Wzmacniacz samochodowy auna

Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Pozostała motoryzacja Polska: Wszystkie miasta
Wzmacniacz samochodowy auna
Wzmacniacz samochodowy auna
350 zł
nowe 30+ kilka dni temu
StanNowe

Posiadam wzmacniacz samochodowy 2-kanałowy firmy auna. 2000W mocy szytowej. 180RMS. Nowy nieużywany. W zestawie komplet kabli. Możliwa wysyłka.

Wzmacniacz samochodowy Auna HiT
Wzmacniacz samochodowy Auna HiT
180 zł
Radom 30+ kilka dni temu
StanNowe

Auna AB-450 4-kanałowy wzmacniacz samochodowy 360W RMS 2400W max.Racing-Design Auna jest znana z najlepszych osiągów i mocnych obłych basów. Dwie ważne cechy, którymi właśnie odznacza się AB-450. To wszystko dzięki nierezonującej obudowie, wyrafinowanemu dostrajaniu i regulowanemu filtrowi dolnoprzepustowemu. Lubiącym styl Auna udowadnia, że jej dizajnerzy ani nie popadli w kicz ani w przesadny klasycyzm. Antracytowe, srebrne i ciemnoczerwone elementy tworzą spójną kolorystyczną całość, która uwydatnia się dzięki wypolerowanemu aluminium. Max. moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza przez krótki czas. Muzyka może być odtwarzana na poziomach głośności z pełnymi dynamiki, wzmacniaczy i głośników zmaja zawsze rezerwe mocy. To pozwala na odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyceelektronicznej), bez elementów technicznych, które zostaną uszkodzone. Towar po wystawie nie używany

Wzmacniacz Samochodowy 4-kanałowy AUNA 2400 Watts
Wzmacniacz Samochodowy 4-kanałowy AUNA 2400 Watts
149 zł
Toruń 15 dni plecy
StanUżywane

Sprzedam wzmacniacz samochodowy 4-kanałowy AUNA AB-450. Wzmacniacz oczywiście SPRAWNY ! Podaję najważniejsze parametry ze strony producenta: - moc maksymalna 2400 Watts - wbudowany filtr dolnoprzepustowy na subwoofer, regulowany 50 - 250 Hz - pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz - wymiary 35 x 5 x 25,5 cm Dla zainteresowanych przed zakupem można podłączyć i przetestować wzmacniacz. Kto nie ma możliwości odbioru mogę wysłać przesyłką za pobraniem, koszt to 11zł.

Auna Wzmacniacz Samochodowy 5000W 6 Kanałów D37-41
Auna Wzmacniacz Samochodowy 5000W 6 Kanałów D37-41
289 zł
Warszawa 23 dnia plecy
StanNowe

Marka: AunaModel: AMP-CH06Kolor: czarny Szczegółowe informacje Auna AMP-CH06 jest wydajną 6-kanałową końcówką mocy do samochodu o dobrych osiągach technicznych i charyzmatycznym wyglądzie. Nierezonująca obudowa rozciąga szeroką panoramę dźwięków, składającą się z wyraźnych, gęstych i czysto brzmiących tonów niskich, średnich i wysokich. Moc szczytowa osiąga poziom 5000W bez uszczerbku na trwałości i jakości 6-kanałowego wzmacniacza. Do połączeń z różnymi systemami audio służą wejścia nisko- i wysokopoziomowe. Od strony wizualnej urządzenie prezentuje się czarnym zagruntowaniem, udekorowanym srebrną płytą i srebrnymi paskami. Sześć umieszczonych w obudowie żarówek LED tworzy subtelne, odblaskowe oświetlenie wzmacniacza. Max. moc jest mocą wyjściową, która może dojść do wzmacniacza przez krótki czas. Muzyka może być odtwarzana na poziomach głośności z pełnymi dynamiki, wzmacniaczy i głośników zmaja zawsze rezerwe mocy. To pozwala na odtwarzanie krótkoterminowego bodźca (np bęben w muzyce elektronicznej), bez elementów technicznych, które zostaną uszkodzone. Właściwości złącza: 3 x wejście wysokopoziomowe, 3 x wejście liniowe stereo cinch (RCA), 6 x wyjście stereo głośnikowe (zaciski śrubowe)regulowany filtr dolnoprzepustowy: 50Hz do 250Hzregulowane wzmocnienieX-Over (Full / LPF)możliwość sterowania pilotem na kablu2 x bezpiecznikzabezpieczenie przeciw przegrzaniu i zwarciukontrolka pracy LEDpasmo przenoszenia: 20 Hz do 20 kHzstosunek sygnału do szumu: > 95dBopór: 4 do 16 omówczułość wejściowa - poziom wysoki: 1 ~ 2V przy 100 omachczułość wejściowa - poziom niski: 0,1 ~ 1V przy 10kOmachzasilanie: 14,4V Parametry fizyczne 40 x 6 x 26cm Podstawowe informacje Wzmacniacz samochodowy 6-kanałowy 570W RMS, 5000W max.wejścia nisko- i wysokopoziomoweregulowany filtr dolnoprzepustowysubtelny efekt świetlny LEDnierezonująca czarna obudowa ze srebrnymi paskami dekoracyjnymi

Nowy 6 - kanałowy wzmacniacz samochodowy, 6000W. Auna
Nowy 6 - kanałowy wzmacniacz samochodowy, 6000W. Auna
180 zł
Jarocin 30+ kilka dni temu
StanNowe

Sprzedam nowy wzmacniacz samochodowy. Specyfikację produktu przesyłam dla zainteresowanych na priv. Produkt jest nowy, sprawdzony i oryginalnie zapakowany. Możliwa wysyłka kurierem za pobraniem lub odbiór osobisty. Istnieje też możliwość dowozu do klienta przeze mnie. Sprzęt jest wysokiej niemieckiej jakości. Zapraszam na inne moje aukcje.

Auna wzacniacz samochodowy 4 kanałowy
Auna wzacniacz samochodowy 4 kanałowy
169 zł
9 dni plecy
StanUżywane

Witam, mam na sprzedaż samochodowy wzmacniacz 4-kanałowy C500.4 marki Auna o mocy 4 x 65 W RMS. Świetne wzornictwo z czerwoną obudową metalową oraz opcjonalny Bass Boost robią wrażenie. Wzmacniacz posiada wyjątkowo niskorezonansową obudowę, możliwość mostkowania i użytkowania jako monoblok. Dzięki temu do nagłośnienia można także używać potężnych subwooferów.