Lusterka do przyczep kempingowych

Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Przyczepy i Pojazdy użytkowe Polska: Wszystkie miasta
Dodatkowe lusterko do auta do holowania przyczepy kemping na lusterko
Dodatkowe lusterko do auta do holowania przyczepy kemping na lusterko
75 zł
nowe Bytom 30+ kilka dni temu
Typ częściOleje, płyny i chemia
RodzajPozostałe części samochodowe
StanNowe

LUSTERKO DO HOLOWANIA PRZYCZEPY KEMPINGOWEJ SZEROKOKĄTNE I MARTWEGO POLA Uniwersalne lusterko dodatkowe ułatwiające holowanie przyczep kempingowych i bagażowych. Jego stosowanie zwiększa widoczność i pozwala na bezpieczniejsze wykonywanie manewrów z przyczepką Wyposażone w przegub do łatwej regulacji oraz mocowane za pomocą gumowych zacisków na regulowanych ramionach, co sprawia, że jest odpowiednie do prawie wszystkich typów pojazdów. Nie ogranicza funkcji konwencjonalnego lusterka bocznego. Montaż: Umieść podwójne uchwyty lusterek na konwencjonalnym lusterku samochodowym, wyreguluj i zapnij gumowe paski na zewnątrz lusterka. Zawsze upewnij się, że podwójne lusterko jest solidnie zamocowane i żadna jego część nie zakrywa bocznego lusterka samochodu. Maksymalna dozwolona prędkość jazdy z zamocowanym lusterkiem wynosi 110 km/h. Cena za 1 sztukę. Indeks: 58069

Lusterko do auta dodatkowe na lusterko do holowania przyczepy kemping
Lusterko do auta dodatkowe na lusterko do holowania przyczepy kemping
60 zł
Bytom 30+ kilka dni temu
Typ częściCzęści karoserii > Lusterka zewnętrzne > Pozostałe w Lusterka zewnętrzne
RodzajPozostałe części samochodowe
StanNowe

Lusterko dodatkowe do holowania przyczepy Lusterko to gadżet, który sprawdzi się jako uzupełnienie lusterek samochodów osobowych. Zapewni ono całkowitą widoczność “martwego punktu”. Dzięki temu parkowanie, czy manewr wyprzedzania będzie łatwiejszy, pewniejszy i bezpieczniejszy. Dodatkowe lusterko wyposażone w specjalne przeguby pozwalające na optymalne ustawienie. Mocowane za pomocą gumowych pasków oraz zaczepów, odpowiednie do prawie wszystkich typów pojazdów. Ułatwia holowanie przyczep kempingowych oraz bagażowych. Nie ogranicza funkcji pokładowego lusterka bocznego. Montaż: Umieść podwójne uchwyty lusterek na konwencjonalnym lusterku samochodowym, wyreguluj i zapnij gumowe paski na zewnątrz lusterka. Zawsze upewnij się, że podwójne lusterko jest solidnie zamocowane i żadna jego część nie zakrywa bocznego lusterka samochodu. Maksymalna dozwolona prędkość jazdy z zamocowanym lusterkiem wynosi 110 km/h. Wymiary: 19,5x13cm Indeks: 02386

przyczepa kempingowa campingowa kemping OKAZJA
przyczepa kempingowa campingowa kemping OKAZJA
30+ kilka dni temu

Jeżeli jestem za granicą do nr tel trzeba dodać +48 Sprzedam przyczepę kempingową niemieckiej produkcji, rok 97, fajna, czysta i zadbana, 4 osobowa, posiada dwa osobne miejsca do spania, w tym sypialnię zamykaną drzwiami drewnianymi, w której jest łoże małżeńskie oraz salon z możliwością rozłożenia na spanie, dwie ławy, szafę, szafki, schowki, Na wyposażeniu lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa, ogrzewanie gazowe, zbiornik z pompą wody, lusterka boczne do samochodu, instalacja tv z anteną dachową, telewizor BLAUPUNKT, odkurzacz, okna całe, w oknach rolety i moskitiery, hamulec najazdowy, koło manewrowe i inne, W przyczepie jest łazienka z umywalką, brodzikiem i WC kasetowym, opróżnianym z zewnątrz, DO PRZYCZEPY JEST PRZEDSIONEK, CENA PRZYCZEPY Z PRZEDSIONKIEM 21200,- POLECAM, na miejscu też inne przyczepy w dobrej cenie, ZAPRASZAM, możliwy transport, więcej zdjęć mogę dosłać na maila, Na miejscu duży wybór przyczep kempingowych, 2 do 6 osobowych, na budowę, działkę, dla pracowników jak i do rodzinnego wypoczynku, zarejestrowane i bez prawa rejestracji, DUŻY WYBÓR ZAPRASZAM. Zajrzyj w pozostałe moje ogłoszenia lub zadzwoń a dowiesz się więcej. RAZ W TYGODNIU DOSTAWY PRZYCZEP W DOBRYCH CENACH, ZAREJESTROWANE I NIEZAREJESTROWANE, JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU, ODBIÓR OSOBISTY LUB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU, ZAPRASZAM TEŻ NA INNE MOJE AUKCJE GDZIE ZNAJDZIESZ WIELE INNYCH CIEKAWYCH PRZYCZEP W DOBREJ CENIE, Dmc - 1300 PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O TELEFON CELEM POTWIERDZENIA AKTUALNOŚCI OFERTY ORAZ OBECNOŚCI W DANYM DNIU.

