyjną - etykiety reklamowe UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - Dostawa pod dom za 350 zł netto ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajem długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Debon 17.163 Nowim przyczepa furgon C255 kontener przyczepka bagażowa cargo aluminiowy NOWOŚĆ przyczepka Debon furgon do quadów motorów motocykli z trapem
Debon 17.163 Nowim przyczepa furgon C255 kontener przyczepka bagażowa cargo aluminiowy NOWOŚĆ przyczepka Debon furgon do quadów motorów motocykli z trapem
16785 zł
Jarocin 13 dnia plecy
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 17.163 NOWOŚĆ! Furgon Debon C255 po lifcie - przyczepka posiada solidny trap wjazdowy, gdzie wcześniej go nie miała. Dzięki tej zmianie ułatwi ona wjazd pojazdom na przyczepę. Trap jest z opcją drzwi. Przyczepka dostała lekko opływowy kształt na przodzie, dzięki temu jej aerodynamika podczas jazdy się polepszyła. Prezentowany model posiada aluminiowe ściany. DMC 750 kg WYMIARY - wewnętrzne: dł.: 2750 mm, szer.: 1250 mm, wys.: 1570 mm - zewnętrzne: dł.: 3690 mm, szer.: 1740 mm, wys.: 2010 mm WYPOSAŻENIE - dach i przód poliestrowy w kolorze ciemno szarym - ściany aluminiowe - drzwi boczne - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - podłoga sklejkowa, antypoślizgowa, wodoodporna - solidny trap wejściowy otwierany w dół i na boki, z amortyzatorami gazowymi - koło podporowe standard - ramka na tablicę rejestracyjną - etykiety reklamowe UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - Dostawa pod dom ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajem długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Debon CARGO 2 - PRZYCZEPA FURGON / KONTENER / BAGAŻOWA - DEBON / 3,0m x 1,5m x 1,7m / DMC 750 + drzwi boczne / MOTOCYKL / QUAD / WROCŁAW / CARGO 1300
Debon CARGO 2 - PRZYCZEPA FURGON / KONTENER / BAGAŻOWA - DEBON / 3,0m x 1,5m x 1,7m / DMC 750 + drzwi boczne / MOTOCYKL / QUAD / WROCŁAW / CARGO 1300
23800 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Jako dealer marki DEBON oferujemy na sprzedaż nową przyczepę jednoosiową, hamowaną z zabudową poliestrową w kolorze białym oraz drzwiami bocznymi - przyczepa posiada trap wjazdowy - idealna do motocykla czy quada. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas przyczep! Uwaga - dodatkowo przegląd po 6 miesiącach użytkowania GRATIS! Podstawowe dane techniczne: - długość zewnętrzna: 4,19 m, - szerokość zewnętrzna: 1,98 m, - wysokość zewnętrzna: 2,03 m, - długość wewnętrzna: 3,00 m, - szerokość wewnętrzna: 1,50 m, - wysokość wewnętrzna: 1,70 m, - waga przyczepy: ok 430 kg, - DMC 750 kg, Nabywając naszą przyczepę w standardzie otrzymują Państwo: - nadbudowa poliestrowa kolor czarny, ( dostępne także kolory: c. szary, j. szary, czerwony, czarny), - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy, - amortyzatory zawieszenia, - zawieszenie pullman 2 - charakteryzujące się obniżonym środkiem ciężkości oraz zastosowaniem wahacza ze sprężyną i amortyzatorem mające istotny wpływ na komfort podróży zwierząt czy stan przewożonych towarów, - koła 165R13C, - podłoga sklejka wodoodporna, - podpory przyczepy, - uchwyty przypodłogowe, - podzespoły i akcesoria renomowanych producentów, - układ hamulcowy Knott. Możliwość zamówienia przyczepy w innych kolorach oraz konfiguracji. Opcje dodatkowe: - drzwi boczne (zamontowane oraz wliczone w cenę oferowanej przyczepy). - ALUFELGI - koło zapasowe z uchwytem (widoczne na zdjęciach jako opcja - nie wliczone w cenę przyczepy) - stojak na motocykl - wzmocniona rampa tylna MOŻLIWY ZAKUP NA RATY JUŻ OD 420 zł/m-c WYSTAWIAMY FAKTURY VAT/VAT UE MOŻLIWA WYSYŁKA DOKUMENTÓW DO REJESTRACJI Plac sprzedaży: Centrum Przyczep Wrocław Psary, ul. Główna 2B 51-180 Wrocław tel. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub naszego Centrum Przyczep w Psarach pod Wrocławiem, w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 modeli przyczep różnych producentów, z czego ponad 50 dostępnych od ręki na naszym placu. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży z pewnością pozwoli nam fachowo doradzić oraz dopasować najlepszy sprzęt do Państwa potrzeb. Ogłoszenia mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo dokładania wszelkich starań zastrzegamy prawo do ewentualnych błędów w ogłoszeniu lub chwilowego braku prezentowanego modelu, niektóre dane techniczne podawane przez producentów są w przybliżeniu. Zdjęcia mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne.

