Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Pozostała motoryzacja Polska: Wszystkie miasta
kanister 5 litrów - 2 sztuki
kanister 5 litrów - 2 sztuki
100 zł
nowe Dęblin 30+ kilka dni temu

Mam do sprzedania dwa kanistry. Pojemność 5 litrów. Odbiór osobisty w Dęblinie. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.

Kanister na benzynę, 5 litrów.
Kanister na benzynę, 5 litrów.
10 zł
Swarzędz 30+ kilka dni temu

Sprzedam kanister na benzynę. Pojemność 5 litrów. Bez lejka. Stan dobry. Możliwość wysyłki. Zapraszam do kontaktu przez olx.

kanister zabytkowy stary 5 litrów VW KUBELWAGEN
kanister zabytkowy stary 5 litrów VW KUBELWAGEN
450 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu

stary zabytkowy kanister 5 litrów. Posiadam dwie sztuki.

Bańki kanister baniak 20 litrów
Bańki kanister baniak 20 litrów
6 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Bańki kanister pojemnik 20 litrów po jednorazowym wyłania płynu szamponu można spokojnie umyć wodą I przechowywać paliwo olej napędowy woda budowlana itp cena 7 zł do 10 sztuk powyżej 6 zł do 30 sztuk 30 sztuk powyżej 5 zł sztuka

Kanister 5L z nalewakiem, zbiornik paliwa STIGA
Kanister 5L z nalewakiem, zbiornik paliwa STIGA
170 zł
30+ kilka dni temu

Firma traktor_com_pl oferuje: Oryginalny kanister, bańka na paliwo STIGA z nalewakiem o pojemności 5 litrów, który do przechowywania lub transportu, można schować do środka pojemnika. Oryginalny kształt kanistra zmniejsza ryzyko przewrócenia się kanistra podczas transportu. Wymiary: - Długość: 290 mm, - Szerokość: 190 mm, - Wysokość: 200 mm, - Pojemność:5000 ml. Na każdy sprzęt wystawiamy fakturę zakupu Firma TRAKTOR_COM_PL to największy w Polsce wschodniej importer japońskich mini ciągników, ciągników jednoosiowych, kosiarek, pługów, rębaków oraz ładowaczy czołowych. Od ponad 12 lat staramy się zapewnić naszym klientom najlepszy sprzęt niezbędny do pracy w polu, w przydomowych ogrodach czy winnicach. Sprzęt, który posiadamy w naszej ofercie jest przygotowywany do pracy przed sprzedażą. TRAKTOR_COM_PL w swojej ofercie posiada maszyny i urządzenia najlepszych japońskich firm takich jak KUBOTA, ISEKI, YANMAR, HINOMOTO, HONDA, MITSUBISHI i inne. Dołącz do setek naszych zadowolonych klientów :) Zadzwoń, a na pewno wybierzemy coś dla Ciebie!

Filtr