Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Pozostała motoryzacja Polska: Wszystkie miasta
AdBlue® - kanister 5 litrów
AdBlue® - kanister 5 litrów
16.16 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Mamy przyjemność zaoferować Państwu Adblue® w kanistrach 5 litrów. Ich ergonomiczny kształt oraz lejek znajdujący się w zestawie pozwolą komfortowo użytkować opakowania. Cena 16,16 zł brutto/ kanister obowiązuje przy odbiorze własnym z naszego magazynu w miejscowości Gnojnik. Przy zamówieniu z transportem należy doliczyć koszty transportu ustalane indywidualnie do Państwa potrzeb. Możliwa negocjacja ceny przy zamawianiu większych ilości. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą AdBlue®, płynu o bardzo wysokiej jakości i czystości, eliminującego szkodliwe substancje z gazów. Posiadamy Umowę Licencyjną z VDA w zasięgu ogólnoświatowym. Posiadanie przez nas licencji potwierdza, iż oferowany przez nas produkt spełnia wszystkie wymagania określone w normach 22241-1 do 4. Serdecznie zapraszam do kontaktu AdBlue® – znak towarowy zarejestrowany przez Verband der Automobilindustrie e.V.(VDA)

AdBlue® - kanister 5 litrów
AdBlue® - kanister 5 litrów
1475 zł
30+ kilka dni temu

Mamy przyjemność zaoferować Państwu Adblue® w kanistrach 5 litrów. Ich ergonomiczny kształt oraz lejek znajdujący się w zestawie pozwolą komfortowo użytkować opakowania. Cena 14,75 zł brutto/ kanister obowiązuje przy odbiorze własnym z naszego magazynu w miejscowości Gnojnik. Przy zamówieniu z transportem należy doliczyć koszty transportu ustalane indywidualnie do Państwa potrzeb. Możliwa negocjacja ceny przy zamawianiu większych ilości. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą AdBlue®, płynu o bardzo wysokiej jakości i czystości, eliminującego szkodliwe substancje z gazów. Posiadamy Umowę Licencyjną z VDA w zasięgu ogólnoświatowym. Posiadanie przez nas licencji potwierdza, iż oferowany przez nas produkt spełnia wszystkie wymagania określone w normach 22241-1 do 4. Serdecznie zapraszam do kontaktu AdBlue® – znak towarowy zarejestrowany przez Verband der Automobilindustrie e.V.(VDA)

kanister zabytkowy stary 5 litrów VW KUBELWAGEN
kanister zabytkowy stary 5 litrów VW KUBELWAGEN
450 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu

stary zabytkowy kanister 5 litrów. Posiadam dwie sztuki.

Kanister 5 litrowy
Kanister 5 litrowy
35 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

Kanister 5 litrów zabytek

Scepter wojskowy kanister (PCV) na wodę 20l
Scepter wojskowy kanister (PCV) na wodę 20l
140 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu

Oferuje do sprzedaży kanister 20 l z tworzywa Kanadyjskiej firmy SCEPTER. Kanistry sa w trzech kolorach : czarny, piaskowy i zielony do wody oraz systemem umożliwiającym podłączenie kanistra jako zbiornik paliwa. Więcej informacji pod numerem tel. Kanister dla zespołów bojowych wszelkich rodzajów sił zbrojnych , małe kanistry , które mogą być wykorzystywane przez pojazdy linii frontu i nie tylko . MWC jest kluczowym ogniwem w łańcuchu dostaw wody na poligonie , podczas pokoju oraz działań wojennych, a także podczas klęsk żywiołowych . Linia SCEPTER to wytrzymałe , wydajne kanistry najwyższej jakości produkowane w Kanadzie przy zachowaniu najwyższych standardów .Kanistry SCEPTER to światowy leader w produkcji opakowań do paliwa oraz wody przy zastosowaniach profesjonalnych . Wykorzystywane przez armie USA , Kanady ,Polski , Australii , Belgi , Niemiec , UK Kanister zbudowany według specyfikacji wojskowej NATO - minimalna grubość ścianki 0,10 "/ 2,5 mm - Scepter MWC są niezawodne i trwałe w najbardziej ekstremalnych warunkach. MWC jest w dwóch wersjach, o pojemności 20 litrów (5 gal.) I 10 litrów (2,5 gal.). Każdy z nich ma jednolity, pojedynczy uchwyt, który w ciemności, zapobiega pomyleniu ich od kanistrów paliwa. Duży korek, lejek do nalewania. Korki są formowane wtryskowo i wykonane z polietylenu o niskiej gęstości. System szybkiego opróżniania wody oraz możliwość dispensera i stojaka . Charakterystyka fizyczna Pojemność: 5 G / 20 L Wysokość: 18,5 "/ 47 cm Długość: 14 "/ 36 cm Szerokość: 6.7 "/ 17cm Waga: 5 funtów / 2,3 kg Charakterystyka Puszki Berło Wojskowy wodne * Nie rdzewieje * Stackable/ Pietrowalny * Nie halasuje/ hałasy podczas przemieszczania * Solidna i trwała * Dostępny w różnych kolorach * Brak / niskie koszty utrzymania * Lekki * Opracowany przez wojsko i wyprodukowany dla wojska więcej na stronie dystrybutora: http://berlopak.pl/