Debon CARGO 2 - PRZYCZEPA FURGON / KONTENER / BAGAŻOWA - DEBON / 3,0m x 1,5m x 1,7m / DMC 750 + drzwi boczne / MOTOCYKL / QUAD / WROCŁAW / CARGO 1300
Debon CARGO 2 - PRZYCZEPA FURGON / KONTENER / BAGAŻOWA - DEBON / 3,0m x 1,5m x 1,7m / DMC 750 + drzwi boczne / MOTOCYKL / QUAD / WROCŁAW / CARGO 1300
24199 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Jako dealer marki DEBON oferujemy na sprzedaż nową przyczepę jednoosiową, hamowaną z zabudową poliestrową w kolorze białym oraz drzwiami bocznymi - przyczepa posiada trap wjazdowy - idealna do motocykla czy quada. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas przyczep! Uwaga - dodatkowo przegląd po 6 miesiącach użytkowania GRATIS! Podstawowe dane techniczne: - długość zewnętrzna: 4,19 m, - szerokość zewnętrzna: 1,98 m, - wysokość zewnętrzna: 2,03 m, - długość wewnętrzna: 3,00 m, - szerokość wewnętrzna: 1,50 m, - wysokość wewnętrzna: 1,70 m, - waga przyczepy: ok 430 kg, - DMC 750 kg, Nabywając naszą przyczepę w standardzie otrzymują Państwo: - nadbudowa poliestrowa kolor biały, ( dostępne także kolory: c. szary, j. szary, czerwony, czarny - za dopłatą), - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy, - amortyzatory zawieszenia, - zawieszenie pullman 2 - charakteryzujące się obniżonym środkiem ciężkości oraz zastosowaniem wahacza ze sprężyną i amortyzatorem mające istotny wpływ na komfort podróży zwierząt czy stan przewożonych towarów, - koła 165R13C, - podłoga sklejka wodoodporna, - podpory przyczepy, - uchwyty przypodłogowe, - podzespoły i akcesoria renomowanych producentów, - układ hamulcowy Knott. Możliwość zamówienia przyczepy w innych kolorach oraz konfiguracji. Opcje dodatkowe: - drzwi boczne (zamontowane oraz wliczone w cenę oferowanej przyczepy). - ALUFELGI - koło zapasowe z uchwytem (widoczne na zdjęciach jako opcja - nie wliczone w cenę przyczepy) - stojak na motocykl - wzmocniona rampa tylna MOŻLIWY ZAKUP NA RATY JUŻ OD 420 zł/m-c WYSTAWIAMY FAKTURY VAT/VAT UE MOŻLIWA WYSYŁKA DOKUMENTÓW DO REJESTRACJI Plac sprzedaży: Centrum Przyczep Wrocław Psary, ul. Główna 2B 51-180 Wrocław tel. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub naszego Centrum Przyczep w Psarach pod Wrocławiem, w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 modeli przyczep różnych producentów, z czego ponad 50 dostępnych od ręki na naszym placu. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży z pewnością pozwoli nam fachowo doradzić oraz dopasować najlepszy sprzęt do Państwa potrzeb. Ogłoszenia mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo dokładania wszelkich starań zastrzegamy prawo do ewentualnych błędów w ogłoszeniu lub chwilowego braku prezentowanego modelu, niektóre dane techniczne podawane przez producentów są w przybliżeniu. Zdjęcia mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne.

