Cb radio president teddy
Sprzedam CB Radio President Teddy . Do sprzedania Antena CB President montowana na magnes.Glośnik. Sprawny kompletny. Odbiór osobisty.
Używane cb radio president Teddy wraz z mikrofonem president. Wszystko sprawne. Dzięki funkcji ASC radio nie szumi jak zwykłe cb. Polecam odbior osobisty.
Sprzedam CB radio President Teddy radio sprawne . Przygotowane do podłaczenia w samochodzie.
Cb radio President Teddy. Radio sprawne, przewód zasilający z wtykiem do zapalniczki, uchwyt montażowy, oryginalny mikrofon.
CB radio President model Teddy. Używane, sprawne. Odbiór osobisty w Bydgoszczy bądź wysyłka.
Sprzedam CB Radio President Teddy, nie używane przeze mnie, zakupione wraz z samochodem
Do sprzedania cb radio Teddy president. Używane w stanie dobrym. Sprzedaję komplet z anteną.
Sprzedam w pełni sprawne, bardzo mało używane CB radio president teddy wraz z anteną.
Mam na sprzedaż Cb radio president teddy wraz z antena sirio. Radio wygląda jak nowe . Więcej informacji udzielę telefonicznie
Sprzedam cb radio renomowanej firmy President Model - Teddy Radio w pełni sprawne wszystko w oryginale Możliwość wysyłki kurierem Dodatkowych informacji udzielę telefonicznie
Na sprzedaż CB radio President TEDDY w bardzo dobrym stanie. Antena tej samej firmy za dopłatą. Odbiór osobisty.
Witam mam do sprzedania CB radio President teddy cały komplet z mikrofonem i anteną w 100% sprawne. Więcej informacji pod nr tel 60*******11. Pozdrawiam I zapraszam do kupna.
Posiadam do sprzedania zestaw: - Radio CB President Teddy - gruszka - uchwyt - antena CB President Radio sprawne, działające. Nie posiada wtyczki. W razie pytań służę pomocą
Witam. Mam do sprzedania CB radio President Teddy wraz z anteną i magnesem SIRIO na dach samochodu(antena o dł 90cm). Uszkodzone jest mocowanie bezpiecznika(widoczne na zdjęciu),nie wpływa to na bezpieczeństwo oraz jakość działania Sprzęt był bardzo mało używany, dlatego nie widać żadnych zarysowań. Wszystko jest sprawne.
Sprzedam używane CB radio President Teddy z anteną. Radio używane kilka razy.
Sprzedam cb radio wraz z antena. Radio President model Teddy. Antena rowniez marki President. Stan jak na zdjeciach. Prawie nie używane. Odbior najlepiej osobisty. Przesylka + 20zł.
Sprzedam CB Radio President Teddy w komplecie z Anteną długość 71cm. Cb Radio w Bardzo Dobrym Stanie, jest sprawne w 100% posiada funkcję ASC do redukcji szumów. Za dodatkową opłatą 100zł mogę dołożyć niską antenę (33cm) President która Bardzo Dobrze odbiera. Polecam
Używane ale jak NOWE CB Radio President Teddy II. 100% sprawne techniczne, stan wizualny idealny (patrz zdjęcia). Radio uruchomione może 2 razy od nowości. Zostało zamontowane w samochodzie, który przez cały czas było garażowane. Uruchomione może 3 razy w celu sprawdzenia poprawności montażu jak poprawności działania. Zmieniły mi się plany co do wyposażenia auta w CB radio, więc sprzedaje. W radiu zamontowana wtyczka do gniazda samochodowego. Zestaw zawiera: - CB Radio President Teddy II - mikrofon (gruszka) - przewód zasilający z wtyczką - uchwyt montażowy do mikrofonu - uchwyt mocujący radio (jeszcze w folii) - śrubki, bezpiecznik itp. - instrukcja
Sprzedam używane CB Radio President Teddy, wraz z anteną. Posiada jeszcze folię na ekranie.
Na sprzedaż CB radio President TEDDY w bardzo dobrym stanie. Antena tej samej firmy.
Witam , sprzedam CB President Teddy , wraz z Anteną siro , radio sprawne , wyciągnięte z samochodu trochę leży w garażu i się marnuje , na ekranie jeszcze oryginalna folia widoczna na zdjęciu . Można podłączyć na krótko i sprawdzić na miejscu . Magnes anteny potrzebuje nową gumę na podstawę. Wysokość Anteny to 106cm licząc od podstawy magnesu . Mogę wysłać lecz antena będzie wygięta w paczce .
Sprzedam CB radio President Teddy w zestawie z anteną, w pełni sprawne i gotowe do montażu.
Na sprzedaż oferuję sprawny i zadbany zestaw CB Radio President Teddy wraz z wysokiej jakości anteną President. Idealne rozwiązanie dla kierowców zawodowych i amatorów, którzy cenią sobie niezawodną komunikację w trasie.