Kanister 5L z nalewakiem, zbiornik paliwa STIGA
Kanister 5L z nalewakiem, zbiornik paliwa STIGA
170 zł
30+ kilka dni temu

Firma traktor_com_pl oferuje: Oryginalny kanister, bańka na paliwo STIGA z nalewakiem o pojemności 5 litrów, który do przechowywania lub transportu, można schować do środka pojemnika. Oryginalny kształt kanistra zmniejsza ryzyko przewrócenia się kanistra podczas transportu. Wymiary: - Długość: 290 mm, - Szerokość: 190 mm, - Wysokość: 200 mm, - Pojemność:5000 ml. Na każdy sprzęt wystawiamy fakturę zakupu Firma TRAKTOR_COM_PL to największy w Polsce wschodniej importer japońskich mini ciągników, ciągników jednoosiowych, kosiarek, pługów, rębaków oraz ładowaczy czołowych. Od ponad 12 lat staramy się zapewnić naszym klientom najlepszy sprzęt niezbędny do pracy w polu, w przydomowych ogrodach czy winnicach. Sprzęt, który posiadamy w naszej ofercie jest przygotowywany do pracy przed sprzedażą. TRAKTOR_COM_PL w swojej ofercie posiada maszyny i urządzenia najlepszych japońskich firm takich jak KUBOTA, ISEKI, YANMAR, HINOMOTO, HONDA, MITSUBISHI i inne. Dołącz do setek naszych zadowolonych klientów :) Zadzwoń, a na pewno wybierzemy coś dla Ciebie!

Płyn do spryskiwacza KONCENTRAT 5L = 500L
Płyn do spryskiwacza KONCENTRAT 5L = 500L
79 zł
30+ kilka dni temu

Prezentowany produkt to jeden z najskuteczniejszych koncentratów na rynku motoryzacyjnym płynu do spryskiwaczy. Dzięki starannie dobranym składnikom, preparat bardzo skutecznie usuwa brud, tłuszcz, zanieczyszczenia przy czym nie natłuszcza szyby, a preparat bardzo szybko odparowuje. Przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo twoje jak i pasażerów których przewozisz ! Dodatkowo płyn jest bezpieczny dla dysz, uszczelek oraz reflektorów. Wysoce skoncentrowany koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy 1:100. Zawiera specjalne substancje czyszczące, które: Zapobiegają powstawaniu zacieków Usuwają brud tłuszcz i inne zanieczyszczenia Zapewniają doskonałą widoczność Zapewniają bezpieczeństwo dla lakieru i uszczelek i reflektorów Proporcje mieszania: 50 ml wystarcza na 5 l płynu do spryskiwaczy Pojemnik: Kanister o pojemności 5 litrów z tworzywa sztucznego Baza chemiczna: Anionowe środki powierzchniowo czynne Zapach: Cytrynowy Kolor: Żółty Gęstość: 1,03 g/cm³ Możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Numer telefonu do kontaktu: +48**********65 Miejsce odbioru: 37-100 Łańcut, Dąbrówki 426A od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, sobota w godzinach 10:00-14:00 Przesyłka kurierska, przedpłata na konto: 12,00 zł Przesyłka kurierska za pobraniem, płatność przy odbiorze: 15,00 zł Do każdego zakupu dołączony jest paragon lub faktura. Przy odbiorze przesyłki od kuriera proszę o sprawdzenie zawartości czy przesyłka nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. Jeżeli tak się stało, należy sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, gdyż tylko na podstawie protokołu reklamacje dotyczące dostawy zostaną rozpatrzone. ***ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ORAZ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ PEŁNĄ OFERTĄ***

Filtr