Sprzedam komara romet
Sprzedam motorowery jak w tytule wyżej. Obydwa po remoncie kapitalnym pomalowane proszkowo w oryginalnych kolorach fabrycznie oznaczone. Zarejestrowane po przeglądzie technicznym i ubezpieczone .Cena dotyczy Kadeta.
Sprzedam WSK pług silnik w bardzo dobrym stanie bak od komara Żaka sprawny jeżdżący Romet Mińsk i Kask też na sprzedaż cena za pług Wsk
Witam, sprzedam Komara z Kolekcji motorowerów PRL – Romet Komar, Kadet, Motorynka, Sztywniak, Simson – unikatowe modele! Na sprzedaż motorower z czasów PRL – idealna gratka dla kolekcjonera, pasjonata klasycznej motoryzacji lub do odrestaurowania. W ofercie również inne modele komarów oraz inne motorowery z PRL MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZAREJESTROWANEGO Dlaczego warto? Większość oryginalnych części Potencjał kolekcjonerski Idealny na zloty i wystawy Cena 3300 zł dotyczy komara 2320 z ostatniego zdjęcia!! Wystawiam fakturę VAT marżę MOŻLIWA DOSTAWA KRAJOWA! Więcej zdjęć i szczegółów chętnie prześlę zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na inne moje ogłoszenia. "Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego". Pozdrawiam Łukasz
Witam, sprzedam Komara Kolekcja motorowerów PRL – Romet Komar, Kadet, Motorynka, Sztywniak, Simson – unikatowe modele! Na sprzedaż motorowery z czasów PRL – idealna gratka dla kolekcjonera, pasjonata klasycznej motoryzacji lub do odrestaurowania. W ofercie również inne modele komarów oraz inne motorowery z PRL MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZAREJESTROWANEGO MOTOTOWERU! Stan: Większość pojazdów w stanie oryginalnym i odrestaurowane, niektóre wymagają odświeżenia lub remontu. Silniki w większości sztukach są sprawne, inne do przeglądu lub renowacji. Wszystko do uzgodnienia na miejscu. Dlaczego warto? Większość oryginalnych części Potencjał kolekcjonerski Możliwość odtworzenia perełek z PRL Idealne na zloty i wystawy Ceny 2900 zł dotyczy niebieskiego komara 2330 z ostatniego zdjęcia!! Wystawiam fakturę VAT marżę MOŻLIWA DOSTAWA KRAJOWA! Więcej zdjęć i szczegółów chętnie prześlę zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na inne moje ogłoszenia. "Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego". Pozdrawiam Łukasz
Sprzedam Komara z datą rejestracji w 1985 roku. Motorower ma bardzo nietypowo rozwiązany widelec i przednie zawieszenie z wahaczem pchanym jak w motocyklach SHL. Ja akurat nie za bardzo znam się na jednośladach ale na jaką imprezę dla zabytków bym nie pojechał - konstrukcja ta wywołuje niemałą konsternację u "oglądaczy" ("zamurowując" niczym osoby w tle załączonych zdjęć). A warto dodać, że na motorku da się pojechać bo jest on zarejestrowany i posiada aktualną polisę OC. Komarka kupiłem od wieloletniego użytkownika (konkretnie był to okres 40 lat), który był drugim jego właścicielem. Obecnie motorower zarejestrowany jest już na białych tablicach i jest to jedyna różnica względem powyższych zdjęć. Co istotne przez ponad 40 lat w dowodzie rejestracyjnym (zwanym wówczas pozwoleniem) figurował typ S-763063, co dodatkowo intrygowało w związku z technicznymi różnicami przedniego widelca ale też sprawiło nieco kłopotów przy wprowadzaniu tego pojazdu do CEPiKu i po zmaganiach z odbijaniem się od Wydziału Komunikacji do stacji diagnostycznej udało się zarejestrować go jako Romet Komar 2352. Polecam ten dość nietypowy egzemplarz. W razie pytań - proszę pytać, tel: sześćset osiem, zero-dziewięćdziesiąt siedem, dwieście siedemdziesiąt cztery.