Esselmann FT 1 na kategorię B nowa chłodnia izoterma furgon kontener cargo producent przyczep mobilna chłodnia , przyczepa chłodnicza
Esselmann FT 1 na kategorię B nowa chłodnia izoterma furgon kontener cargo producent przyczep mobilna chłodnia , przyczepa chłodnicza
25970 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy chłodnicze, które są rozpoznawalne w całej Europie. W podanym ogłoszeniu przedstawiamy modele, które są produkowane w naszym kraju z przeznaczeniem do sprzedaży na rynek europejski. Model: FT 1 z możliwością jazdy na kategorię B. Standardowa DMC : 750 kg Masa własna pustej przyczepy: 390 kg Wymiary zewnętrzne : 3,2 x 1,7 x 2 m Wymiary wewnętrzne : 2 x 1,05 x 1,45 m Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowy ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K] od wewnątrz podłogę oraz zabezpieczenie na wysokości 30 cm od dołu tworzy sklejka wodoodporna oraz antypoślizgowa. W przyczepie zamontowane zostały 60 mm profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm z zamknięciem ryglującym Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz oraz zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych. Wykończenia przyczepy tworzą anodowane aluminiowe profile oraz uchwyty manewrujące. Zamontowany został układ chłodzenia typu SPLITTCHILL, który jest profesjonalnym rozwiązaniem o mocy chłodzenia 1150 Watt przy temperaturze parownika -4°C i temperaturze otoczenia do +32 °C, standardowe chłodzenie ustawione zostało w zakresie temperatur 3-10 °C. Rama jest spawana i ocynkowana ogniowo. Dodatkowym atutem są podpory dzięki którym przyczepa stacjonarnie wytrzyma ładowność o masie 1 000 kg. Zamówioną przyczepę możemy dodatkowo doposażyć w układ chłodzenia Tropical ( dla temperatury otoczenia do 43 °C), podłogę z wylewki epoksydowej, listwy oraz blokadery. Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie ( np. wylewkę, półkę, listwy, układ Tropical ) 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. 6. W ogłoszeniach przeważnie ujęta jest kwota netto standardowego modelu bez doposażenia - prosimy o dopytanie.

Debon PRZYCZEPA FURGON / KONTENER / BAGAŻOWA - DEBON / 3,0m x 1,5m x 1,7m + drzwi boczne / MOTOCYKL / QUAD / WROCŁAW / CARGO 2
Debon PRZYCZEPA FURGON / KONTENER / BAGAŻOWA - DEBON / 3,0m x 1,5m x 1,7m + drzwi boczne / MOTOCYKL / QUAD / WROCŁAW / CARGO 2
28499 zł
Wrocław 2 dnia plecy
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Jako dealer marki DEBON oferujemy na sprzedaż nową przyczepę jednoosiową, hamowaną z zabudową poliestrową w kolorze czarnym oraz drzwiami bocznymi - przyczepa posiada trap wjazdowy - idealna do motocykla czy quada. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas przyczep! Uwaga - dodatkowo przegląd po 6 miesiącach użytkowania GRATIS! Podstawowe dane techniczne: - długość zewnętrzna: 4,19 m, - szerokość zewnętrzna: 1,98 m, - wysokość zewnętrzna: 2,03 m, - długość wewnętrzna: 3,00 m, - szerokość wewnętrzna: 1,50 m, - wysokość wewnętrzna: 1,70 m, - waga przyczepy: ok 430 kg, - DMC 1300 kg - możliwość odpłatnej zmiany w zakresie kg, Nabywając naszą przyczepę w standardzie otrzymują Państwo: - nadbudowa poliestrowa kolor czarny, ( dostępne także kolory: c. szary, j. szary, czerwony, biały), - rampa tylna aluminiowa malowana pod kolor przyczepy, - amortyzatory zawieszenia, - zawieszenie pullman 2 - charakteryzujące się obniżonym środkiem ciężkości oraz zastosowaniem wahacza ze sprężyną i amortyzatorem mające istotny wpływ na komfort podróży zwierząt czy stan przewożonych towarów, - koła 165R13C, - podłoga sklejka wodoodporna, - podpory przyczepy, - uchwyty przypodłogowe, - podzespoły i akcesoria renomowanych producentów, - układ hamulcowy Knott. Możliwość zamówienia przyczepy w innych kolorach oraz konfiguracji. Opcje dodatkowe: - drzwi boczne - (zamontowane oraz wliczone w cenę oferowanej przyczepy). - ALUFELGI - koło zapasowe - stojak na motocykl - wzmocniona rampa tylna MOŻLIWY ZAKUP NA RATY JUŻ OD 420 zł/m-c WYSTAWIAMY FAKTURY VAT/VAT UE MOŻLIWA WYSYŁKA DOKUMENTÓW DO REJESTRACJI Plac sprzedaży: Centrum Przyczep Wrocław Psary, ul. Główna 2B 51-180 Wrocław tel. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub naszego Centrum Przyczep w Psarach pod Wrocławiem, w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 modeli przyczep różnych producentów, z czego ponad 50 dostępnych od ręki na naszym placu. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży z pewnością pozwoli nam fachowo doradzić oraz dopasować najlepszy sprzęt do Państwa potrzeb.