przyczepa kempingowa campingowa kemping OKAZJA
przyczepa kempingowa campingowa kemping OKAZJA
13900 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam przyczepę kempingową niemieckiej marki TEC, rok 90, sprowadzona z Danii, w trakcie rejestracji w kraju, fajna i niedroga, 5 osobowa, posiada dwa osobne miejsca do spania, w tym sypialnię zamykaną drzwiami drewnianymi, w której jest wielkie łoże małżeńskie oraz salon w tzw. podkowę z możliwością rozłożenia na spanie, ławę, szafę, szafki schowki, Na wyposażeniu lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa, ogrzewanie gazowe, instalacja 12/230V, zbiornik z pompką wody, instalacja tv z anteną dachową, telewizor, dekoder, odtwarzacz dvd, okna całe, w oknach rolety i moskitiery, 2 butle gazowe, lusterka boczne do samochodu, koło zapasowe, hamulec najazdowy, koło manewrowe, W przyczepie jest łazienka z umywalką i brodzikiem, Przyczepa w dniu sprzedaży będzie zarejestrowana w Polsce z ważnym ubezpieczeniem i przeglądem technicznym, DO PRZYCZEPY JEST PRZEDSIONEK, CENA PRZYCZEPY Z PRZEDSIONKIEM 11400,- POLECAM, na miejscu też inne przyczepy w dobrej cenie, ZAPRASZAM, możliwy transport, więcej zdjęć mogę dosłać na maila, Na miejscu duży wybór przyczep kempingowych, 2 do 6 osobowych, na budowę, działkę, dla pracowników jak i do rodzinnego wypoczynku, zarejestrowane i bez prawa rejestracji, DUŻY WYBÓR ZAPRASZAM. Zajrzyj w pozostałe moje ogłoszenia lub zadzwoń a dowiesz się więcej. RAZ W TYGODNIU DOSTAWY PRZYCZEP W DOBRYCH CENACH, ZAREJESTROWANE I NIEZAREJESTROWANE, JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU, ODBIÓR OSOBISTY LUB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU, ZAPRASZAM TEŻ NA INNE MOJE AUKCJE GDZIE ZNAJDZIESZ WIELE INNYCH CIEKAWYCH PRZYCZEP W DOBREJ CENIE, WAGA PRZYCZEPY - 900 DMC - 1170 PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O TELEFON CELEM POTWIERDZENIA AKTUALNOŚCI OFERTY ORAZ OBECNOŚCI W DANYM DNIU.

przyczepa kempingowa campingowa kemping OKAZJA
przyczepa kempingowa campingowa kemping OKAZJA
12300 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam przyczepę kempingową niemieckiej marki DETHLEFFS, rok 95, fajna i funkcjonalna, 4 osobowa, posiada dwa osobne miejsca do spania, w tym jedno zamykane drzwiami drewnianymi oraz salon w tzw. podkowę, z możliwością rozłożenia na spanie, dwie ławy, szafę, szafki, schowki, Na wyposażeniu lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa, ogrzewanie gazowe, instalacja 12/230V, oświetlenie częściowo LED, SOLAR DACHOWY z centralką, podpięcie do akumulatora, akumulator, KLIMATYZATOR, duży zbiornik wody, z pompą wody, okna całe, niepopękane, w oknach rolety i moskitiery, butla gazowa, zbiornik na wodę szarą, korba do podpór, stopień wejściowy, pokrowiec na miarę, oddychający, bagażnik na 2 rowery z tyłu przyczepy oraz na jeden rower z przodu, wtyczka 13 pin, kotki drzwiowe, świeży przegląd, lusterka boczne do samochodu, stabilizator jazdy, hamulec najazdowy, koło manewrowe i inne, W przyczepie jest łazienka z umywalką, prysznicem i WC kasetowym, opróżnianym z zewnątrz, Przyczepa zarejestrowana w Polsce z ważnym ubezpieczeniem i przeglądem technicznym, DO PRZYCZEPY JEST PRZEDSIONEK, CENA PRZYCZEPY Z PRZEDSIONKIEM 16800,- POLECAM, na miejscu też inne przyczepy w dobrej cenie, ZAPRASZAM, możliwy transport, więcej zdjęć mogę dosłać na maila, Na miejscu duży wybór przyczep kempingowych, 2 do 6 osobowych, na budowę, działkę, dla pracowników jak i do rodzinnego wypoczynku, zarejestrowane i bez prawa rejestracji, DUŻY WYBÓR ZAPRASZAM. Zajrzyj w pozostałe moje ogłoszenia lub zadzwoń a dowiesz się więcej. RAZ W TYGODNIU DOSTAWY PRZYCZEP W DOBRYCH CENACH, ZAREJESTROWANE I NIEZAREJESTROWANE, JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU, ODBIÓR OSOBISTY LUB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU, ZAPRASZAM TEŻ NA INNE MOJE AUKCJE GDZIE ZNAJDZIESZ WIELE INNYCH CIEKAWYCH PRZYCZEP W DOBREJ CENIE, WAGA PRZYCZEPY - 950 DMC - 1200 PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O TELEFON CELEM POTWIERDZENIA AKTUALNOŚCI OFERTY ORAZ OBECNOŚCI W DANYM DNIU.