Mam dziś do zaoferowania nowe radio cb President Teddy radio nowe nieużywane zapakowane orginalnie w kartonie więcej informacji pod tel. nie wysyłam za pobraniem po wpłacie na konto wysyłka paczkomat
Witam Sprzedam CB radio President Teddy. Radio 100% sprawne, malo uzywane, mocowanie w zestawie, przewód zakończony wtyczką do gniazda zapalniczki. Mozliwosc wysylki po wplacie na konto. Koszt wysyłki 15zl. Polecam.
Witam! Na sprzedaż mam CB Radio President Teddy w zestawie z anteną magnetyczną (również firmy President) oraz 'gruszką'. Radio było używane bardzo sporadycznie i działa znakomicie. Do zestawu dołaczam uchwyt na którym radio było zamontowane oraz oryginalne śruby montażowe. Możliwy odbiór osobisty w Wodzisławiu Śląskim, bądź okolicach. Zapraszam do zakupu!
Sprzedam w zestawie cb radio president teddy + antena titanium 7001, sprzęt używany, sprawny, z końcówką do podłaczenia do gniazda zapalniczki, odbiór tylko osobisty w okolicach zakliczyna 32-840
Mam do sprzedania takie ładne CB radio model president teddy 2 W idealnym stanie uzywane W zestawie to co na zdjęciu 7 modułów Wszystko sprawne Duży zasięg Cena 169zł
Witamy na Naszej aukcji! Na sprzedaż posiadamy: CB RADIO PRESIDENT TEDDY II STAN TECHNICZNY: 100% sprawne technicznie - działa bez zarzutu. STAN WIZUALNY: dobry, posiada normalne ślady użytkowania. Posiada małe pęknięcie na wyświetlaczu ( wyświetlac cały) W ZESTAWIE: - cb radio Nie wysyłamy za pobraniem. Istnieje również możliwość odbioru osobistego. Zapraszamy codziennie w godzinach 8-22 UWAGA!!! Towar znajduje się w punkcie sprzedaży pod adresem: WIELKA RZEŹNICKA 1 63-100 ŚREM tel.: 53*******61
Sprzedam cb radio president teddy z antena i dodatkowym glosnikiem. Wszystko sprawne
Do sprzedania CB radio firmy President model Teddy .Stan jak na foto razem z kieszenią montażową.Radio używane sprawne
Sprzedam widoczne na foto cb radio president Teddy 2 vox.stan bardzo dobry.7 kolorów wyświetlacza.możliwość wysyłki lub odbiór osobisty.cena za sztukę
Sprzedam CB radio President Teddy II 12V VOX, które było zamontowane w samochodzie służbowym. Używane przez pół roku, zakupione w zeszłym roku. Stan bardzo dobry, działa bez zarzutu. Sprzedaję, ponieważ nie jest mi już potrzebne. Specyfikacja techniczna: Ilość kanałów/modulacja: 40 AM/FM Moc wyjściowa: 4W AM/FM Selektywność: 60dB Częstotliwość: 26,965 MHz - 27,405 MHz Zasilanie: 13,2V Czułość przy 20 dB Sinad: 0,5 uV - 113 dBm Impedancja anteny: 50Ω Wymiary: 125mm x 45mm x 151mm Waga: 0,6kg Dodatkowe funkcje: ASC (Automatyczna blokada szumów) VOX (możliwość rozmowy bez dotykania mikrofonu) Wyświetlacz z funkcją MultiColor – możliwość wyboru koloru podświetlenia CB radio doskonale nadaje się zarówno dla zawodowych kierowców, jak i osób prywatnych.
Witamy na Naszej aukcji! Na sprzedaż posiadamy: CB RADIO PRESIDENT TEDDY STAN TECHNICZNY: Sprawny - działa bez zarzutów. STAN WIZUALNY: Cb radio w dobrym stanie, posiada ślady użytkowania w postaci zabrudzeń i rysek. Zdjęcia są naszego autorstwa i odzwierciedlają rzeczywisty stan. W zestawie: - Cb Radio President Teddy - Gruszka Możliwy odbiór osobisty. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22. Istnieje możliwość wysyłki kurierem Poczty Polskiej w cenie 19zł. Nie wysyłamy za pobraniem.
Sprzedam używane sprawne CB Radio President Teddy. Sprzęt jest używany, w pełni sprawny technicznie. Nosi normalne ślady użytkowania, widoczne na załączonych zdjęciach. W zestawie: - CB radio, - antena magnetyczna, Opis i dane techniczne udostępnione przez producenta: Ilość kanałów: 40. modulacja: AM , FM. Selektywność: 60 dB. Moc wyjściowa: 4 W. Częstotliwość: 26,965 MHz - 27,405 MHz. Impedancja anteny: 50 Om. Szerokość: 125 mm Wysokość: 45 mm.