Esselmann chłodnia FT 1 na kategorię B nowa izoterma furgon kontener cargo producent przyczep mobilna chłodnia , przyczepa chłodnicza, izoterma
Esselmann chłodnia FT 1 na kategorię B nowa izoterma furgon kontener cargo producent przyczep mobilna chłodnia , przyczepa chłodnicza, izoterma
25970 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy chłodnicze, które są rozpoznawalne w całej Europie. W podanym ogłoszeniu przedstawiamy modele, które są produkowane w naszym kraju z przeznaczeniem do sprzedaży na rynek europejski. Model: FT 1 z możliwością jazdy na kategorię B. Standardowa DMC : 750 kg Masa własna pustej przyczepy: 390 kg Wymiary zewnętrzne : 3,2 x 1,7 x 2 m Wymiary wewnętrzne : 2 x 1,05 x 1,45 m Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowy ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K] od wewnątrz podłogę oraz zabezpieczenie na wysokości 30 cm od dołu tworzy sklejka wodoodporna oraz antypoślizgowa. W przyczepie zamontowane zostały 60 mm profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm z zamknięciem ryglującym Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz oraz zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych. Wykończenia przyczepy tworzą anodowane aluminiowe profile oraz uchwyty manewrujące. Zamontowany został układ chłodzenia typu SPLITTCHILL, który jest profesjonalnym rozwiązaniem o mocy chłodzenia 1150 Watt przy temperaturze parownika -4°C i temperaturze otoczenia do +32 °C, standardowe chłodzenie ustawione zostało w zakresie temperatur 3-10 °C. Rama jest spawana i ocynkowana ogniowo. Dodatkowym atutem są podpory dzięki którym przyczepa stacjonarnie wytrzyma ładowność o masie 1 000 kg. Zamówioną przyczepę możemy dodatkowo doposażyć w układ chłodzenia Tropical ( dla temperatury otoczenia do 43 °C), podłogę z wylewki epoksydowej, listwy oraz blokadery. Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie ( np. wylewkę, półkę, listwy, układ Tropical ) 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. 6. W ogłoszeniach przeważnie ujęta jest kwota netto standardowego modelu bez doposażenia - prosimy o dopytanie.

Esselmann chłodnia izoterma FT 1 na kategorię B nowa furgon kontener cargo producent przyczep mobilna chłodnia , przyczepa chłodnicza, izoterma
Esselmann chłodnia izoterma FT 1 na kategorię B nowa furgon kontener cargo producent przyczep mobilna chłodnia , przyczepa chłodnicza, izoterma
25970 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2022
Stan technicznyNieuszkodzony

