Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Motocykle i skutery Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam romet kadet silnik 2b  023 oraz Komara 2352 silnik 017 biegi w rączce.
Sprzedam romet kadet silnik 2b 023 oraz Komara 2352 silnik 017 biegi w rączce.
6800 zł
nowe 30+ kilka dni temu
MarkaRomet
Rok produkcji1981
Poj. silnika50
Stan technicznyNieuszkodzony
Kraj pochodzeniaPolska

Sprzedam motorowery jak w tytule wyżej. Obydwa po remoncie kapitalnym pomalowane proszkowo w oryginalnych kolorach fabrycznie oznaczone. Zarejestrowane po przeglądzie technicznym i ubezpieczone .Cena dotyczy Kadeta.

Sprzedam pług silnik Wsk bak Komar żak
Sprzedam pług silnik Wsk bak Komar żak
Koło 30+ kilka dni temu
MarkaWSK
Stanużywane
Typpozostałe
Rok produkcji1980
Przebieg12
Poj. silnika125
Stan technicznynieuszkodzony

Sprzedam WSK pług silnik w bardzo dobrym stanie bak od komara Żaka sprawny jeżdżący Romet Mińsk i Kask też na sprzedaż cena za pług Wsk

Romet Komar‼️ 2320 sztywniak 2330 mr232 duża motorynka kadet komarek
Romet Komar‼️ 2320 sztywniak 2330 mr232 duża motorynka kadet komarek
3300 zł
Sosnowiec 30+ kilka dni temu
MarkaRomet
Rok produkcji1972
Poj. silnika49
Stan technicznyNieuszkodzony

Witam, sprzedam Komara z Kolekcji motorowerów PRL – Romet Komar, Kadet, Motorynka, Sztywniak, Simson – unikatowe modele! Na sprzedaż motorower z czasów PRL – idealna gratka dla kolekcjonera, pasjonata klasycznej motoryzacji lub do odrestaurowania. W ofercie również inne modele komarów oraz inne motorowery z PRL MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZAREJESTROWANEGO Dlaczego warto? Większość oryginalnych części Potencjał kolekcjonerski Idealny na zloty i wystawy Cena 3300 zł dotyczy komara 2320 z ostatniego zdjęcia!! Wystawiam fakturę VAT marżę MOŻLIWA DOSTAWA KRAJOWA! Więcej zdjęć i szczegółów chętnie prześlę zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na inne moje ogłoszenia. "Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego". Pozdrawiam Łukasz

Romet Komar 2330 sztywniak 2320 mr232 duża motorynka kadet dostawa
Romet Komar 2330 sztywniak 2320 mr232 duża motorynka kadet dostawa
3300 zł
Sosnowiec 30+ kilka dni temu
MarkaRomet
Rok produkcji1972
Poj. silnika49
Stan technicznyNieuszkodzony

Witam, sprzedam Komara Kolekcja motorowerów PRL – Romet Komar, Kadet, Motorynka, Sztywniak, Simson – unikatowe modele! Na sprzedaż motorowery z czasów PRL – idealna gratka dla kolekcjonera, pasjonata klasycznej motoryzacji lub do odrestaurowania. W ofercie również inne modele komarów oraz inne motorowery z PRL MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZAREJESTROWANEGO MOTOTOWERU! Stan: Większość pojazdów w stanie oryginalnym i odrestaurowane, niektóre wymagają odświeżenia lub remontu. Silniki w większości sztukach są sprawne, inne do przeglądu lub renowacji. Wszystko do uzgodnienia na miejscu. Dlaczego warto? Większość oryginalnych części Potencjał kolekcjonerski Możliwość odtworzenia perełek z PRL Idealne na zloty i wystawy Ceny 2900 zł dotyczy niebieskiego komara 2330 z ostatniego zdjęcia!! Wystawiam fakturę VAT marżę MOŻLIWA DOSTAWA KRAJOWA! Więcej zdjęć i szczegółów chętnie prześlę zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na inne moje ogłoszenia. "Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego". Pozdrawiam Łukasz

Romet Komar S-763063 - PROTOTYP? z innym zawieszeniem, aktualne OC
Romet Komar S-763063 - PROTOTYP? z innym zawieszeniem, aktualne OC
4500 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
MarkaKomar
Rok produkcji1985
Poj. silnika50
Stan technicznyNieuszkodzony
Kraj pochodzeniaPolska

Sprzedam Komara z datą rejestracji w 1985 roku. Motorower ma bardzo nietypowo rozwiązany widelec i przednie zawieszenie z wahaczem pchanym jak w motocyklach SHL. Ja akurat nie za bardzo znam się na jednośladach ale na jaką imprezę dla zabytków bym nie pojechał - konstrukcja ta wywołuje niemałą konsternację u "oglądaczy" ("zamurowując" niczym osoby w tle załączonych zdjęć). A warto dodać, że na motorku da się pojechać bo jest on zarejestrowany i posiada aktualną polisę OC. Komarka kupiłem od wieloletniego użytkownika (konkretnie był to okres 40 lat), który był drugim jego właścicielem. Obecnie motorower zarejestrowany jest już na białych tablicach i jest to jedyna różnica względem powyższych zdjęć. Co istotne przez ponad 40 lat w dowodzie rejestracyjnym (zwanym wówczas pozwoleniem) figurował typ S-763063, co dodatkowo intrygowało w związku z technicznymi różnicami przedniego widelca ale też sprawiło nieco kłopotów przy wprowadzaniu tego pojazdu do CEPiKu i po zmaganiach z odbijaniem się od Wydziału Komunikacji do stacji diagnostycznej udało się zarejestrować go jako Romet Komar 2352. Polecam ten dość nietypowy egzemplarz. W razie pytań - proszę pytać, tel: sześćset osiem, zero-dziewięćdziesiąt siedem, dwieście siedemdziesiąt cztery.