CB Radio President Teddy w bardzo dobrym stanie. W skład zestawu wchodzi radio z kablem zasilającym (130 cm), słuchawka oraz 4 metry kabla z anteną o wysokości 70 cm. Radio używane przez jeden sezon - na wyświetlaczu jest jeszcze folia ochronna. Nie wysyłam przedmiotu sprzedaży - odbiór wyłącznie osobisty z Grodziska Mazowieckiego.
Do sprzedania radio cb president teddy z anteną i przedłużaczem do anteny. W pełni sprawne. Możliwa wysyłka.
CB radio president teddy antena sirio 145
Sprzedam cb radio president Teddy 2 wraz z anteną President new Floryda, zestaw jest nowy nie używany posiadam więcej sprzętu cb. Nie wysyłam za pobraniem po wpłacie paczkomat lub olx
Sprzedam Nowe CB radio president Teddy II plus 12-24V. Radio pochodzi z polskiej dystrybucji.
Sprzedam kompletny zestaw CB radia President Teddy, idealny do auta – gotowy do pracy od razu po podłączeniu! Zawartość zestawu: • CB radio President Teddy (AM/FM, 40 kanałów, CH9/19, squelch, ASC, wyświetlacz LCD) • Mikrofon z PTT • Magnetyczna antena CB z kablem • Zewnętrzny głośnik (lepsza słyszalność w hałaśliwym aucie) • Komplet kabli zasilających Sprzęt w dobrym stanie, sprawny technicznie – gotowy do montażu w samochodzie. Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty. Lokalizacja: Lodz ul Traktorowa Zapraszam do kontaktu – odpowiadam szybko.
Witam Sprzedam CB radio marki President Teddy + antena . Stan całości zestawu bardzo dobry , wszystko działa jak należy . Tylko odbiór osobisty . Zapraszam
CB Radio President Teddy ASC AM/FM w stanie lekko używanym ale niezbyt. Bez anteny (bata). Stan jak na zdjęciach Profesjonalny radiotelefon President. Multistandard umożliwia użytkowanie nie tylko w Polsce. Automatyczna blokada szumów. Szybkie przełączanie do kanału wywoławczego. Doskonały stosunek ceny do jakości, Specyfikacja techniczna: Ilość kanałów: 40 modulacja: AM , FM Selektywność: 60 dB Moc wyjściowa: 4 W Częstotliwość: 26,965 MHz - 27,405 MHz Impedancja anteny: 50 Om Szerokość: 125 mm Wysokość: 45 mm Głębokość: 151 mm Zasilanie: 13,2 V (12V) Masa: 0,6 kg Czułość przy 20 dB Sinad: 0,5 uV - 113 dBm ASC (automatyczna blokada szumów): tak VOX: tak Zestaw zawiera: Radiotelefon Teddy Mikrofon z zaczepem Kabel zasilający z wtykiem do zasilania z zapalniczki
CB Radio President Teddy ASC – kompaktowe i niezawodne radio CB, oferujące: Modulacje AM/FM – możliwość pracy na różnych kanałach Funkcja ASC (Automatic Squelch Control) – automatyczne blokowanie szumów, wygodna obsługa bez potrzeby ręcznej regulacji Antena CB na magnes – wysokiej jakości antena o dużym zasięgu: -kabel około 5 m ( 2 miejsca kabla uszkodzone) - mocny magnes zapewnia stabilne mocowanie nawet przy dużych prędkościach - wbudowana cewka poprawiająca efektywność sygnału
Dzień dobry, sprzedam CB Radio President Teddy wraz z anteną Titanium 1400 w komplecie. Użytkowany sporadycznie, więcej leży na półce niż pracuje w samochodzie. Ze względu na wymiary anteny preferuję odbiór osobisty.
Na sprzedaż Radio CB President Teddy II+ 2 ASC 12/24V AM FM radio stan bdb wrza z oryginalnym opakowaniem jeździło w aucie 1rok wiec prawie jak nowe Cena dotyczy 1 szt
Witam mam do sprzedania cb radio president teddy z anteną president zestaw sprawny. Pozdrawiam
Sprzedam cb radio president teddy wraz z antena sirio. Sprzęt posiadam od nowości i byl bardzo malo uzywany. Nigdy nic nie było naprawiane. Na wyświetlaczu oryginalna folia. Niestety nie posiadam już kartonika. Odbiór do ustalenia bydgoszcz czyzkowko lub serock. Cena ostateczna
Mam do sprzedania cb radio teddy president
Sprzedam CB radio President Teddy z gruszką oraz solidną anteną Sirio T3 27 z szeroką magnesową podstawą 140 mam. Dobry stan! Jedyna uwaga do sprzętu to brak osłony przy końcu kabla od gruszki. Wszystko działa bardzo dobrze i prawidłowo nadaje i odbiera.