Już od 75 lat oferujemy Państwu bardzo mocne, solidnie i estetycznie wykonane przyczepy chłodnicze, które są rozpoznawalne w całej Europie. W podanym ogłoszeniu przedstawiamy modele, które są produkowane w naszym kraju z przeznaczeniem do sprzedaży na rynek europejski. Model: FT 1 z możliwością jazdy na kategorię B. Standardowa DMC : 750 kg Masa własna pustej przyczepy: 390 kg Wymiary zewnętrzne : 3,2 x 1,7 x 2 m Wymiary wewnętrzne : 2 x 1,05 x 1,45 m Przyczepy Izotermiczne wykonywane są z zabudowy ESSELMANN FePur® Isotherm (dach, ściany) o współczynniku przenikania ciepła Uc = 0,38 [W/m 2 K] od wewnątrz podłogę oraz zabezpieczenie na wysokości 30 cm od dołu tworzy sklejka wodoodporna oraz antypoślizgowa. W przyczepie zamontowane zostały 60 mm profesjonalne drzwi chłodnicze ESSELMANN FePur® Isotherm z zamknięciem ryglującym Euro 2000 z funkcją odbezpieczania od wewnątrz oraz zamkniecie garażowe (rygiel centralny) drzwi pasywnych. Wykończenia przyczepy tworzą anodowane aluminiowe profile oraz uchwyty manewrujące. Zamontowany został układ chłodzenia typu SPLITTCHILL, który jest profesjonalnym rozwiązaniem o mocy chłodzenia 1150 Watt przy temperaturze parownika -4°C i temperaturze otoczenia do +32 °C, standardowe chłodzenie ustawione zostało w zakresie temperatur 3-10 °C. Rama jest spawana i ocynkowana ogniowo. Dodatkowym atutem są podpory dzięki którym przyczepa stacjonarnie wytrzyma ładowność o masie 1 000 kg. Zamówioną przyczepę możemy dodatkowo doposażyć w układ chłodzenia Tropical ( dla temperatury otoczenia do 43 °C), podłogę z wylewki epoksydowej, listwy oraz blokadery. Informacje dodatkowe: 1. Zdjęcia są poglądowe, przedstawiają jedną z wielu naszych realizacji i mogą zawierać doposażenie, które nie jest ujęte w cenie ( np. wylewkę, półkę, listwy, układ Tropical ) 2. Firma nie odpowiada za błędy, które mogą pojawić się w ogłoszeniu. 3. Istnieje możliwość zakupu w kredycie bądź leasingu. 4. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 5. Podczas zakupu otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji przyczepy. 6. W ogłoszeniach przeważnie ujęta jest kwota netto standardowego modelu bez doposażenia - prosimy o dopytanie.

LIDER Trailers TP-040. przyczepa 253x110x125cm Mini Cargo TF4s Plus, furgon izolowany, kontener, DMC 750kg PROMOCJA - Wyprzedaż rocznika! Dostawa pod wskazany adres!
LIDER Trailers TP-040. przyczepa 253x110x125cm Mini Cargo TF4s Plus, furgon izolowany, kontener, DMC 750kg PROMOCJA - Wyprzedaż rocznika! Dostawa pod wskazany adres!
8540 zł
Pleszew 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2020
Stan technicznyNieuszkodzony

Przyczepa dostępna od ręki! Ostatnia sztuka w cenie promocyjnej, rok 2020, przyczepa nowa z gwarancją. Cena katalogowa 9 400 zł netto Cena promocyjna 8 540 zł netto Przyczepy są skategoryzowane w grupie przyczep furgonów lekkich, niehamowanych, o DMC 750 kg i wykonane w technologii ścian izolowanych, jako typowe furgony o nadwoziach zamykanych. Przyczepy te doskonale sprawdzają się w przewożeniu lekkich towarów i spełniają rolę dodatkowego bagażnika samochodu. DANE TECHNICZNE: Wymiary wewnętrzne: 2,53 x 1,10 x 1,25m Dopuszczalna masa całkowita przyczepy: (DMC) 750kg Masa własna: ok. 280kg Liczba osi: 1 oś 750kg renomowanej firmy AL-KO lub KNOTT WYPOSAŻENIE - 25 mm grubość ścian i dachu wypełniona izolacją XPS stanowi tzw. „monolit izotermiczny” o doskonałych parametrach izolacyjnych i służy do przewożenia różnego rodzaju towarów, również wrażliwych na zmiany temperatur - tylne drzwi jednoskrzydłowe, ryglowane i zamykane na klucz - zaokrąglona przednia część nadwozia zapewnia lepszą aerodynamikę, szczelność dzięki eliminacji łączeń oraz ułatwia odpływ wody z dachu - poszycie wewnętrzne i zewnętrzne z laminatu gładkiego zapewnia jednorodną powierzchnię, idealną do nanoszenia różnego rodzaju reklam - przednie lampy obrysowe - tylne lampy zespolone zamontowane wewnątrz tylnego panelu zabezpieczone przed uszkodzeniami - relingi dachowe - 4 podesty umieszczone w narożnikach przyczepy pozwalające na załadunek towaru na dachu OPCJE DODATKOWO PŁATNE: - specjalne uchwyty ładunkowe, dzięki czemu przewóz towaru jest prosty i bezpieczny - koło podporowe z uchwytem - koło zapasowe - uchwyt koła zapasowego - zabezpieczenie antykradzieżowe Możliwość zaadaptowania przyczepy do wersji Mini Camping poprzez montaż: - szyberdach - okna boczne przyciemniane - podpory składane - wykładzina podłogowa Informacje dodatkowe: - wystawiamy faktury VAT - sprzedaż ratalna i leasing na bardzo korzystnych warunkach - raty bez zaświadczeń i bez poręczycieli - do każdej przyczepy wydajemy komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji (faktura VAT, świadectwo zgodności WE - COC, oświadczenie producenta) - istnieje możliwość wysyłki kompletu dokumentów do rejestracji kurierem DPD,wymagana wpłata zadatku, - w przypadku zakupu przyczepy na miejscu, oferujemy możliwość wykupu ubezpieczenia OC, WARTA lub HDI - Gwarancja Producenta 12-24 m-ce

