Wzmacniacz samochodowy auna

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Pozostała motoryzacja Polska: Wszystkie miasta
Wzmacniacz auna samochodowy 4400 watt
Wzmacniacz auna samochodowy 4400 watt
290 zł
nowe Bydgoszcz 30+ kilka dni temu
StanNowe

Witam mam do sprzedania Silverhammer 4-kanałowy wzmacniacz samochodowy 4400W Nowa seria wzmacniaczy samochodowych Auna to przysłowiowe brakujące ogniwo w ewolucji Twojego auta. Już na pierwszy rzut oka uderza nas jego srebrny, odświeżający wygląd. Auna Silverhammerposiada moc 4400 W maks. oraz bezprogową regulację dolno- i górnoprzepustowych filtrów, a także przełączany Super Bass - to profesjonalny muzyczny tuning do Twojego auta. Co więcej, można go stosować i jako 4/3/2- i jako 1-kanałowy (w trybie zmostkowanym). Wzmacniacz Auna posiada również istotne udogodnienia:regulacja barwy dźwięku odbywa się wygodnie poprzez znajdujące się na froncie obudowy przyciski. Dostępny kolor srebrny.

Wzmacniacz samochodowy 6 kanałowy Auna AB-650
Wzmacniacz samochodowy 6 kanałowy Auna AB-650
300 zł
Nowa Sól 30+ kilka dni temu
StanUżywane

Sprzedaję w pełni sprawny wzmacniacz, nadal w użytku, z powodu zmiany na inny model. Krótki opis o nim: Auna AB-650 to 6-kanałowy wzmacniacz o ogromnej mocy, wykonany w klasycznym rajdowym stylu. Szczytowa moc wzmacniacza samochodowego osiąga 6 x 90W RMS (4800W max). Dzięki obudowie o niskim rezonansie, daje wyjątkowo silny i głęboki dźwięk, który poprzez niezależnie regulowany filtr dolnoprzepustowy, może być dostrajany do własnych potrzeb. Obudowa wykonana ze szczotkowanego metalu ze srebrnymi poprzecznymi pasami, daje w efekcie wzmacniacz o świetnym stylowym wyglądzie. Maksymalna moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza przez krótki czas. Muzyka może być odtwarzana, na poziomach głośności z pełną dynamiką do wzmacniaczy i głośników, które mają zawsze rezerwę mocy. To pozwala na odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyce elektronicznej), bez elementów technicznych, które zostaną uszkodzone. 6-kanałowy wzmacniacz 90W RMS x z 6 w 2 Ohm, 4800W max. Regulowany filtr dolnoprzepustowy, możliwość mostkowania.

Subwoofer aktywny auna do auta 2100w
Subwoofer aktywny auna do auta 2100w
660 zł
30+ kilka dni temu
StanUżywane

Witam Sprzedam używanego kilka razy suba do auta Subwoofer samochodowy Hi-Fi stwarza bezproblemowo moc maks. Rzędu 2100 W. Zaimplementowany wzmacniacz pokaźne rezerwy mocy oraz dostosowywany filtr dolnoprzepustowy i włączaną częstotliwość podziału dla trafnego dobrania dźwięku trafnie do ustawień technicznych i indywidualnych upodobań.Szczególną zaletą jest tylne wejście MP3 minijack 3,5 mm do bezpośredniego odtwarzania muzyki z zewnętrznych urządzeń audio, takich jak odtwarzacze MP3, smartfony i tablety. Przyłącza wysokiego i niskiego poziomu łączą subwoofer z dalszymi urządzeniami technicznymi.Oprócz wspaniałych parametry dźwiękowych subwoofer aktywny Basswaver X 10L firmy auna posiada także atmosferyczne, niebieskie oświetlenie efektowe LED, dzięki któremu subwoofer promieniuje światłem, co eksponuje jego imponujący wygląd. Waga 17 kg Zakres częstotliwości: 50 Hz do 250 Hz Impedancja: 4 omy Magnes: 30 oz Cewka oscylacyjna: 3,8 cm (1,5 ") Kontrola głośności Odbiór tylko osobisty 15 km od Strzegowa Szczerze polecam! Sprzedaje sam SUBWOOFER bez kabli subwoofer jest w pełni sprawny, Satysfakcja gwarantowana 100% :)

Filtr