Motorynka, romet pony 301
Tak jak w opisie motorynka Romet pony 301. Motorek w dużym stopniu orginalny choć były liczne ogniska korozji, zabezpieczony powłoką która chroni przed korozją co z tym dalej postanowi nowy właściciel. Silnik jak zapewniał mnie poprzedni właściciel nie był rozbierany o czym miały świadczyć obecne na nim plomby widoczne na zdjęciach. Motorynka obecnie ma oberwane kable do świateł przez nieuwagę. Motorower zarejestrowany na zabytek przegląd bezterminowo oraz świerze ubezpieczenie. Poniżej filmik jak odpala oraz jak się prezentuje z przeznaczeniem raczej do przejrzenia i poprawek we własnym zakresie https://youtu.be/9pbRSIE4aLI?feature=shared
Witam mam na sprzedaż motorynkę romet pony 301 z roku 1982 motorynka przeszła gruntowny remon t zapłon cdi zarejestrowana opłacona zapraszam do kontaktu telefonicznego 600 311 624 w ofercie posiadam kilka sztuk motorowerów I motocykli polecam I zapraszam
Motorynka Pony 301 w bardzo dobrym stanie. Wszystko działa. Odpala od kopa. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Brak dk.
Motorynka skręca, hamuje, silnik po remoncie, nowy wał, cylinder, sprzęgło itd. Do ogarnięcia światła. Rama nie spawana, malowana proszkowo, posiadam zdjęcia z odbudowy. Ubezpieczenie do 02.10.2026 Przegląd bezterminowy. Zarejestrowany na zabytek, żółta blaszka. Świetna lokata kapitału. Nie odpisuje na wiadomości. Tylko kontakt telefoniczny.
Sprzedam motorynkę Romet 301 Pony . Motorynka palącą, jeżdżącą w dobrym stanie technicznym i wizualnym.Więcej informacji udzielę telefoniczni.
Witam, do sprzedania motorynka Romet Pony 301 z 1989 roku zachowana w większości w oryginale! Motorynka zarejestrowana na mnie, sprzedaż na umowę. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam
Tak jak w opisie motorynka Romet pony 301. Motorek w dużym stopniu orginalny choć były liczne ogniska korozji, zabezpieczony powłoką która chroni przed korozją co z tym dalej postanowi nowy właściciel. Silnik jak zapewniał mnie poprzedni właściciel nie był rozbierany o czym miały świadczyć obecne na nim plomby widoczne na zdjęciach.Światło przód i tył działa cała reszta również chodzi bez zarzutów. Motorower zarejestrowany na zabytek przegląd bezterminowo oraz świerze ubezpieczenie. Poniżej filmik jak odpala i się prezentuje https://youtu.be/9pbRSIE4aLI?feature=shared
Witam sprzedam motorynke 301 Zarejstrowana na białe tablice Aktualny przegląd Oryginał lakier Opony Stomil Pali jeździ Więcej informacji tel.