Nowim 17.171 Nowim Debon Cheval przyczepa furgon C300 Do Motorów Quadów Maszyn Towarowa Bagażowa Uniwersalna Cargo Kontener Przyczepka bagażowa do sprzętu muzycznego scenicznego do quada Pullman
Nowim 17.171 Nowim Debon Cheval przyczepa furgon C300 Do Motorów Quadów Maszyn Towarowa Bagażowa Uniwersalna Cargo Kontener Przyczepka bagażowa do sprzętu muzycznego scenicznego do quada Pullman
17885 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 17.171 Prezentowana przyczepa to furgon Debon C 300. Wykorzystywana do transportu motorów, quadów, mini pojazdów, maszyn, a także różnego typu towarów i bagaży. Przyczepa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością a także lekkością. Przyczepa posiada niezależne zawieszenie Pullman 2, które idealnie nadaje się do przewozu sprzętu muzycznego, scenicznego Posiada zastosowanie w budownictwie, ogrodnictwie i innych gałęziach gospodarki. Producent poleca przyczepę jako produkt profesjonalny i prestiżowy. Produkujemy przyczepy na zamówienie, więc istnieje możliwość dostosowania przyczepy pod wymogi klienta (np. doposażenie w drzwi boczne). DOSTAWA POD DOM w każde miejsce w Polsce !!! - 350 zł NAJWIĘKSZY WYBÓR PRZYCZEP! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! WYMIARY - wewnętrzne: 3000 mm x 1550 mm x 1900 mm - zewnętrzne: 4200 mm x 1980 mm x 2290 mm DMC 1300 kg (możliwość zmiany 800 kg -1300 kg co 100 kg) MASA 460 kg UKŁAD JEZDNY - zawieszenie Pullman 2 - koła 164R13 - amortyzatory zawieszenia WYPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE Dopytaj sprzedawcę UWAGI Zdjęcia poglądowe, mogą zawierać wyposażenie dodatkowo płatne PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. 8. Prezentowane modele są wystawowe. Ogłoszenia dodają nasi pośrednicy sprzedaży. Przedstawione modele w ogłoszeniu nie zawsze znajdują się w danej lokalizacji. Zadzwoń, dopytaj o możliwość oglądania. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę NOWIM Mariusz Nowicki.

Przyczepa C255 pod kontener przewóz motocykli quadów furgon
Przyczepa C255 pod kontener przewóz motocykli quadów furgon
250 zł
30+ kilka dni temu

MODEL PRZYCZEPY: 99.243 Furgon cargo Kontener C 255 bez drzwi bocznych DMC 750 kg 2,5 m x 1,25 m x 1,55 m Debon Nowim Przyczepa zarejestrowana i ubezpieczona w Polsce. tagi do wyszukiwarki: 99243 / przyczepa uniwersalna / kontener / cargo / Furgon C 255 sklejkowy bez drzwi bocznych. Jest to przyczepa bagażowa / towarowa , służąca również do przewozu sprzętu estradowego / nagłośnienia / rowerów / motorów / quadów, a także innych maszyn i urządzeń. Kolor sklejki szary, poliester czarny. Producent Debon / Cheval Liberte . Specyfikacja: MODEL 99.243 NAZWA HANDLOWA C 255 PRODUCENT Debon WYMIARY - wewnętrzne: 2500 mm x 1250 mm x 1550 mm ROZSTAW OSI 2535 mm DŁUGOŚĆ 3575 mm SZEROKOŚĆ 1720 mm WYSOKOŚĆ 2040 mm DMC - 750 kg MASA - 370 kg UKŁAD JEZDNY - 1 oś typu KNOTT - Koła 165 R13 (ulokowane po boku skrzyni załadowczej) UKŁAD HAMULCOWY - hamulec najazdowy - hamulec ręczny postojowy - urządzenie najazdowe - zaczep kulowy atestowany standard ELEKTRYKA - instalacja 12 V - wtyczka 13 PIN - lampy tylne zespolone - obrysy boczne - podświetlenie tablicy - lampy przednie - lampy wewnątrz przyczepy WYPOSAŻENIE - dach i przód poliestrowy w kolorze czarnym - ściany sklejkowe - solidna, mocna konstrukcja - wzmacniany dyszel w kształcie v - podłoga sklejkowa, antypoślizgowa, wodoodporna - koło podporowe standard - ramka na tablicę rejestracyjną - etykiety reklamowe - okleina kolorystyczna O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Przyczepka kontener furgon turystyczna bagażowa na ryby 750
Przyczepka kontener furgon turystyczna bagażowa na ryby 750
432 zł
Jarocin 2 dnia plecy

MODEL PRZYCZEPY: 14.26.101 NOWOŚĆ! Przyczepa model 14.26.101 to najnowszy model kontenera. Furgon jest lekki, co ułatwia sprawne manewrowanie przyczepą. Posiada DMC 750 kg, które można zmienić według potrzeb klienta. Z tą przyczepą można jeździć na kat. B bez opłat viaTOLL. Dedykowana dla klientów wymagających! Dołącz do elity! Kup raz na lata! Ściana przyczepy pokryta białym gładkim laminatem z podłogą antypoślizgową imitującą panele. W wyposażeniu przyczepa posiada drzwi tylne. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy model przyczepy izolowanej z grupy przyczep Mini Cargo o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Przyczepa ta może służyć do przewożenia bagażu. Świetnie się sprawdzi jako bagażowa lub turystyczna. Dzięki dopuszczalnej masie całkowitej 750 kg oraz lekkiej konstrukcji jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników samochodów. Produkujemy przyczepy na zamówienie, więc istnieje możliwość dostosowania przyczepy do potrzeb klienta (długość, szerokość itd.) 1426101 / przyczepa / lekka / turystyczna / bagażowa / DMC 750 kg / furgon / kontener / izolowana / przyczepka / cargo / izoterma / WYMIARY - wewnętrzne: dł 2450 mm, szer 1200 mm, wys 1450 mm O szczegóły dopytaj sprzedawcę DMC - standard 750 kg (z możliwością zmiany) MASA 320 kg DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Podana w ogłoszeniu kwota to cena netto i należy doliczyć do niej obowiązujący podatek VAT - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Pakiet VIP - Dostawa pod dom ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajem długoterminowy. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

TA-NO 14.17.101 Nowim przyczepa kempingowa kemping camper kamper camping kamping lekka niehamowana DMC 750 kg Minikamper kemping przyczepka hobbystyczna
TA-NO 14.17.101 Nowim przyczepa kempingowa kemping camper kamper camping kamping lekka niehamowana DMC 750 kg Minikamper kemping przyczepka hobbystyczna
10810 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 14.17.101 Przyczepa model 14.17.101 to najnowszy model mini kampingu. Mały kamper jest lekki, co ułatwia sprawne manewrowanie przyczepą. Kemping posiada DMC 750 kg, które można zmienić według potrzeb klienta. Przyczepa hamowana - zwiększa to bezpieczeństwo. Inne modele lekkie tego nie posiadają. Dedykowana dla klientów wymagających! Dołącz do elity! Kup raz na lata! Najpopularniejszą przyczepą kempingową jest przyczepa marki Niewiadów N26, ale jest teraz najnowszy model przyczepy kempingowej w wersji mini! Przyczepa o wymiarach zewnętrznych 3770 mm x 1850 mm x 1950 mm. Ściana przyczepy pokryta białym gładkim laminatem z podłogą antypoślizgową imitującą panele. W wyposażeniu przyczepa posiada materac, 2 uniwersalne półki, a pod nimi lampki ledowe oświetlające wnętrze mini kempingu. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy model przyczepy izolowanej z grupy przyczep Mini Cargo o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Przyczepa ta może służyć do przewożenia bagażu a przy tym może pełnić także funkcję tzw. “małej noclegowni”, w której mogą swobodnie odpocząć po trudach podróży 2 dorosłe osoby. Jest to doskonały sposób na podróż i spędzenie wolnego czasu dla fanów campingu i rekreacji, którzy doceniają wolność, mobilność i niezależność. Mini Cargo Plus zapewniający wszechstronne wnętrze może być dodatkowo wyposażony w okna, półki z oświetleniem oraz materac, co pozwala zmienić funkcję przyczepy z bagażowej na wypoczynkową. Dzięki dopuszczalnej masie całkowitej 750 kg oraz lekkiej konstrukcji jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników samochodów. Jak romantyczna wyprawa we dwoje – to tylko z przyczepą! przyczepa kempingowa / przyczepa kampingowa / mini kamper / mini kemping / camping / lekka / turystyczna / bagażowa / DMC 750 kg / furgon / kontener / izolowana / kamping / cargo / izoterma / nocleg / noclegownia WYMIARY - zewnętrzne: 3770 mm x 1850 mm x 1950 mm - wewnętrzne: 2430 mm x 1200 mm x 1350 mm DMC - 750 kg MASA 355 kg DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Dostawa pod dom ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowego. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto (W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu). oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma ni

TA-NO 14.26.101 Nowim Przyczepa kontener furgon izolowana przyczepka lekka DMC 750 kg Przyczepa kontenerowa bagażowa turystyczna hobbystyczna bez viatol
TA-NO 14.26.101 Nowim Przyczepa kontener furgon izolowana przyczepka lekka DMC 750 kg Przyczepa kontenerowa bagażowa turystyczna hobbystyczna bez viatol
12190 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
Rok produkcji2021
Stan technicznyNieuszkodzony

MODEL PRZYCZEPY: 14.26.101 Przyczepa model 14.26.101 to najnowszy model kontenera. Furgon jest lekki, co ułatwia sprawne manewrowanie przyczepą. Posiada DMC 750 kg, które można zmienić według potrzeb klienta. Z tą przyczepą można jeździć na kat. B bez opłat viaTOLL. Dedykowana dla klientów wymagających! Dołącz do elity! Kup raz na lata! Ściana przyczepy pokryta białym gładkim laminatem z podłogą antypoślizgową imitującą panele. W wyposażeniu przyczepa posiada drzwi tylne. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy model przyczepy izolowanej z grupy przyczep Mini Cargo o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Przyczepa ta może służyć do przewożenia bagażu. Świetnie się sprawdzi jako bagażowa lub turystyczna. Dzięki dopuszczalnej masie całkowitej 750 kg oraz lekkiej konstrukcji jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników samochodów. Produkujemy przyczepy na zamówienie, więc istnieje możliwość dostosowania przyczepy do potrzeb klienta (długość, szerokość itd.) / przyczepa / lekka / turystyczna / bagażowa / DMC 750 kg / furgon / kontener / izolowana / przyczepka / cargo / izoterma / WYMIARY - wewnętrzne: dł 2450 mm, szer 1200 mm, wys 1450 mm O szczegóły dopytaj sprzedawcę DMC - standard 750 kg (z możliwością zmiany) MASA dopytaj sprzedawcę UKŁAD JEZDNY - 1 oś niehamowana - koła 165 R13 UKŁAD HAMULCOWY - brak układu hamulcowego - zaczep kulowy ELEKTRYKA - instalacja 12 V - wtyczka 13 PIN - lampy tylne zespolone - obrysy boczne - lampy przednie WYPOSAŻENIE - dyszel wersji V - koło podporowe standard - drzwi tylne zamykane na zamek - 2 podpory ślimakowe z kluczem do nich - odblaski wyróżniające przyczepę - podłoga antypoślizgowa imitująca panele - drzwi tylne - etykiety reklamowe - ramka tablicy rejestracyjnej DOPOSAŻENIE DODATKOWO PŁATNE O szczegóły dopytaj sprzedawcę UWAGI PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT. - Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty. - Dostawa pod dom za 350 zł netto ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ??? KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING INFORMACJE DODATKOWE 1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu. 2. Możliwość ubezpieczenia przyczep. 3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce za 350 zł netto oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu ) 4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską. 5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. 6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia. 7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne. Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.